Dokumenty Google jsou skvělou platformou pro spolupráci, která vám umožňuje vzdáleně a současně pracovat s ostatními na dokumentech, které vytvoříte. K dokumentům můžete přidávat komentáře, ale jakmile budete hotovi, můžete komentáře skrýt nebo odstranit několika různými způsoby.

Uživatel může přidávat, odebírat nebo přijímat komentáře k dokumentu Dokumentů Google, ale pouze pokud k tomu má oprávnění. Pokud byl uživateli udělen přístup k dokumentu Dokumentů Google s oprávněním „komentátor“ nebo „editor“, měl by mít požadovaná oprávnění k provedení těchto kroků.

PŘÍBUZNÝ: Jak dokončit a zrušit přístup ke sdílenému souboru Google

Skrytí komentářů v Dokumentech Google

Pokud chcete dočasně skrýt komentáře v souboru Dokumentů Google ze zobrazení, budete muset přepnout do jiného režimu dokumentu.

Zatímco režimy „Úpravy“ a „Návrhy“ zobrazí komentáře napravo od jakékoli stránky dokumentu, můžete komentáře skrýt přepnutím do režimu „Prohlížení“. To vám umožní zobrazit jej, jako by to byl tištěný dokument.

reklama

Dokument nebudete moci upravovat ani v něm provádět změny, ale komentáře zůstanou skryté, dokud je tento režim aktivní. Chcete-li přepnout do tohoto režimu, klikněte v horní nabídce na Zobrazit > Režim > Zobrazení.

Chcete-li zobrazit dokument Google Docs v režimu zobrazení, klikněte v horní nabídce na Zobrazit > Režim > Zobrazení.” width=”620″ height=”311″></p>
<h2 role=Přijímání komentářů nebo návrhů v Dokumentech Google

Pokud je k dokumentu Dokumentů Google přidán komentář nebo návrh, uživatel má možnost jej přijmout nebo odmítnout.

PŘÍBUZNÝ: Jak přidat komentáře v Dokumentech Google

Chcete-li jednotlivě přijmout komentář nebo upravit návrh, vyberte ikonu zaškrtnutí (přijmout) v pravém horním rohu pole komentáře nebo návrhu.

Tím buď potvrdíte komentář (a odstraníte jej) pro standardní komentáře, nebo implementujete navrhovanou změnu pro návrhy úprav.

Pokud chcete přijmout všechny návrhy úprav v dokumentu Dokumentů Google, vyberte Nástroje > Zkontrolovat navrhované úpravy.

Chcete-li začít přijímat všechny návrhy úprav, stiskněte Nástroje > Zkontrolovat navrhované úpravy.” width=”461″ height=”249″></p>
<p>V pravém horním rohu stránky Dokumentů Google se zobrazí vyskakovací nabídka.  Chcete-li přijmout všechny navrhované úpravy najednou, klikněte na tlačítko „Přijmout vše“.</p>
<p><img loading=

Tím budou implementovány všechny navrhované úpravy ve vašem dokumentu.

Odebírání komentářů nebo návrhů v Dokumentech Google

I když je komentář nebo návrh užitečným způsobem, jak získat zpětnou vazbu, můžete s uvedenými připomínkami nebo návrhy nesouhlasit. Pokud je chcete odstranit, můžete tak učinit.

reklama

Komentáře můžete jednotlivě odebrat jejich přijetím. Tím poznámku potvrdíte, ale odstraníte ji ze zobrazení.

Pokud však chcete komentář smazat, aniž byste to potvrdili, můžete tak učinit kliknutím na ikonu nabídky se třemi tečkami v poli komentářů. Chcete-li komentář smazat, vyberte v rozevírací nabídce možnost „Smazat“.

Chcete-li navrhovanou úpravu odstranit, klikněte na ikonu „X“ (smazat) v poli s návrhem. Tím úpravu odmítnete a trvale ji skryjete.

Pokud chcete odmítnout (a odstranit) všechny navrhované úpravy z dokumentu Dokumentů Google najednou, můžete tak učinit kliknutím na Nástroje > Zkontrolovat navrhované úpravy.

Chcete-li začít přijímat všechny návrhy úprav, stiskněte Nástroje > Zkontrolovat navrhované úpravy.” width=”461″ height=”249″></p>
<p>V poli „Navrhované úpravy“, které se zobrazí vpravo nahoře, klikněte na tlačítko „Odmítnout vše“.</p>
<p><img loading=

reklama

Tím odmítnete všechny návrhy úprav provedené ve vašem dokumentu a odstraníte je z vaší stránky.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu
  • › Jak používat Google Maps Music Controls pro Spotify, Apple Music nebo YouTube Music
  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je trhání obrazovky?