Jak změnit tapetu uzamčené obrazovky CM12

Pryč jsou časy, kdy jsme ke sledování našeho oblíbeného titulu nosili statná DVD a Blu-ray, nyní je to éra online streamování videa. Sledování našich oblíbených videí online je skvělé, ale někdy si přejeme mít podporu offline sledování v aplikacích pro streamování, abychom mohli video sledovat později tam, kde nemáme stabilní datové připojení. Je smutné, že současná přední streamovací společnost, Netflix, nepřímo poukázala na to, že pro uživatele nebude existovat žádná možnost offline sledování. Pro ty, kteří často cestují a mají nestabilní datové připojení, má Amazon pro vás skvělou zprávu Amazon Prime Instant Video nyní podporuje offline prohlížení na Androidu a iOS.

Není novinkou, že Amazon tuto funkci podporuje, ale dříve byla omezena pouze na uživatele Kindle. Je nejvyšší čas, aby Amazon tuto funkci zpřístupnil všem uživatelům Android a iOS, díky Amazonu. Včera Amazon znovu spustil svou aplikaci Prime Instant s podporou offline prohlížení a novým názvem, který se nyní jednoduše nazývá Amazon Video. Společnost také oznámila obrovský seznam offline titulů, které pokrývají různé žánry včetně dramatu, komedie, filmů a dětských pořadů.

Ne všechny tituly jsou však nyní dostupné pro prohlížení offline, ale brzy budou offline další. V současné době můžete tuto možnost použít u hlavního obsahu od Amazon Studios, HBO, PBS, CBS, Cinemax, Fox, MGM, Paramount, Lionstage a některých dalších. Až Amazon přeruší dohody s vlastníky obsahu, bude k dispozici více obsahu pro prohlížení offline. Jedna nepříjemná věc, která stále zůstala, je, že Amazon stále nutí uživatele Androidu skočit o jeden obruč navíc, aby si stáhli video aplikaci Amazon.

Uživatelé Androidu si musí nejprve do svého zařízení nainstalovat obchod s aplikacemi Amazon a odtud nainstalovat Amazon Video. Celý tento mišmaš je někdy opravdu otravný a velmi spletitý, bylo by jednoduché, kdybychom si ho mohli stáhnout přímo z obchodu Google Play. Jakmile je aplikace nainstalována, můžete video přepnout do režimu offline stisknutím tlačítka 淒stáhnout澛燑/strong>ikonu. Je pozoruhodné, že platnost offline videa vyprší po určité době, kterou odsouhlasil vlastník obsahu.

Xperia-Z4-Stock-Tapety

Tablet Xperia Z4 byl vydán před několika měsíci, ale na další vlajkovou loď Sony, Xperia Z4, se stále čeká. Společnost Sony obvykle uvádí na trh své vlajkové lodě společně s tabletovou verzí zařízení, ale tentokrát jsou věci jinak. Nedávno se objevily zvěsti, že Sony chtěla zrušit svou divizi smartphonů, protože to společnosti nepřinášelo žádný zisk, ale věci byly příjemně překvapeny, když výrobce své rozhodnutí stáhl.

Sony skutečně vyrábí některá z nejlepších zařízení na světě, ale nedokázala získat uspokojivý podíl na trhu, jaký si zaslouží. Jako majitel Xperia Z2 a Z3 jsem toho názoru, že japonský výrobce musí zapracovat na designu, protože většina zařízení vypadá z generace na generaci téměř stejně. Kromě toho existují problémy související se softwarem a uzamčený bootloader na všech zařízeních Sony, což uživatele odrazuje od rootování a úpravy jejich zařízení. Po několika měsících jsem musel prodat svůj Z2, protože pro telefon neexistovala žádná funkční root metoda.

Sony se musí učit od Samsungu, LG, HTC a startupů jako OnePlus. Pokud chcete být úspěšným hráčem Androidu a stále hrát jako Apple, nebudete mít žádný vliv. Očekává se, že Sony Xperia Z4 bude uvedena na trh ve druhém čtvrtletí tohoto roku, ale tapety ze zařízení se již objevily. člen XDAa.hamameh96 se podařilo urvat některé tapety z připravovaného smartphonu. Připravil i některé barevné varianty původní modré tapety z Xperie Z4.

Xperia-Z4-Stock-Tapety-koncept

Vezměte prosím na vědomí, že níže sdílené balíčky tapet nezahrnují všechny tapety ze Z4. Většina z nich jsou ztvárnění toho, co je již k dispozici. Máme tedy 41 tapet z 21 oříznutých verzí původních tapet na výšku.

Stáhněte si tapety Xperia Z4 Stock

Xperia-Z4-Stock-Wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz

Chcete-li si stáhnout další tapety z jiných vlajkových lodí Androidu, nezapomeňte se podívat na naše Sekce tapety.

Související příspěvky

Vánoční tapety pro smartphony

Stáhněte si 125 vánočních tapet pro chytré telefony

obal na tapety huawei nova 5

Stáhněte si tapety Huawei Nova 5 Stock

http://www.allfreeperks.in pro všechny průvodce

Ahoj!

Ahoj, mám Boost Moto-G CDMA (Reliance) XT-1031 verzi. Jakou verzi firmwaru si mám stáhnout.

Je mi líto, nevím, kde můžete získat konkrétní firmware pro vaši kariéru.

Děkuji u Bro u udělal můj den ur vysvětlení i úžasné.

Mám Moto G 1st Gen a jeho název modelu je z USA Falcon us retail a má 4.4.4, takže jaký firmware mám použít? a pomůže mi to nainstalovat software lízátka, protože nemohu nainstalovat, i když nemám root a mám původní obnovení

Zkoušel jsem to blikat naplno, ale restartuje se spouštěcí animace přichází a pak se zastaví na symbolu m, prosím pomozte mi

Stáhl jsem si tři různé pro tesco, ale některé se mi jeví jako neúspěšné, vzdálené selhání, a když jsem stáhl jeden, který byl .tar.gz a když jsem dal flashall.bat /eu, stále se mi psalo, že se nepodařilo odpojit jtag a zkusit znovu pomoc, prosím, potřebuji vrať se do tesco uk firmwire a zkusil jsem všechno

My moto g XT1033 totely dead not load system.img i select recovery option then error are .. invalid boot image header! bootování se nezdařilo Stahuji mnoho firmwarů Motorola, které nefungují. 1. im install cyandrmod11 before delete all catch file and system data plese help only moto ki jaan bacha lo plzz 馃檨

Tapeta CM12 Lockscreen

Android vám má umožnit přizpůsobit si celé zařízení bez jakýchkoli omezení. Jasně že ano. Počínaje animací spouštění až po ikony můžete své zařízení Android přizpůsobit tak, jak chcete. Pokud jste opravdu nadšenci pro Android, museli jste s ním zariskovat tím, že jste jej rootovali, nainstalovali na něj vlastní ROM nebo přidali nějaké vychytávky pro zlepšení jeho výkonu. A pokud nejste novým uživatelem Androidu, určitě jste slyšeli o CyanogenMod. Pokud nemáte, CyanogenMod je řada ROM kompatibilních s mnoha zařízeními Android.

S CyanogenMod si můžete vychutnat zážitek z Androidu téměř na skladě i na zcela jiných zařízeních s uživatelským rozhraním, jako je Galaxy S2. Výhodou použití CyanogenMod ROM na zařízení je, že existuje nekonečně mnoho způsobů, jak si ji přizpůsobit. Můžete změnit téměř vše, co se vám líbí. Také, pokud si nemůžete dovolit Google Nexus, ale chcete nejnovější aktualizace co nejdříve, CyanogenMod to udělá za vás! Existují také různé verze CyanogenMod, z nichž každá představuje jinou verzi Androidu. Nejnovější CM12 běží na Androidu 5.0 Lollipop.

Cyanogen také minulý rok vydal své vlastní vlajkové zařízení OnePlus One. Už roky používám CyanogenMod a své zařízení jsem si co nejvíce přizpůsobil pomocí nekonečných motivů, sad ikon a vylepšení. Ale jedna věc, která mě zaráží, je nemožnost změnit Lockscreen Wallpaper, což je obrovské zklamání. Je zřejmé, že člověk by chtěl svou vlastní tapetu na obrazovce uzamčení. Jak jsem již řekl, s Androidem jsou nekonečné možnosti! Pokud jste uživatelem CyanogenMod a zoufale chcete změnit tapetu uzamčené obrazovky svého zařízení, zde by bylo správné místo.

Následující postup, který se chystáte číst, nevyžaduje mnoho znalostí. Zvládl to i první uživatel Androidu. Jen se ujistěte, že postupujete správně a s maximální opatrností. Chcete-li úspěšně změnit tapetu Cyanogen Mod Lockscreen, postupujte podle následujících kroků.

Požadavky

  ROM založená na CyanogenMod 12 ve vašem zařízení.Zakořeněné zařízení.Jakékoli vykořenit průzkumník souborů, doporučujeme Průzkumník kořenových souborů.Ladění USB povoleno na vašem zařízení Android. Můžete to povolit v nastavení vývojáře? ke kterému lze přistupovat sedminásobným klepnutím na tlačítko 淏uild Number.

Postup pro změnu tapety CM12 Lockscreen

  Získejte tapetu podle svých představ a zkopírujte ji do úložiště telefonu. Pokud máte potíže s výběrem mezi dobrými tapetami, navštivte naši sekci Tapety! Stáhněte si ES File Explorer a spusťte jej. Až budete vyzváni, udělte mu oprávnění root. Přejděte na data/systém/uživatelé/0.Najít a najít soubor s názvem 淈strong>keyguard_wallpaper? a poté jej přejmenujte na 淈strong>keyguard_wallpaperOLD? pro zálohování tapety, pokud se někdy budete chtít vrátit zpět. Nyní přesuňte tapetu, kterou chcete jako svou zamykací obrazovku, do této složky [data/system/users/0 ].Přejmenujte svou novou tapetu na 淈strong>keyguard_wallpaper? Ujistěte se, že jste odstranili příponu souboru obrázku. Nyní změňte oprávnění na -rwxNyní zavřete ES File Explorer a restartujte zařízení.

Skvělý! Nyní máte svou vlastní tapetu nastavenou jako CM12 Lockscreen! Pokud pro vás tento proces nefungoval, ujistěte se, že máte správná oprávnění root. Pokud se chcete vrátit zpět k základní tapetě uzamčené obrazovky, postupujte takto:

  Navigovat dodata/systém/uživatelé/0.Nyní smažte novou tapetu, kterou jste právě nastavili. Najděte starý soubor (淈strong>keyguard_wallpaperOLD? a znovu jej přejmenujte na 淈strong>keyguard_wallpaper. Restartujte zařízení.

Pěkný! Nyní jste se naučili, jak změnit tapetu na obrazovce uzamčení CM12. Všimněte si, že toto je pouze návod, pokud zoufale potřebujete změnit tapetu svého zařízení CM12, jinak Cyanogen uvidí, že přináší možnost změnit tapetu Lockscreen v budoucích aktualizacích. Pokud máte nějaké problémy s tutoriálem, neváhejte zanechat komentář níže!

Související příspěvky

Stáhněte si Lineage OS ROM pro váš Android (45 zařízení)

Užijte si Android Nougat na OnePlus 3T prostřednictvím CM 14.1 ROM

Užijte si Android Nougat na OnePlus 3 prostřednictvím CM 14.1 ROM

Interakce se čtenáři

Diskuse

 1. Deminox říká: Odpověď

  Hlavní nevýhodou korporátního přístupu CM je, že ztratili ze zřetele to, co je na začátku udělalo skvělé. K provedení takovéto základní grafické změny na vašem zařízení byste se neměli muset potýkat s přejmenováním souborů a změnou oprávnění.

 2. Bobby Salvin říká: Odpověď

  Proč?

  • Rakesh říká: Odpověď

Leave a Comment