Jak flashovat modemy na Nexus 4 a povolit LTE snadno

Ahoj Rakeshi, mám neznačkový P5100 a I檓 v Nizozemsku. Přes OTA dostávám zprávu No update available a myslím, že je to správné. Je normální, že Samsungu trvá tak dlouho, než pokryje všechny země? Máte alternativní řešení, abych mohl dostat Jelly Bean do svého tabletu? Předem děkuji a zdravím,

Martin z Holandska

Ahoj Martine, je to pravda. Někdy čekání na OTA nikdy neskončí. Je vaše karta neznačková? Pokud ano, máme pro vás překvapení. Chtěli byste být jedním z prvních, kdo získá JB 4.2.2?

Ahoj Rakeshi, skvělé věci. Zkusím to. Dík!!!

Zkuste toto: https://www.droidviews.com/galaxy-tab-2-10-1-gt-p5100-gets-android-4-2-2-jelly-bean-update/

Právě to napsal.

Ahoj moje karta je 3g a wifi dohromady, kterou bych měl použít pro Indii

Stáhněte si a nainstalujte indický firmware zde: https://www.droidviews.com/samsung-galaxy-tab-2-10-1-gt-p5100-3g-wifi-gets-android-4-1-2-jelly -bean-update/

Zapomněl jsem zapnout ladění USB a uprostřed selhalo a hlásilo se, že došlo k problému s aktualizací firmwaru. Vyberte prosím režim obnovení v kies a zkuste to znovu, a pokud go kies, zařízení hlásí, že nereaguje, restartujte prosím. prosím pomozte

iF Pokud máte přístup do režimu stahování, zkuste to znovu.

Ahoj! I檓 z Estonska, který si mám stáhnout? Děkuji! Jo a pokud bych si chtěl stáhnout firmware 4.1.2, který bych si měl pořídit?

Pokud nemáte problém s angličtinou, vyberte si firmware libovolné země, který je vám nejblíže. Vyhněte se instalaci značkových firmwarů – těch, které mají před sebou názvy operátorů.

je to pouze pro wifi nebo pro 3g verzi? kterou musím použít pro jihoafrickou kartu?

Je to pro model wifi+3g. Pokud máte model pouze pro wifi, můžete jej nainstalovat. Přejděte do nastavení> O aplikaci a najděte svůj model.

pokud si chci stáhnout ruštinu, kterou si mám stáhnout?

Myslím, že byste měli jít s firmwarem pro Polsko.

Jaký firmware si musím vybrat pro kolumbijský tablet?

Pokud vaše zařízení není uzamčeno na operátora, stáhněte si firmware, můžete jít s jakýmkoli neznačkovým. Stáhněte si firmware pro Německo.

Ahoj, pane. Dobrý den!

Chci se zeptat, jestli musím před flashováním GT-5100 stáhnout a nainstalovat CWM z GT-5110 nebo ne? Jsem trochu zmatený z poskytnutých pokynů.

Díky předem.

Ne, k instalaci firmwaru JB shora nemusíte své zařízení rootovat.

Jaký firmware musím zvolit pro Jihoafrickou republiku Vodafone?

Protože je váš telefon značkový, nedoporučoval bych vám instalovat žádný jiný firmware.

Jak změnit operátora obrázku při spuštění a vypnutí?

Proč jste instalovali značkový firmware? Zkuste toto a bude to pryč: http://www.hotfile.com/dl/188041296/67d6d62/P5100XXCLL2_P5100OLBCLL2_XSP.zip.html

Vynikající!!! použito (firmware Entel) na p5100 neznačkové.

Ahoj, děkuji za vaši pomoc, chci se zeptat, než použiji jakýkoli firmware, který podporuje arabský jazyk .. psaní a uživatel?

Vyzkoušejte firmware ze Srí Lanky odtud: http://droidviews.com/2013/samsung-galaxy-tab-2-10-1-gt-p5100-3g-wifi-gets-android-4-1-2-jelly- bean-update/

ahoj, rád bych, kdyby mi někdo pomohl vybrat firmware podporující arabštinu plz

Vyzkoušejte firmware ze Srí Lanky odtud: http://droidviews.com/2013/samsung-galaxy-tab-2-10-1-gt-p5100-3g-wifi-gets-android-4-1-2-jelly- bean-update/

Rychlá otázka na toto, mám australský Vodafone P5100, který je rootovaný. Mohu bezpečně používat neznačkový firmware?

Ahoj, omlouvám se za pozdní odpověď!

Nainstalujte si hongkongskou nebo francouzskou verzi z výše uvedeného odkazu. Pokud s tím zaznamenáte jakýkoli problém, můžete si stáhnout a nainstalovat původní firmware pro Austrálii (Vodafone) zpět. Stáhnout si jej můžete níže.

http://www.hotfile.com/dl/178671250/a4f6326/P5100XXBLI4_P5100VAUBLI3_VAU.zip.html

Skvělé, děkuji za odpověď 馃檪

Takže všechno říkalo, že to bliká v ODINu, ale při restartu se to zaseklo, když upgrade firmwaru narazil na problém. Vyberte režim obnovení v Kies a zkuste to znovu.

Když spustím Kies, nedostanu nic ve výběru zařízení, takže nemohu provést nouzové obnovení firmwaru. Zkoušel jsem Power+Vol up beze změn, stejně jako Power+Vol Down.

Ahoj Matthew, obávám se, že jsi flashoval firmware, když byl v režimu obnovy. Právě jsem přidal obrázek režimu stahování na kartu 2. Můžete potvrdit, že jste viděli tuto obrazovku, když byl firmware flashován přes Odin?

Z paměti to nebyla obrazovka, která byla na kartě, když jsem na ni svítil

OK vyřešilo se to. Nabito zpět do plného stavu a poté zataženo za běhu ODIN a znovu naflashováno firmware HK 4.1.2 v domnění, že už to nemůže být horší, než bylo, a fungovalo to!

Konečně šťastný konec! 馃槈

hej frimware mého tabletu je ksa, bylo by bezpečné stáhnout 1 z těchto firmwarů

bylo by skvělé, kdyby byla aktualizace pro Austrálii?

Ahoj Matte,

Pokud váš Tab nemá značku operátora, můžete nainstalovat jakýkoli neznačkový firmware shora a bude fungovat dobře.

Skvělé! Děkujeme, je odemčeno pro všechny sítě

Je mi to moc líto, slibuji vám, že toto bude moje poslední otázka, když se dostanu do možnosti aktualizace, zobrazí se tato zpráva, že vaše zařízení bylo upraveno, aktualizace softwaru nejsou k dispozici?!!!!

Proveďte obnovení továrního nastavení, zaregistrujte své zařízení pomocí účtu Samsung a zkuste to znovu. Aktualizaci můžete vždy získat ručním blikáním. Přejděte do Nastavení> O aplikaci> Stav> zkontrolujte, co to říká?

Provedl jsem tovární reset, ale nefunguje <<< stav zařízení "Upraveno" <<

Rootovali jste zařízení?

Ano

uhodl jsem to! Pak nebudete moci získat aktualizaci OTA. Nezáleží na tom, když přijde 4.1.2, můžete zařízení aktualizovat z Droidviews.

omlouvám se, ale jejich verze je již 4.1.2

odpověděl výše

No, vím o tom, ale je to pro konkrétního operátora (značkový) firmware a může způsobit problémy s připojením k síti. Proto jsem o tom ještě nepsal a čekám na neznačkové firmware.

všechna moje úcta ,,nikdy nezapomenu na tvou pomoc ,, pokračuj vpřed ,, jsi nejlepší ^__^

Připojte se k nám na FB, Twitteru, Google+, získejte nejnovější aktualizace a buďte v kontaktu. Dík!

A ano, nezapomeňte se podívat na další dobré věci:

http://droidviews.com/tag/tips-and-tricks/

http://droidviews.com/category/downloads/

za prvé jsem vám tak vděčný, lidi.. je to opravdu skvělé.. Právě jsem aktualizoval svůj GT-P5100 na jelly bean pomocí {Spojeného království (Vodafone)}, ale moje země je Jordánsko a já tomu nerozumím co mám v tomto případě dělat, můžete mi prosím říct?? a stejně děkuji ^_^

Dobrý den, jsem rád, že došlo k úspěšné aktualizaci. Na zemi tolik nezáleží, abyste se o ni tolik starali. Užijte si JB!

Znám svého přítele, ale klávesnice není arabská, jak bych to mohl přimět psát arabsky, děkuji

Přejděte do Nastavení > Jazyk a vstup > Jazyk zadávání. Klepnutím na tlačítko nabídky (ikonu) zobrazíte dostupné možnosti a vyberte Aktualizovat. Zde byste měli vidět seznam jazyků. Vyberte svůj jazyk. Dejte mi vědět, jestli to funguje.

Nemohl jsem najít ikonu nabídky!!!

Právě jsem se pokusil aktualizovat svůj GT-P5100 na jellybean pomocí australského (optus) firmwaru, ale na mém tabletu je stále uvedena verze firmwaru 4.0.4, v ODIN to bylo úspěšné a neměl jsem žádné problémy s instalací, může potvrdíte, že firmware je 4.1.X nebo jeho parapet 4.0.4

Ahoj Shane,

Použil jsem následující z tohoto webu CF-Auto-Root-espresso10rf-espresso10rfxx-gtp5100.zip a
Flash modemy na Nexus 4

Modemy, obecně známé jako rádio nebo základní pásma, jsou důležitou součástí jakéhokoli zařízení Android. Zatímco většina ostatních zařízení OEM používá k flashování modemu nástroje/software, zařízení Nexus používají k flashování souboru obrazu modemu základní příkazový řádek. Ale nebylo by mnohem snazší, kdybyste to mohli jednoduše flashovat ze zařízení, aniž byste museli mít přístup k počítači.

člen XDA bpear96 zakoupila naživo inovaci známou jako Nexus 4 LTE Modem Flasher, která umožňuje flashovat modemy na Nexus 4 a povolit na něm LTE. Hlavním cílem aplikace je shromáždit všechny dostupné modemy pro Nexus 4 na jednom místě, aby noví uživatelé nebyli zmateni. Pojďme si to vysvětlit trochu podrobněji.

Je k dispozici v Obchodě Google Play jako další aplikace pro Android (bezplatná i placená), ale ke spuštění a provozu vyžaduje oprávnění root. Nyní, když aplikaci spustíte, uvidíte 3 karty – Stock Modems, LTE Hybrid Modems a BUILD.PROP. Tyto tři jsou vysvětleny níže.

Skladové modemy: Obsahuje seznam všech dostupných modemů dodávaných společností Google.Hybridní modemy LTE: Shromažďuje různé hybridní modemy, které jsou potřeba pro umožnění LTE.Build.prop: Povolte LTE a deaktivujte LTE na svém hybridním modemu LTE.Snímky obrazovky flash modemů na Nexus 4

Pamatujte, že ne všechny modemy poskytují vysoký příjem, musíte projít procesem pokus-omyl a zjistit to nejlepší pro vaše zařízení. Nejen blikající modemy, tato aplikace může také nainstalovat obnovu TWRP do vašeho zařízení. Stačí klepnout na tlačítko nabídky se třemi tečkami v pravém horním rohu aplikace a vybrat Nainstalujte TWRP.

Jediný rozdíl mezi bezplatnou a placenou verzí jsou reklamy, chtěli bychom vás požádat o zakoupení placené verze, abyste podpořili proces vývoje této úžasné aplikace. I když ne, můžete přispět sdílením své zpětné vazby, která zase pomůže vývojáři.

Stáhněte si Nexus 4 LTE Modem Flasher aplikaci z Obchodu Play kliknutím na pole níže.
Spusťte aplikaci. Ujistěte se, že projdete na Skladové modemy Klepněte na požadovanou verzi modemu Stock. Vyberte, zda chcete smazat nebo zachovat stažený soubor modemu přepnutím NA nebo VYPNUTO možnost 楛strong>Odstranit modem po flash?櫬燑/strong>. Klepněte na Blikat.Stažením souboru zip s možností flash modemu se zařízení automaticky restartuje do režimu obnovení a flash soubor modemu.

Co když potřebujete na svém Nexus 4 povolit LTE? Stock Modemy nebudou fungovat, protože nepodporují LTE. Zde vstupují LTE hybridní modemy, které jsou nezbytné pro aktivaci LTE.

Spusťte aplikaci Nexus 4 LTE Modem Flasher. Přejděte na stránku Hybridní modemy LTE Klepněte na požadovanou verzi hybridního modemu. Vyberte, zda chcete smazat nebo zachovat stažený soubor modemu přepnutímNAneboVYPNUTOmožnost 楛strong>Odstranit modem po flash?櫬燑/strong>. Klepněte naBlikat k zahájení procesu.Samotné stažení souboru zip s podporou flash modemu se zařízení automaticky restartuje do režimu obnovy a soubor modemu flashne.Jakmile se zařízení restartuje po flashování nového hybridního modemu, spusťte aplikaci znovu. Přejděte na BUILD.PROP kartu a zkontrolujte Povolit LTEa Restartujte nyní boxy. Klepněte na Aplikovat.Aplikace provede nezbytné úpravy v build.prop, aby povolila LTE a restartovala zařízení.

Verzi modemu můžete zkontrolovat a potvrdit buď v režimu bootloaderu (vypnout, stiskněte tlačítko snížení hlasitosti a vypínač) nebo vNastavení>O telefonu, hlídejte siVerze základního pásma.

Byl to rozhodně nejjednodušší způsob, jak přepnout, upgradovat nebo downgradovat vaše modemy Nexus 4 a také aktivovat LTE. Pokud narazíte na nějaké chyby v aplikaci nebo máte návrhy týkající se jejího vývoje, neváhejte je zveřejnit ve vláknu XDA.

Viz také: Nainstalujte Android 6.0 Marshmallow na Nexus 4

nexus-stagefright-bug-fix-update

Leave a Comment