Jak získat odkaz na aktualizaci OTA ze serverů HTC

Toto sestavení TWRP pro HTC U Ultra pochází od vývojáře XDA Captain_Throwback. Sem tam můžete očekávat nějaké drobné chyby, které budou časem odstraněny. V současné době je jedinou známou chybou, že nemůžete restartovat a obnovit z Restartujte menu obnovy. Jediným možným restartem je restartování systému.

Varování: Zakořenění a instalace vlastních obnov jsou riskantní postupy, jakkoli se zdají být jednoduché. Pokud se věci nedaří podle plánu, může se stát, že své zařízení zničíte. Je velmi dobře možné jej obnovit opětovným flashováním základního firmwaru od HTC. V každém případě, DroidViews nebo vývojář nenese žádnou odpovědnost, pokud se rozhodnete nainstalovat tuto obnovu do svého zařízení. Nelze tedy nést odpovědnost. Níže popsaný postup ruší vaši záruku.

Unlocked Bootloader.Enabled USB Debugging and OEM Unlock.Sufficient battery. (nejlépe nad 75 %) obrazového souboru TWRP. (Stáhnout zespodu)Flashable SuperSU. (Stáhnout zespodu) Nastavení ADB a Fastboot na vašem PC. (Jak nastavit ADB a Fastboot pro celý systém ve Windows) Ovladače HTC USB byly nainstalovány. (Stáhněte si ovladače USB HTC)TWRP 3.1.1SuperSU 2.79

Nenechte si ujít:Seznam 50 nejlepších aplikací pro rootovaná zařízení Android

Stáhněte si obrázek TWRP pro HTC U Ultra shora. Přejmenujte soubor obrázku TWRP na recovery.img pro snadnou instalaci a přeneste jej do instalační složky ADB.Připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB a udělte v telefonu veškerá oprávnění, pokud o to budete požádáni. Na počítači podržte klávesu Shift a klikněte pravým tlačítkem na prázdné místo v instalační složce ADB a vyberte Zde otevřete příkazové okno.V okně příkazu ADB zadejte níže uvedený příkaz a stiskněte klávesu Enter, aby se zobrazilo vaše zařízení.

To znamená, že vaše zařízení je připojeno. Pokud nic nevíte, pravděpodobně byste se měli vrátit a zkontrolovat ovladače.

HTC U Ultra je na trhu již nějakou dobu a podle očekávání má nyní připravené vlastní sestavení TWRP k instalaci. Nejprve budete samozřejmě muset odemknout bootloader. Jakmile je bootloader odemčen, můžete si nainstalovat obnovu TWRP a flashnout nějaké sladké ROM nebo mody a dokonce jej rootnout. Existují i ​​další vlastní obnovení, ale pokud jste někdy používali vlastní obnovení, pravděpodobně znáte výhody, které TWRP nabízí.

Pokud jde o Coolpad NX1, zařízení bylo zpřístupněno v různých zemích světa. Coolpad NX1 je levný smartphone od společnosti. Pokud jde o Coolpad NX1, zařízení přichází s několika čerstvými a exkluzivními tapetami.

Nejnovější smartphone Coolpad z řady Coolpad NX byl uveden na trh minulý rok. Svůj nejnovější smartphone společnost pojmenovala jako Coolpad NX1.

Leave a Comment