NYC Russ/Shutterstock

Namísto cestování po ulicích New Yorku se všechny tradiční plováky, hudební umělci a obří balóny Macy’s Thanksgiving Day Parade shromáždí na jednom místě, na manhattanském Herald Square. Zde je návod, jak streamovat průvod ve čtvrtek 26. listopadu 2020.

Letos nebudou žádní diváci osobně povoleni, ale i tak můžete přepracovaný průvod sledovat z pohodlí domova, abyste udrželi naživu tradici Díkůvzdání, která trvá již od roku 1924.

NBC.com

Macy's Thanksgiving Day Parade na NBC
NBC

Pokud máte kabelové přihlášení, můžete průvod živě streamovat 26. listopadu 2020 v 9 hodin místního času na webu NBC. Moderuje Savannah Guthrie, Hoda Kotb a Al Roker z NBC’s Dnes show, vysílání NBC si zachová co nejvíce klasického nádechu.

YouTube a Twitter společnosti Verizon

Macy's Thanksgiving Day Parade z Verizonu
Verizon

Verizon letos spolupracuje na vysílání přehlídky s vlastním živým přenosem slavností, které moderuje Mario Lopez, na kanálu společnosti YouTube i na Verizonu. Twitter účet26. listopadu 2020 v 9:00 východního času.

Hulu s živou televizí

Logo Hulu
Hulu

Pro předplatitele Hulu s možností živého televizního vysílání (začínající na 54,99 USD měsíčně po sedmidenní bezplatné zkušební verzi) můžete streamovat vysílání přehlídky NBC a podívat se na nové letošní balónky včetně šéfa baby z Šéf Baby filmy a Red Titan z kanálu YouTube Ryanův svět.

YouTube TV

Logo YouTube TV na bílém pozadí

Řezači kabelů, kteří si vybrali YouTube TV (64,99 $ měsíčně po sedmidenní bezplatné zkušební verzi), mohou také streamovat vysílání NBC z průvodu, včetně hudebních vystoupení Pentatonix, Dolly Parton, Patti LaBelle a dalších.

Sling TV

Sling TV
Sling TV

Pokud jste předplatitelem Sling TV (začínající na 30 USD měsíčně po jednodenní bezplatné zkušební verzi) a vaše místní pobočka NBC je zahrnuta na Slingu, budete také moci sledovat vysílání přehlídky NBC prostřednictvím streamování, včetně nahraných vystoupení z Broadway ukazuje Hamilton, Mean Girls, a Zubatá malá pilulka, mezi ostatními.

Fubo TV

Fubo TV
Fubo TV

Předplatitelé Fubo TV (začínající na 29,99 USD měsíčně po třídenní bezplatné zkušební verzi) si také mohou naladit NBC pro živé vysílání, včetně místních pochodových kapel a řady kapel, které ztratily na vystoupeních na přehlídkách v New Yorku, které byly zrušeny dříve v roce roku kvůli omezením souvisejícím s pandemií.

AT&T TV nyní

AT&T TV nyní
AT&T TV nyní

Předplatitelé AT&T Now (začínající na 55 dolarech měsíčně po sedmidenní bezplatné zkušební verzi) mohou také sledovat živé vysílání přehlídky NBC, které bude stále zakončeno tradiční návštěvou Santa Clause, aby zahájil vánoční sezónu.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak omezit váš Chromebook na určité uživatele
  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu
  • › Jak používat Google Maps Music Controls pro Spotify, Apple Music nebo YouTube Music
  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?