Pokud používáte rozšíření s Mozilla Firefox a chtěli byste přidat nebo odebrat ikony rozšíření z panelu nástrojů, je to stejně snadné jako přetažení pomocí funkce Mozilla Customize Firefox. Nebo můžete ikonu rychle odstranit kliknutím pravým tlačítkem. Zde je návod, jak na to.

Nejprve otevřete „Firefox“. V libovolném okně klikněte pravým tlačítkem na panel nástrojů Firefoxu a vyberte „Přizpůsobit“. (Případně můžete kliknout na tlačítko nabídky hamburgeru a ze zobrazené nabídky vybrat možnost „Přizpůsobit“.)

Ve Firefoxu klikněte pravým tlačítkem na lištu Toolbar a vyberte „Přizpůsobit“.

Na kartě „Přizpůsobit Firefox“, která se otevře, uvidíte seznam položek, které lze přetáhnout na panel nástrojů. Můžete také přetáhnout položky z panelu nástrojů do tohoto seznamu a odstranit je z panelu nástrojů.

Pokud chcete odebrat ikonu rozšíření z panelu nástrojů, klikněte na ni a přetáhněte ji do oblasti seznamu.

Pokud chcete přidat ikonu rozšíření na panel nástrojů, vyhledejte jeho ikonu v oblasti seznamu a přetáhněte ji na panel nástrojů.

reklama

Až budete s rozložením panelu nástrojů spokojeni, klikněte na „Hotovo“ a karta „Přizpůsobit Firefox“ se zavře. Vaše změny budou uloženy.

Jak rychle odebrat ikonu rozšíření z panelu nástrojů Firefoxu

Chcete-li rychle odstranit rozšíření z panelu nástrojů ve Firefoxu, klikněte pravým tlačítkem na ikonu rozšíření na panelu nástrojů a vyberte „Odebrat z panelu nástrojů“.

Ikona panelu nástrojů zmizí. Pokud jej chcete získat zpět, budete muset kliknout pravým tlačítkem myši na panel nástrojů, vybrat možnost „Přizpůsobit“ a poté přetáhnout ikonu rozšíření ze seznamu na panel nástrojů. (Tento postup je popsán v části výše.) Šťastné přizpůsobení!


Pokud se někdy v budoucnu budete nudit, přejděte znovu na kartu Přizpůsobit Firefox. Pomocí několika triků můžete hrát skrytý pong s jednorožcem!

PŘÍBUZNÝ: Jak hrát hru Hidden Unicorn Pong od Mozilla Firefox

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak zobrazit historii sledování produktů na Amazonu
  • › Jak se přihlásit na Facebooku
  • › Jak smazat aplikace na iPhone a iPad
  • › Jak přizpůsobit poličku na Chromebooku
  • › Jak někoho odblokovat na Snapchatu