Jak nainstalovat Stock Xperia Z3 ROM s obnovou TWRP

Protože není k dispozici žádná metoda pro odemknutí bootloaderu na VZW S7, nemůžete na něj nainstalovat vlastní obnovu. Můžete však získat oprávnění root. Podívejte se na toto: https://www.droidviews.com/root-galaxy-s7-s7edge-snapdragon-variant-on-android-nougat/

Ahoj

Jak rootovat obnovu TWRP Samsung Galaxy S7 Verizon SM G930V

Pokud vlastníte zařízení Xperia Z3 a těšíte se, až jej aktualizujete nejnovějším firmwarem, máme pro vás všechny dobré zprávy. Nyní si můžete nainstalovat libovolnou verzi firmwaru podle svého výběru přímo z vlastního obnovení. Takže už nemusíte absolvovat všechen ten únavný proces návratu k obnově zásob, unrootování, a pokud budete mít štěstí, obdržíte aktualizace OTA.

Zde je sbírka všech skladových firmwarů pro Xperia Z3 připravená k flashování na vašem zařízení pomocí TWRP. Paměti ROM jsou navíc předkořeněné, takže se již nemusíte obávat ztráty přístupu superuživatele. Díky tomu získáte širokou škálu firmwarů, ze kterých si můžete vybrat. Do svého Xperia Z3 můžete nainstalovat nejnovější firmware Android 5.1.1 nebo firmware KitKat. Firmware můžete flashovat s konkrétní verzí základního pásma. Navíc získáte XZ duální obnovu.

Než začneme, ujistěte se, že máte jednu z variant Xperia Z3 uvedených v tomto návodu. Protože se jedná o flashovatelný soubor zip, potřebujete na vašem zařízení nainstalovanou vlastní obnovu, jako je TWRP. Aby XZ duální obnova fungovala, ujistěte se, že je váš bootloader uzamčen.

Dostupné aktualizace jsou kompatibilní pouze s variantami Sony Xperia Z3 D6603, D6633, D6653. Ujistěte se, že máte jednu ze dvou variant a správný soubor zip. Potřebujete vlastní obnovu, jako je TWRP, nainstalovanou na vašem Xperia Z3variant s uzamčeným bootloaderem. Klikněte sem. V počítači musíte mít nainstalované ovladače zařízení, abyste mohli přenést soubor s aktualizací ROM do úložiště vašeho zařízení. Zařízení musíte plně nabít nebo alespoň na 60 %, protože proces může chvíli trvat.

Varování: Záruka může být neplatná, pokud své zařízení rootnete nebo nainstalujete předem zakořeněnou ROM. My ve společnosti DroidViews neneseme odpovědnost za jakékoli poškození vašeho zařízení. Nejsme zodpovědní, pokud své zařízení zničíte nebo poškodíte. Čtenáři se doporučuje uvážit.

Zálohujte své aplikace a data

Než budete pokračovat, ujistěte se, že jste zálohovali všechna svá data. Tento proces vymaže všechna data z vašeho zařízení kromě interního úložiště. Proto se doporučuje úplná záloha nebo záloha nandroid. Zálohujte si také všechny soubory interního úložiště pro případ, že by se něco pokazilo. Před flashováním ROM udělejte zálohu nandroid z vlastního obnovení.

Stažení a flashovatelný ROMzip soubor pro váš Xperia Z3variantu ze sekce stahování.Nyní přeneste soubor do interního úložiště vašeho zařízení. Umístěte soubor zip tam, kde jej snadno najdete. Nyní restartujte do Vlastní obnova (jako TWRP). Chcete-li spustit TWRP, stiskněte a podržte současně tlačítka pro snížení hlasitosti a vypínač. Důrazně se doporučuje provést zálohování nandroid. Chcete-li zálohovat ROM, klepněte na možnost zálohování v TWRP a vyberte následující prvky: Systém, data, spouštění, obnova, EFS a tam, kde je to vhodné, přejeďte prstem doprava pro zálohování. Po provedení zálohy ROM se vraťte do hlavní nabídky TWRP a klepněte na Otřete tlačítko a vyberte Advanced Wipe. Poté vyberte Dalvik Cache, System, Data a Cache. Nyní potvrďte přejetím prstem doprava. I když je vymazání dat volitelné, pokud váš systém po načtení paměti ROM zobrazí chybu, budete ji muset vymazat. Znovu přejděte do hlavní nabídky TWRP nebo domovské obrazovky a klepněte na Nainstalujte volba. Přejděte na soubor aktualizace ROM a vyberte ji. Přetažením potvrzovacího tlačítka pokračujte v instalaci. ROM bude nainstalována. Po instalaci restartovat do systému.

Jakmile uvidíte Sonylogo a animaci spouštění, znamená to, že jste jej úspěšně nainstalovali. Pokud narazíte na bootloop nebo systémové chyby, můžete obnovit svou předchozí ROM ze zálohy TWRP. V případě dotazů pište do komentáře níže.

Don檛 Miss: Podrobný tutoriál TWRP Vysvětlení funkcí obnovy TWRP

Stáhněte si nejnovější firmware Samsung přímo pomocí SamFirm

Leave a Comment