Zaměření Applu na zdraví u Apple Watch nekončí. Aplikace Zdraví na vašem iPhone je pokladnicí informací, ale některé z nich může být těžké najít. Proč nenastavit oblíbené položky, aby byly přístupnější?

Aplikace třetích stran a samotné Apple Watch vkládají data přímo do Zdraví, takže pravděpodobně tiše shromažďují hory dat, aniž byste si toho opravdu všimli. To je skvělé, ale aplikace Zdraví není zrovna uživatelsky nejpřívětivější výtvor Applu. Místo hledání podrobností můžete přidat své oblíbené informace na obrazovku Dnes aplikace. Chcete vědět, jak dlouho jste meditovali? Jak vysoký jsi měl krevní tlak? Jak daleko jsi šel? Přidejte to vše jako oblíbené a nastavte si vlastní panel zdraví, který budete skutečně používat.

Přidání údajů o zdraví na obrazovku aplikace Zdraví dnes

Přidání libovolného typu dat na obrazovku Dnes je velmi snadné. Nejprve otevřete aplikaci Zdraví a klepněte na „Údaje o zdraví“ ve spodní části obrazovky.

Otevřete Zdraví a klepněte na Údaje o zdraví

Dále najděte typ dat, která chcete přidat na obrazovku Dnes. V našem příkladu použijeme Mindful Minutes klepnutím na „Mindfulness“.

Klepněte na Všímavost

Nyní klepněte na „Mindful Minutes“.

Klepněte na Mindful Minutes

Nakonec přepněte přepínač „Přidat k oblíbeným“ do polohy „Zapnuto“.

Přepněte možnost Přidat k oblíbeným do zapnuté polohy

reklama

Dostupnost nových dat můžete potvrdit klepnutím na „Dnes“ ve spodní části obrazovky.

Klepněte na Dnes

Tento proces opakujte tolikrát, kolikrát chcete, a přidejte na domovskou obrazovku aplikace Zdraví jakákoli data, která chcete.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak přidat, zobrazit a odebrat konce stránek a oddílů v Dokumentech Google
  • › Jak někoho odblokovat na Facebook Messengeru
  • › Jak obnovit smazané soubory a složky v Microsoft OneDrive
  • › Jak omezit váš Chromebook na určité uživatele
  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu