Jak se blíží nová streamovací služba YouTube „Remix“, Google nepřekvapivě zabíjí Hudbu Play

Aktualizace: Zdroj nám říká, že Google v současné době plánuje zůstat u značky „YouTube Music“ pro nadcházející hudební službu. Remix, jak již bylo dříve oznámeno, je pouze interní kódové označení.

To není úplně překvapivé, pokud znáte příběh zde. Už v únoru loňského roku Google spojil své týmy YouTube a Hudba Play, aby „dodal ten nejlepší možný produkt.滭/p>

Loni v červenci nám pak sám Google v podstatě řekl, že jedna ze dvou služeb dostane špalek. Ředitel YouTube Music Lyor Cohen konkrétně v reakci na to, proč není YouTube Red mezi uživateli populárnější, uvedl: „Důležitou věcí je zkombinovat YouTube Red a Hudbu Google Play a mít jednu nabídku.滭/p>

Hudba Play není zrovna extrémně úspěšným uchazečem v oblasti streamování, spolu se skutečností, že YouTube je nesmírně úspěšného uchazeče v oblasti streamování videa a všudypřítomné jméno domácnosti, dalo se už v polovině roku 2017 předpokládat, že Play Music nakonec nahradí sekací blok tajemnou novou službou YouTube.

PakBloombergzprávy téměř věcně uvedly, že YouTube bude přežívající značkou. Nové funkce služby s interním kódovým označením 淩emix budou mít streamování na vyžádání s videoklipy a dalšími prvky podobnými YouTube.

Mezitím naše zrušení hlavních aplikací YouTube a YouTube Music Android v té době ukázalo odkazy na úroveň předplatného 淵ouTube Plus. Novější zrušení služby YouTube Music připravilo věci, jako je podpora SD karet, „Doporučení“ namísto „Stanice“, nastavení kvality zvuku Hudby Play a další. V podstatě byl nápis na zdi.

Lyor Kohen na SXSW potvrdil, že připravovaná předplatitelská služba YouTube „spojí to nejlepší z kontextového serveru Hudby Google Play“ s „obsáhlostí a hloubkou katalogu“ YouTube.

Hudební strategie společnosti Google byla pro spotřebitele již dlouhou dobu pozoruhodně matoucí, s měsíčním předplatným za 9,99 USD, které poskytuje přístup ke knihovně Hudby Play čítající 40 milionů skladeb a také přehrávání videa bez reklam na (pro veřejnost, zdánlivě nesouvisející ) Youtube. Nyní to vypadá, že všechny věci budou na jednom místě a tím místem bude YouTube.

O cenách nové služby není ani slovo, ale spuštění se očekává letos.

‘kůl

Dlouho se ví, že YouTube Music nebo Hudba Play (jedna nebo druhá) dostávala sekeru a Hudba Play se zdála být zřejmým kandidátem na smrt pro ty, kteří věnují pozornost odvíjejícímu se příběhu a našemu rozpadu aplikace YouTube Music (který ukázal Play Přitékání hudby).

Stále ale není v tuto chvíli jasné, jaký bude osud značky Play a samotné aplikace Hudba Play, která stále slouží jako přístupový bod pro nahranou hudbu a aplikace pro poslech hudby zakoupené v Obchodě Play. Zmizí aplikace Hudba Play úplně? Pokud ano, získávají ostatní aplikace „Play“ sekeru? Kde Google poskytne přístup k obrovskému zadnímu katalogu zakoupených skladeb?

Kupte si PixelbookKupte si Chromecast

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment