LG G3 Camera Mod přináší vylepšenou kvalitu fotografií a videa

Nenechte si ujít:5 typů aplikací, které byste měli hned přestat používat

Jistě se zdá, že Facebook je oblíbený pro vybíjení baterie a snižování výkonu, ale Snapchat, pokud jej používáte, je největším vybíječem baterie na Androidu. Důkaz pro to najdete v každém větším průzkumu. Pokud jim nevěříte, zkuste Snapchat na týden odinstalovat a měli byste zaznamenat výrazné zlepšení výdrže baterie vašeho zařízení. Navíc v dnešní době má každá aplikace pro sociální sítě, kterou vlastní Facebook, funkce Snapchat, takže možná je čas, abyste Snapchat nadobro opustili.

Pokud ne, můžete zkusit aktivovat Cestovní režim v nastavení Snapchat. To zabrání aplikaci v předběžném načítání obrázků a videí do vašeho zdroje, když aplikaci nepoužíváte.

Všichni věděli, že to jednou přijde, tak ať to už máme za sebou. Pokud jste si již neuvědomovali, jak Facebook a Messenger ovlivňují výkon vašeho zařízení a výdrž baterie, musíte žít pod skálou. Podle některých odhadů zvýší odinstalace Facebooku a Messengeru výkon zařízení až o 15 % a výdrž baterie téměř o 20 %. Ale na rozdíl od některých jiných platforem sociálních sítí Facebook pravděpodobně není něco, čeho se vzdáte.

Naštěstí si gigant sociálních sítí uvědomuje notoricky známou povahu svých aplikací, a proto je vydal Lite verze pro Facebook i Messenger. Verze Lite pro obě aplikace jsou šetrné nejen k baterii, ale také k datům. Postrádají některé drobné funkce, které by vás neměly obtěžovat, ale poskytují obrovské výhody, pokud jde o výdrž baterie a výkon.

Redaktor si pro vás vybere:9 Lite aplikací pro úsporu místa a snížení využití dat

Doručování každodenních zpráv přímo do vašeho smartphonu musí být opravdu skvělé. Ale za jakou cenu? Zpravodajské aplikace jako BBC, CNN, NYTimes, Aaj Tak, Times of India nebo aplikace pro jakoukoli jinou zpravodajskou organizaci se neustále synchronizují na pozadí a hledají nové zprávy. To je nezbytnou součástí doručování zpráv tak, jak se to děje. To je vše, co opravdu dělají. Pokud si chcete přečíst celý článek o některé z těchto aplikací, v podstatě stejně načítají mobilní weby. Ve skutečnosti nezískáváte žádnou jinou funkci pro výdrž baterie než upozornění.

Přestaňte tyto aplikace používat a užijte si lepší výdrž bateriePřestaňte tyto aplikace používat a užijte si lepší výdrž baterie

Oznámení nejsou něco, kvůli čemu byste měli uchovávat celou aplikaci. Takže pokračujte a odinstalujte všechny zpravodajské aplikace, které máte, protože máte lepší možnost. Jednoduše přejděte na webovou stránku svého oblíbeného zpravodajského zdroje, řekněme Times of India, pomocí Google Chrome. Budete automaticky požádáni o povolení upozornění z webu. Stačí to povolit a až se příště objeví zpráva od TOI, obdržíte o ní upozornění. Stále vám tedy budou doručovány novinky bez vybíjení baterie. Můžete také klepnout na tlačítko nabídky v prohlížeči Chrome a vybrat Přidat na domácí obrazovku pro umístění zástupce na domovskou obrazovku.

Spotřebovávají každý okamžik našeho digitálního života a také spotřebovávají stejné množství baterie našich smartphonů, ne-li více. Už není žádným tajemstvím, že některé z nejpopulárnějších aplikací pro Android jsou také některými z nejpopulárnějších zabijáků baterií pro Android. Konkrétně sociální sítě a zpravodajské aplikace, které neustále pracují na pozadí a doručují upozornění. Když řeknu sociální sítě, první jméno, které každému napadne, je Facebook. Ale to už není jen Facebook. Nejde jen o sociální sítě a zpravodajské aplikace. Téměř všechny aplikace vybíjejí baterii, ale některé jsou horší než ostatní. Pokud chcete lepší výdrž baterie, pravděpodobně byste měli přestat používat tyto aplikace uvedené níže nebo najít lepší alternativu.

The LG G3 je jedním z nejočekávanějších telefonů roku a byl úspěšný v oslovení milovníků chytrých telefonů. Zařízení se vyznačuje brilantní QHD obrazovkou, pěkně zabalenými specifikacemi, novým zploštělým a rychlejším uživatelským rozhraním s řadou nových funkcí. Zařízení má 13MP zadní snímač pro zachycení vysoce kvalitních fotografií. Jedna věc, kterou většina z nás chce zkontrolovat, je výkon senzoru laserového ostření, který měří vzdálenost mezi fotoaparátem zařízení a objektem za pouhých 0,276 ms. Dokonce i přední kamera G3 zachycuje fantastické selfie.

Fotoaparát LG G3 dokáže pořizovat snímky v rozlišení 1080p rychlostí 30 snímků za sekundu a dokáže nahrávat videa v rozlišení 4K rychlostí 30 MB za sekundu. Jednoduše to znamená, že obrázky a videa pořízená fotoaparátem tohoto telefonu jsou docela dobré. Pokud však vlastníte LG G3 a chcete s jeho fotoaparátem dosáhnout ještě lepších výsledků,Hendrickson mod fotoaparátu pro zařízení je přesně to, co potřebujete.

Flashnutím modulu fotoaparátu LG G3 do telefonu můžete dosáhnout výrazného zlepšení výstupu obrazu a videa na vašem zařízení. Nejnovější verze modulu fotoaparátu LG G3 změní výchozí snímky 1080p 3 snímky za sekundu na 1080p 60 snímků za sekundu. Navíc nastavuje kompresi Jpeg kvality obrazu na 100. Co se týče nahraných videí, výchozí 4K @ 30 Mb/s se 40 Mb/s.

Ukázkové video s rychlostí 40 Mb/s:

Předpoklady:

  Zakořeněný LG G3. Pokud ještě nemáte rootovaný svůj LG G3, postupujte podle našich rootovací tutoriál.Stáhněte si soubor modu fotoaparátu: G3_camera_mod_V2.zip Na vašem zařízení je nainstalován správce souborů root. Doporučujeme kořenový prohlížeč:[googleplayurl=漢ttps://playgooglecom/store/apps/details?id=comjrummyrootbrowserfree漖NainstalujtesitakédozařízeníaplikaciBusybox:[googleplayurl=漢ttps://playgooglecom/store/apps/details?id=stericsonbusybox漖Poinstalaciaplikaciotevřeteavyberte[googleplayurl=漢ttps://playgooglecom/store/apps/details?id=comjrummyrootbrowserfree漖AlsoinstallBusyboxapponyourdevice:[googleplayurl=漢ttps://playgooglecom/store/apps/details?id=stericsonbusybox漖AfterinstallingtheappopenitandselectNainstalujte volba.

Nainstalujte fotoaparát LG G3 Mod

Mod fotoaparátu LG G3 nevyžaduje vlastní obnovu. Vše, co potřebujete, je přístup root a průzkumník kořenových souborů pro přístup a úpravu systémových souborů. Nyní jsou zde kroky:

  Rozepněte zipG3_camera_mod_V2.zip a otevřete extrahovanou složku. Zkopírujte soubormedia_profiles.xml soubor do vašeho telefonu. Nyní otevřete aplikaci Root Browser a přejděte domedia_profiles.xml soubor. Klepněte a podržte tento soubor a vyberte kopírovat možnost. Nyní přejděte nasystém/atd složku a klepněte na Vložit Zobrazí se okno s dotazem, zda chcete přepsat existující soubor. Vybrat Ano.Nyní najdětemedia_profiles.xml soubor, klepněte na něj, podržte jej a vyberte Oprávnění volba.lg-g3-fix-file-permissionsNastavte oprávnění k tomuto souboru na rw-r (0644) jak je uvedeno výše.

Až budete hotovi s opravou oprávnění, ukončete kořenový prohlížeč a restartujte svůj LG G3. Počkejte, až se zařízení spustí, a poté spusťte aplikaci fotoaparátu. Nemyslím si, že by vám mělo být řečeno, co máte dělat dál. Užívat si!

Přečtěte si další25 tipů a triků WhatsApp – používejte WhatsApp jako profesionál

Související příspěvky

Značky nfc pro android

Jak skenovat značky NFC bez odemykání zařízení

pixel 4 samo gesto

Vyzkoušejte Pixel 4, jako jsou pohybová gesta, na svém zařízení prostřednictvím Taskeru

Korekce barev pro Android

Jak povolit korekci barev pro Android na libovolném smartphonu

Interakce se čtenáři

Diskuse

 1. Algy Walter-Tynan říká: Odpověď

  Právě jsem to udělal a kamera se zhroutí pokaždé, když se pokusím pořídit video, neprovedl jsem zálohu, má někdo kopii původního souboru?

 2. imho říká: Odpověď

  Udělal jsem přesně tento mod na svém telefonu přesně s tímto a pokaždé, když jsem šel natočit video, fc檇. Naštěstí jsem si udělal zálohu původního souboru, nebo musím nějaký sehnat. Takže teď to funguje, ale stále se starým nastavením. Jsem na 850.

  • Rakesh říká: Odpověď

   Zkuste to také: https://www.droidviews.com/jishnus-camera-mod-for-lg-g3/

   Ale znovu, po vytvoření zálohy!

   • imho říká: Odpověď

    Zkoušel jsem oba, první nefungoval, moje chyba, protože jeden ze souborů nevzal rw-rr, ale stále jsem si nevšiml rozdílu. Na kameře bylo napsáno 60FHD, ale když jsem zkontroloval skutečné video, bylo to stále jen 30 snímků za sekundu. Takže teď je můj fotoaparát opět kompletně skladem a zkusím to ještě jednou. Děkuji za informaci.

    • Rakesh říká: Odpověď

     Vlastně oba mody nebyly dlouho aktualizovány a myslím. to je důvod, proč nefungují tak, jak by měly.

 3. Závětří říká: Odpověď

  Udělal jsem to na svém D855 dvakrát a v obou případech se telefon restartoval!

 4. Shan říká: Odpověď

  Dobrý den, Rakeshi, přináší tento Camera Mod do G3 některé z možností dostupných v G2, které byly v G3 odstraněny?

  • Rakesh říká: Odpověď

   Ne, v současnosti se zaměřuje pouze na zlepšení bitrate a FPS obrázků a videí.

 5. lordmerovej říká: Odpověď

  Telefon ještě nebyl oficiálně vydán, takže používáte model recenze nebo předběžné verze?

Leave a Comment