Sada SmartThings Home Monitoring Kit se dodává s malou hrstkou senzorů a vypínačem zásuvky, ale pokud potřebujete více, než co je součástí startovací sady, můžete do svého nastavení SmartThings snadno přidat další senzory a zařízení.

PŘÍBUZNÝ: Jak nastavit sadu SmartThings Home Monitoring Kit

Samotná startovací sada může být ve skutečnosti kompletním nastavením pro některé malé byty, protože dva senzory otevření/zavření lze umístit na přední dveře a dveře na terasu a pohybový senzor může pravděpodobně pokrýt většinu bytu, pokud máte otevřeno. půdorys. Pokud však máte větší prostor s více venkovními dveřmi a více místnostmi obecně, možná budete muset získat více senzorů SmartThings.

Dostupné různé produkty SmartThings

Pokud chcete rozšířit své nastavení SmartThings, zde jsou oficiální senzory a zařízení, které Samsung nabízí.

Víceúčelový senzor

Víceúčelový senzor SmartThings je hlavně senzor otevření/zavření dveří a oken, ale název pochází ze skutečnosti, že může fungovat také jako teplotní senzor a detekovat vibrace, orientaci a úhel.

Pohybový senzor

Pohybový senzor SmartThings je malé zařízení, které můžete umístit kamkoli, kde chcete monitorovat pohyb, jako je uzavřená místnost v domě nebo blízko vchodu, pokud chcete vidět, zda někdo přišel a odešel, pokud vy ne. nemají senzor otevření/zavření.

reklama

Pěkné na pohybovém senzoru je, že může volně stát sám o sobě, aniž by bylo nutné jej montovat na zeď, takže jej můžete snadno přenášet z místnosti do místnosti, kdykoli budete chtít.

Senzor příjezdu

Zatímco jako příjezdový senzor můžete použít svůj vlastní telefon, samotný příjezdový senzor SmartThings vám zabrání ponechat v telefonu zapnutou GPS, abyste uvolnili výdrž baterie. Je to v podstatě malý dongle, který si můžete připevnit ke klíčům a bude vám posílat upozornění, kdykoli vstoupí nebo opustí dosah centra SmartThings.

Senzor úniku vody

Snad nejvíce podceňovaným senzorem, který SmartThings nabízí, je Water Leak Sensor, což je nutně senzor, který budete používat neustále, ale z dlouhodobého hlediska vám ušetří spoustu bolesti hlavy, když jej použijete jen jednou.

Umístěte jej na podlahu poblíž myčky nádobí, pračky prádla nebo do koupelny a budete upozorněni, kdykoli by mohlo dojít k úniku.

Outlet

Jediné zařízení SmartThings, které není napájeno baterií, SmartThings Outlet vám umožňuje zapojit do něj cokoli a ovládat jej na dálku. V podstatě dokáže během okamžiku proměnit vaše němé spotřebiče na chytré spotřebiče. Můžete jej také použít k automatizaci lamp a jejich automatickému rozsvícení, když otevřete dveře nebo vstoupíte do místnosti pomocí jiných senzorů SmartThings.

SmartCam

I když SmartCam technicky není oficiálním produktem v řadě SmartThings, jedná se o interní zařízení Samsung, které je plně kompatibilní se SmartThings. Můžete jej připojit ke svému aktuálnímu nastavení a dělat věci, jako je automatické spuštění nahrávání, kdykoli je detekován pohyb.

reklama

A nezapomeňte, že můžete přidat i zařízení třetích stran, jako jsou Philips Huebulbs nebo Belkin WeMo zařízení.

Jak přidat další zařízení SmartThings

Naštěstí je opravdu snadné přidat nové senzory do již nakonfigurovaného nastavení SmartThings. Zde je návod, jak na to.

Začněte otevřením aplikace SmartThings v telefonu a klepnutím na kartu „Můj domov“ ve spodní části obrazovky.

Dále klepněte na ikonu „+“ v pravém horním rohu obrazovky.

Když se objeví vyskakovací okno ve spodní části, vyberte „Přidat věc“.

Pokud se jedná o snímač nebo zařízení třetí strany, které přidáváte (tj. něco, co nemá značku SmartThings), postupujte podle našeho průvodce, jak přidat zařízení třetích stran do SmartThings. V opačném případě klepněte na „Připojit nyní“, pokud přidáváte senzor nebo zařízení SmartThings.

reklama

Aplikace SmartThings začne hledat senzory a zařízení k přidání.

Další věc, kterou budete chtít udělat, je připravit své nové senzory nebo zařízení na spárování a nechat je nastavit. Sejměte zadní desku ze senzoru a odstraňte montážní šablonu a poutko baterie na boku. Jakmile to uděláte, senzor se automaticky zahájí párování s hubem. Pokud se jedná o chytrou zásuvku, zahájíte spárování jednoduše stisknutím malého tlačítka na přední straně (bude muset být zapojena).

Po spárování aplikace potvrdí, že zařízení našla. Klikněte na „Další“.

Na další obrazovce můžete dát senzoru vlastní název a přidat jej do místnosti.

Místnosti jsou užitečné, když máte více senzorů a zařízení v jedné místnosti, což usnadňuje sledování a nastavení automatizace pro konkrétní místnosti.

Klepnutím na „Hotovo“ a poté na „Další“ dokončete proces nastavení daného senzoru. Pak pokračujte a namontujte senzor pomocí šroubů nebo přiložených lepicích podložek 3M.

reklama

V tu chvíli je vše připraveno! Vaše další senzory a zařízení jsou připraveny k použití a začnou monitorovat váš domov. Pomocí Smart Home Monitor aplikace SmartThing můžete kdykoli zkontrolovat své nastavení.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?
  • › Co je to Bid Sniping na eBay a jak ho porazím?
  • › Co znamená „IANAD“ a jak jej mohu používat?