Když si zvyknete na skvělou funkci, kterou ve svém oblíbeném prohlížeči používáte poměrně často, může být docela frustrující, když náhle „zmizí“ a je nahrazena něčím, co také nefunguje. S ohledem na to má dnešní příspěvek SuperUser Q&A odpověď na otázku frustrovaného čtenáře.

Dnešní relace otázek a odpovědí k nám přichází s laskavým svolením pododdělení SuperUser Stack Exchange, komunitou řízeného seskupení webových stránek pro otázky a odpovědi.

Otázka

Čtenář SuperUser Peter chce vědět, zda je možné ve Firefoxu 43 získat zpět systém návrhů webových stránek starého řádku adresy:

S nejnovější aktualizací Firefoxu je první navrhovaný odkaz pouze „obecná“ doména. Ve starších verzích Firefoxu byla prvním navrhovaným odkazem vždy webová stránka, kterou jsem nejvíce navštěvoval a na tuto skvělou funkci jsem si zvykl.

Je možné deaktivovat nový systém návrhů domén (například „Navštivte ebay.co.uk“ zobrazený na obrázku níže) a získat zpět starý systém?

Je možné do Firefoxu 43 vrátit starý systém návrhů webových stránek v adresním řádku?

Odpověď

Přispěvatel SuperUser MC10 má pro nás odpověď:

Dnes jsem si toho všiml také a pohrál jsem si v nastavení about:config. Chcete-li deaktivovat nový systém návrhů „Navštivte web“, budete muset změnit jednu z předvoleb about:config. Hodnota, kterou potřebujete změnit, je browser.urlbar.unifiedcomplete (nastavte na Nepravdivé).

Jakmile to uděláte, vše se vrátí do normálu.


Chcete něco dodat k vysvětlení? Ozvi se v komentářích. Chcete si přečíst další odpovědi od ostatních technicky zdatných uživatelů Stack Exchange? Podívejte se na celé diskusní vlákno zde.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak přidat, zobrazit a odebrat konce stránek a oddílů v Dokumentech Google
  • › Jak někoho odblokovat na Facebook Messengeru
  • › Jak obnovit smazané soubory a složky v Microsoft OneDrive
  • › Jak omezit váš Chromebook na určité uživatele
  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu