Pokud nechcete nechat svého manžela nebo spolubydlícího v prachu s vaším chytrým novým zvonkem, zde je návod, jak sdílet přístup Ring Doorbell s lidmi ve vaší domácnosti.

PŘÍBUZNÝ: Jak nainstalovat a nastavit zvonek Ring Video

Pokud máte jen zvonek Ring, jediný způsob, jak zjistit, zda někdo přišel k vašim dveřím a zazvonil na zvonek, je prostřednictvím telefonického upozornění – pokud si nepořídíte přídavné zařízení Chime nebo nepřipojíte jednotku Ring ke stávající kabeláži zvonku. Pokud ne, budete jediní, kdo ví, že někdo zazvonil u dveří, ale tuto informaci můžete snadno sdílet s dalšími lidmi, kteří bydlí ve stejném domě.

Chcete-li začít, otevřete na svém smartphonu aplikaci Ring a klepněte na jednotku Ring Doorbell v levém horním rohu obrazovky.

Klepněte na „Sdílení uživatelé“.

Klepněte na „Přidat uživatele“.

Zadejte e-mailovou adresu osoby, které chcete udělit přístup, a poté klikněte na „OK“.

Poté se jejich e-mailová adresa objeví v seznamu a pod ní bude uvedeno „čekající pozvánka“, což znamená, že jim byla zaslána pozvánka, ale ještě na ni neodpověděli.

reklama

Svou pozvánku obdrží ve formě e-mailu, který bude obsahovat odkaz, kde pozvánku přijmou. Nechte je kliknout na ten odkaz.

Budou vyzváni k vytvoření účtu Ring a zadají svou e-mailovou adresu a vytvoří heslo. Poté klikněte na „Další“.

Poté mohou zavřít okno prohlížeče a nainstalovat aplikaci Ring na svůj vlastní telefon. Po stažení aplikace a jejím otevření klepněte na „Přihlásit se“.

Poté je požádejte, aby zadali svou e-mailovou adresu a heslo, které si právě vytvořili, a poté stiskněte „OK“.

Jakmile se přihlásí, budou mít nyní přístup k zvonku Ring Doorbell a budou moci přijímat upozornění a také vidět historii toho, kdo ke dveřím přišel. Nebudou však moci měnit žádná nastavení pomocí jednotky.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak přidat, zobrazit a odebrat konce stránek a oddílů v Dokumentech Google
  • › Jak někoho odblokovat na Facebook Messengeru
  • › Jak obnovit smazané soubory a složky v Microsoft OneDrive
  • › Jak omezit váš Chromebook na určité uživatele
  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu