Anonymní režim Chromu zabraňuje webům, aby vás sledovaly, když jste online. Protože Chrome nemůže zaručit, že vás rozšíření nebudou sledovat, jsou ve výchozím nastavení v anonymním režimu zakázána.

PŘÍBUZNÝ: Webové stránky vás sledují online mnoha způsoby

Mohou však existovat některá rozšíření, která budete muset použít při procházení v režimu inkognito, jako je LastPassor1Password pro přihlašování k webům, OneNote Web Clipper pro ukládání webových stránek k pozdějšímu čtení nebo offline nebo další. Jednotlivá rozšíření, jako jsou tato, můžete povolit spouštění v anonymním režimu a my vám ukážeme, jak na příkladu použít 1Password.

Chcete-li začít, otevřete Chrome a zadejte chrome://extensions v adresním řádku přejděte na stránku Rozšíření.

U každého rozšíření, které chcete mít k dispozici v anonymním režimu, zaškrtněte pod názvem rozšíření políčko „v anonymním režimu“. Zobrazí se varování, že Chrome nemůže zabránit rozšířením, aby vás sledovala. Nedoporučujeme povolit každé rozšíření. Chrome je z nějakého důvodu deaktivuje, ale pokud existují některá rozšíření, kterým důvěřujete a která by vám pomohla usnadnit prohlížení v anonymním režimu, můžete je zapnout.

Nyní můžete z nabídky Chrome otevřít nové anonymní okno?/p>

reklama

Zjistili jste, že vámi povolené rozšíření je dostupné na panelu nástrojů.

Pokud se při používání Chromu obáváte o své soukromí, přečtěte si náš článek o optimalizaci prohlížeče Google Chrome pro maximální soukromí.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?
  • › Co je to Bid Sniping na eBay a jak ho porazím?
  • › Co znamená „IANAD“ a jak jej mohu používat?
  • › Jak zobrazit historii sledování produktů na Amazonu