Máte rádi Apple Music, ale už vás nebaví rušivá funkce Connect, která zabírá místo na stránce vašeho oblíbeného umělce? Nebojte se, protože „odpojení“ je jen otázkou změny několika jednoduchých nastavení ve vašem iPhonu nebo iPadu se systémem iOS 8.0 nebo vyšším.

Vytváření a správa omezení

Feed Connect pro umělce, které sledujete a posloucháte, je jednou z vlajkových lodí Apple Music s její novou streamovací službou, ale mnoho hardcore nadšenců je již otráveno tím, že se jejich hlavní hudební aplikace proměnila v jiný Facebook nebo Twitter, až po okraj nacpaný irelevantními aktualizacemi stavu. které celkovému zážitku z poslechu příliš nepřidávají.

Chcete-li nechat Apple Music spuštěnou, ale deaktivovat připojení, začněte vstupem do aplikace Nastavení z hlavní obrazovky.

Zde vyberte Obecné a přejděte dolů na „Omezení“.

Pokud jste omezení dosud nepoužívali, budete si muset vytvořit nový 4místný PIN kód, abyste je mohli zapnout.

Odtud jednoduše přejděte dolů na přepínač „Apple Music Connect“ a vypněte jej.


reklama

Kdykoli nyní vstoupíte na stránku interpreta, který používal Connect, jediné, co uvidíte, je jeho diskografie, nejlepší skladby a nejnovější alba.

Zcela deaktivujte Apple Music

Podobně, pokud nemáte o používání funkce Apple Music vůbec zájem, můžete ikonu skrýt úplně.

Začněte tím, že ještě jednou vstoupíte do aplikace Nastavení. Klikněte na kartu „Music“ a zrušte přepínač „Apple Music“.

Jakmile je toto vypnuto, jediný obsah, který v aplikaci Hudba uvidíte, jsou melodie, které jsou uloženy lokálně v zařízení, nebo jakákoli hudba, kterou jste si stáhli přes vlastní iTunes Store.


Connect je skvělá funkce, ale nemusí být pro každého. Naštěstí vás Apple nebude nutit používat nic, co nechcete, a deaktivace této možnosti je snadný postup, který zvládnou uživatelé jakékoli úrovně dovedností.

Obrazový kredit: Apple Music

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu
  • › Jak používat Google Maps Music Controls pro Spotify, Apple Music nebo YouTube Music
  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?