Máte Logitech Harmony Link? Jednoduše je kontaktujte a získejte bezplatný upgrade

Když se objevila zpráva, že společnost Logitech po zastavení podpory blokuje jejich zařízení Harmony Link, zákazníci byli oprávněně naštvaní – a odpor je nyní donutil změnit kurz. Stále vylepšují vaše zařízení, ale nyní můžete získat zdarma Harmony Hub (běžně 99 $), který nahradí váš Link.

Skvělá věc na Harmony Hub je, že jej můžete integrovat s Alexou na Amazon Echo pro ovládání vašeho televizoru nebo sterea, což vyžaduje spoustu nastavení, ale nakonec máte hlasové ovládání vašeho domácího mediálního centra, což je hezké. skvělý.

Podle blogu Logitech budou kontaktovat lidi, aby získali jejich bezplatnou náhradní jednotku:

Pokud jste uživatelem Harmony Link, oslovíme vás do března 2018 a dohodneme se na nahrazení vašeho Link bezplatným Harmony Hub, produktem s podobnými funkcemi dálkového ovládání založenými na aplikaci jako Link, s přidanou výhodou ovládání mnoha oblíbených připojených domácích zařízení a navíc spolupracuje s oblíbenými hlasovými asistenty.

V opačném případě je můžete jednoduše kontaktovat na adrese https://support.myharmony.com/email a nechat se nyní upgradovat, což dává větší smysl než sedět a čekat.

[via ArsTechnica]

Leave a Comment