Vyskakovací okna s upozorněním mohou být otravná, když se objeví nad videem, které se pokoušíte sledovat na Netflixu. Xbox One vám umožňuje skrýt upozornění při sledování videí, čímž zabráníte takovému rozptylování.

Chcete-li toto nastavení změnit, přejděte na Xbox One do Nastavení > Všechna nastavení > Předvolby > Oznámení.

Pokud se vám oznámení opravdu nelíbí, můžete zde deaktivovat zaškrtávací políčko „Oznámení zapnuta“ a zabránit tomu, aby vám váš Xbox One kdykoli zobrazoval oznámení.

Chcete-li však jednoduše zabránit zobrazování upozornění při sledování videí, budete muset vybrat „Oznámení Xbox“.

Zobrazí se seznam různých kategorií oznámení, včetně kategorií jako Přátelé a vysílání, Úspěchy, Zprávy, Příchozí hovory a Systém. Všechny tyto kategorie mají samostatná nastavení.

reklama

Chcete-li zabránit zobrazování určitého typu upozornění při sledování videí, vyberte jej zde. Pokud chcete, aby se při sledování videí nezobrazovala všechna upozornění, stačí vybrat první kategorii – toto nastavení budete muset změnit pro každou kategorii upozornění zvlášť.

U oznámení zaškrtněte políčko „Skrýt vyskakovací okna během videa“. Stisknutím tlačítka B na klávesnici se vraťte zpět a opakujte tento postup pro každý typ upozornění, který chcete při sledování videí skrýt.

Můžete také zakázat nastavení „Zobrazovat vyskakovací okna“ pro každý typ oznámení, což zakáže vyskakovací okna všude tam. Takto skrytá upozornění budou stále dostupná v nabídce Upozornění, ale nikdy nevyskakují a nepřeruší to, co právě děláte.

Oznámení, která obdržíte, budou stále dostupná v nabídce Oznámení, i když se při jejich přijetí neobjeví.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak obnovit smazané soubory a složky v Microsoft OneDrive
  • › Jak omezit váš Chromebook na určité uživatele
  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu
  • › Jak používat Google Maps Music Controls pro Spotify, Apple Music nebo YouTube Music
  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google