Mapy Google přepracovaly svou mobilní aplikaci a logo

Mapám Google je tento týden 15 let a ve své době mapování této Země se služba stala jednou z nejvýkonnějších a nejoblíbenějších mapových aplikací. Na oslavu svých narozenin dostávají Mapy Google přepracovanou aplikaci pro mobily a také zcela nové logo.

Na hlavní kartě „Prozkoumat“ mají Mapy výchozí možnosti navigace, ale také nástroje pro vyhledání zajímavých míst v okolí. Tuto kartu lze například použít k vyhledání restaurací nebo aktivit a také hodnocení/recenzí těchto míst.

Na kartě Dojíždění zobrazí Mapy Google, co se děje s dopravou na vaší cestě do práce, bez ohledu na to, jaký způsob dopravy používáte. Na kartě „Uloženo“ se zobrazí všechna místa, která jste uložili do seznamů, a také informace o plánovaných výletech.

Dále na kartě „Přispět“ poskytuje Google těm, kteří poskytují recenze, zanechávají zpětnou vazbu nebo přispívají do Map jiným způsobem, centrální centrum, ze kterého mohou pracovat. Nakonec karta „Aktualizace“ obsahuje zdroj určený k objevování nových míst a chatování o ubytování pro firmy ve vaší oblasti.

Spolu s přepracovanou aplikací Mapy Google pro mobily dostávají Mapy také přepracování svého loga. Jak je vidět na konci krátkého videa níže, Google dělá ze svého hlavního loga „Pin“, který je vidět u jeho předchozích log, tentokrát se čtyřmi obvyklými barvami Google, které zakrývají špendlík.

Jako zábavné malé velikonoční vajíčko na oslavu svých 15. narozenin se při používání navigace po omezenou dobu zobrazí „ikona auta na téma oslavy“.

Google mapy

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment