Jste dočasně zablokováni

S pádem ve vzduchu je sezóna Pixel 6 nyní v plném proudu a nejnovější únik nám poskytuje možné ceny pro Pixel 6 a Pixel 6 Pro v Evropě, stejně jako některé názvy barev.

Všechny známky dosud naznačovaly, že Pixel 6 je velkým krokem v kvalitě a výkonu oproti loňskému Pixelu 5, a dokonce i Rick Osterloh řekl, že Pixel 6 Pro bude „určitě produktem za prémiovou cenu“. S ohledem na to byla cena řady Pixel 6 jedním z nejvíce očekávaných detailů těchto dvou telefonů.

S odkazem na zdroj, který pracuje pro významného prodejce mobilních telefonů v Evropě, M. Brandon Lee of To je Tech Today sdílel některé možné informace o cenách pro Pixel 6 a Pixel 6 Pro v Evropě. Údajně jeden model Pixelu 6 poběží za £49, zatímco jeden konkrétní model Pixel 6 Pro se může prodávat za £99. byla schopna potvrdit tyto ceny u jiného zdroje v Evropě.

Pro srovnání, Pixel 5 začínal v Evropě na 29,5 milionu, což znamená, že i přes mnohá vylepšení oproti loňskému telefonu vyšší střední třídy bude řada Pixel 6 stát jen o 29,00 Kč více. To by mělo znamenat a fantastický vstupní model, který nabízí výkon na úrovni vlajkové lodi za rozumnou cenu. Mezitím se zdá, že Google věří, že upgrady obsažené v Pixel 6 Pro, jako je teleobjektiv, připojení UWB, 120Hz displej a další, stojí za dalších 50 鈧? 50 oproti požadované ceně.

Vše, co bylo řečeno, je důležité si uvědomit, že ceny jsou jednou z posledních věcí, které je třeba před uvedením telefonu dokončit, což znamená, že stále musíme brát tyto ceny Pixel 6 s rezervou. Kromě toho, i když platí, tyto evropské ceny pravděpodobně nebudou odrážet, kolik budou Pixel 6 a 6 Pro stát ve Spojených státech.

V loňském roce stál Pixel 5 v Evropě výrazně méně než v USA, což je skutečnost, kterou mnozí připisují americkým modelům nabízejícím připojení mmWave 5G. Je možné, že Google by letos mohl mít podobné uspořádání modelů Pixel 6 s mmWave a bez něj, takže bude obtížné převést z evropských cen na americké.

Zdroj This is Tech Today byl také schopen sdílet některé názvy barev, které můžeme vidět při uvedení řady Pixel 6. Doposud jsme viděli pět odlišných barevných provedení mezi těmito dvěma modely, červenou, zelenou, černou, stříbrnou a zlatou, ale o telefonech Google je již dlouho známo, že mají pro své barvy drzé názvy. Černé a zelené barevné odstíny na Pixelu 6 jsou údajně v systému prodejce označovány jako „karbon“ a „mlha“.

Není jasné, zda se jedná o oficiální jména Googlu, nebo zda ta chytřejší jména teprve přijdou. Je také nešťastné, že v systému prodejce jsou pojmenovány pouze dvě barevné provedení, což odráží, jak některé oblasti budou mít pouze tři modely Pixel 6 a 6 Pro, jako je Francie.

Stejný zdroj také naznačuje, že řada Pixel 6 bude oznámena 19. října a vydána o něco více než týden později, 28. října.

Google Pixel 6

Google Pixel 6 Pro

Kyle je autor a výzkumník pro , se zvláštním zájmem o produkty Made by Google, Fuchsia a Stadia.

Máte tip nebo si chcete popovídat? Twitter nebo e-mail. [email protected]

Nejlepší ChromebookyRecenze Nest Wifi

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment