Instagram zavádí DM pro všechny uživatele webu (děkuji, vládci Facebooku)

Instagram

Instagram je známý svou filozofií pouze pro chytré telefony. Ale společnost právě udělala významný, tolik potřebný skok do budoucnosti. Ode dneška mohou všichni uživatelé webu Instagram odesílat a přijímat DM na svém notebooku, stolním počítači nebo tabletu.

Poprvé jsme o této funkci slyšeli v lednu, kdy Instagram oznámil, že malé procento uživatelů získá přístup k webovým DM. V těchto testech často chyběly základní funkce, jako jsou skupinové chaty. A podle mých zkušeností bylo testování docela sporadické, přičemž přístup k webovým DM každých pár dní mizel.

V plné verzi však webovým DM Instagramu nechybí žádné zásadní funkce. Můžete vytvořit nový skupinový chat, posílat obrázky přátelům, kontrolovat „Žádosti o zprávy“ a posílat odpovědi DM do Stories. Chybí pouze hlasové hovory a videohovory, což je pochopitelné.

Jak poznamenal The Verge, Mark Zuckerberg je v současnosti posedlý DM, skupinovými chaty a příběhy. Rozšíření přístupu k Instagramu pro uživatele webu je pravděpodobně v očích Zucka krokem k ekosystému Facebooku, kde si uživatelé Instagramu, WhatsAppu a Facebooku mohou posílat zprávy napříč platformami bez ohledu na zařízení, které používají.

Nerad věci zkracuji, ale na mém iPadu je uloženo mnoho memů, které chci přidat do skupinového chatu. Cya později!

Zdroj: Instagram

Leave a Comment