Kontakty Google najdou „jiné“ lidi ve vyhledávání pomocí aktualizace

Google velmi usnadňuje umístění všech vašich kontaktů na jednom místě, ale někdy budete stále e-maily odesílat lidem, které nemáte uložené, nebo naopak. Google nyní usnadňuje sledování „jiných“ kontaktů pomocí nejnovější aktualizace Kontaktů Google pro Android.

Jaké jsou tyto „jiné“ kontakty? Stručně řečeno, jsou to lidé, se kterými jste byli v kontaktu, ale nikdy jste si neuložili jejich informace. Google tyto informace nějakou dobu uložil online a často jde o praktický způsob, jak vyplnit formuláře s automatickým vyplňováním nebo jen uložit informace, aniž byste se obtěžovali věnovat tomu čas. Návrhy kontaktů, které vidíte v Gmailu, jsou často vyplněny částečně z tohoto seznamu.

Nyní Google zobrazuje tento „jiný“ seznam kontaktů na zařízeních Android. Pokud otevřete aplikaci Kontakty Google na Androidu a zadáte vyhledávací formulář, uvidíte normální výsledky, které jste uložili, ale také tyto neuložené osoby. To platí zejména pro všechny účty ve vašem zařízení, takže uvidíte výsledky z osobních i pracovních účtů.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment