Nikdo nechce psát na nevzhledné klávesnici. Zatímco tam jsou klávesnice tam, že jít a bit přes palubu s motivy, Klávesnice Google to ráda zjednodušuje. Vždy čisté, vždy minimální. Co si však možná neuvědomujete, je to dělá mít v nabídce Nastavení několik motivů.

Pokud používáte nejnovější verzi Klávesnice Google (5.0), přístup do nabídky Nastavení je stejný jako u předchozích verzí: dlouze stiskněte čárku (nebo kteroukoli klávesu, která se nachází ve zvýrazněném místě níže, nemění se podle toho, v jaké aplikaci vstup pole je in), potom klepněte na 淕oogle Keyboard settings.滭/p>

Odtud jsou nyní všechna vizuální nastavení vnořena pod 淧reference. Pokračujte a klepněte na to.

První položka v této nabídce je 淭hemes a klepnutím se otevře výběrové pole, které má nyní pouze dvě možnosti: Světlý materiál a Tmavý materiál. Holo motivy předchozích verzí jsou pryč, což opravdu dává smysl, protože Google posledních pár let prosazuje materiál.

Jakmile provedete výběr, toto pole zmizí. V této verzi klávesnice je však ještě jedna metoda přizpůsobení, která nebyla v předchozích verzích k dispozici: „jaké ohraničení kláves. Tím se mezi jednotlivé klávesy vloží barevné ohraničení, které je od sebe oddělí. Toto je dokonalá odpověď na stížnosti mnoha uživatelů ohledně motivů Google Keyboard檚 Material od uvedení klávesnice pro veřejnost.

reklama

To je to, co jste udělali. Zpět v této nabídce a vychutnejte si svou 渘novou klávesnici. Teď budeš psát rychleji, slibuju.


I když se to může zdát triviální, pokud jde o celkovou funkčnost (výkon a přesnost klávesnice ano ne změna s tématem), je úžasné, jak něco malého, jako je okraj klíče, může uživatelům pomoci být přesnější. Je to všechno o přeskakování těchto mentálních bariér!

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu
  • › Jak používat Google Maps Music Controls pro Spotify, Apple Music nebo YouTube Music
  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?