Kalendář Google na webu přechází do režimu offline

Google aktualizuje Kalendář na webu o základní funkce prohlížení offline. Tím se připojí Gmail, Disk a Dokumenty/Tabulky/Prezentace, i když nová funkce je momentálně pouze pro účty Google Workspace.

„Moje kalendáře“ budou uloženy pro offline přístup, ale připomenutí a úkoly jsou vyloučeny. Ze zřejmých důvodů nemůžete vytvářet nové události ani upravovat ty stávající, ale možnost synchronizace změn po obnovení připojení by byla užitečná v budoucnu.

Tato funkce vyžaduje, abyste procházeli stránku calendar.google.com prostřednictvím prohlížeče Chrome. Ve výchozím nastavení zakázáno, koncoví uživatelé mohou kliknout na ikonu ozubeného kola Nastavení v horní liště a najít nabídku „Offline“ a „Zapnout kalendář offline“. Google varuje, že tato funkce se „nedoporučuje na veřejných nebo sdílených počítačích“. Správci mají ve skutečnosti možnost to pro svou doménu zakázat.

Offline přístup ke Kalendáři Google na webu je aktuálně uveden pouze pro zákazníky Workspace. Začne se zavádět dnes a bude plně k dispozici v následujících týdnech.

Dostupné pro Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard a Enterprise Plus a také pro zákazníky G Suite Basic, Business, Education, Enterprise pro vzdělávání a neziskové organizace.

Google Workspace

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment