Každý si nyní může koupit Wyze Cam v3 (a ve Wyze je sleva!)

Cameron Summerson

Wyze Cam v3 dokázal vylepšit již tak skvělý fotoaparát při zachování velmi nízké ceny. Ale až dosud jste museli být předplatitelem aWyze Cam Plus, abyste si mohli koupit kameru v3. Dobrou zprávou je, že omezení je nyní pryč. Lepší zprávou je, že Wyze má výprodej na venkovní kamery, chytré sprinklery a další.

To neznamená, že předplatné Wyze Cam Plus již nemá žádné výhody. Pokud jste předplatitelem, stále získáte slevy na zařízení. Pokud jste předplatitelem, získáte slevu 4 $ na Wyze Cam v3, 25 $ na robotický vysavač Wyze a 5 $ na Wyze termostat a sluchátka s potlačením hluku. Ne každý ale chce nebo potřebuje předplatné Wyze Cam Plus, takže je dobré, že si v3 Cam můžete koupit i bez něj.

To je způsobeno mnoha vylepšeními, které nejnovější verze obdržela. Mezi vnitřními/venkovními možnostmi, novým senzorem hvězdného světla, barevným nočním viděním a dalšími jsme byli nuceni to v naší recenzi nazvat „velkým skokem vpřed“. Jediným krokem zpět je ztráta portu USB-A pro řetězení, ale to je cena venkovní kamery.

Levná Wi-Fi kameraWyze Cam v3

Wyze Cam v3

Wyze Cam v3 stojí méně, než by měl za kvalitu, kterou dostanete. Neutratíte mnoho, ale získáte kameru, která funguje uvnitř i venku a dokonce nabízí barevné noční vidění

Kup nyní

Pokud máte zájem vyzdobit svůj domov venkovními kamerami, Wyze má v prodeji balíček. Právě teď si můžete koupit tři venkovní kamery Wyze a čtvrtou získat zdarma. Pokud jsou čtyři kamery více, než kdy budete potřebovat, získáte 10 $ ze startovacího balíčku venkovních kamer Wyze, když si s nimi koupíte Cam Plus. Cam Plus obvykle stojí 15 $ ročně, takže to dostanete za 5 $.

Pokud vás systém Wyze Sprinkler zaujal, je nejvyšší čas si jej pořídit. Když si postřikovač zakoupíte, získáte rok Sprinkler Plus na aktivaci jeho pokročilých chytrých funkcí. To je hodnota 10 USD a o jednu věc méně, o kterou byste se měli předem starat.

A konečně, pokud máte spoustu fotoaparátů Wyze, Cam Plus má dnes možnosti předplatného balíčku. Jedno předplatné pokrývá jednu kameru a tato cena se může sčítat, pokud máte čtyři nebo více kamer Wyze. S jarním výprodejem můžete získat čtyři roční předplatné za 50 USD, což představuje úsporu 10 USD.

Žádný z těchto prodejů není enormní, ale produkty Wyze jsou již nyní mimořádně cenově dostupné. Není tedy divu, že je vidět jen trochu stažený vršek. Ale pokud se počítá každý dolar a přesto jste chtěli produkty Wyze, nyní je čas do toho skočit.

Leave a Comment