Mi Flash Tool ke stažení | Nejnovější Miflash v2018.5.28.0 (všechny verze)

Hledáte nástroj pro flashování firmwaru MIUI na telefonech Xiaomi Mi a Redmi? Stáhněte si Mi Flash Tool 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018 verze pro 32 a 64bitové operační systémy níže. Máme nejnovější Mi firmware flash nástroj Miflash v2018.5.28.0 a všechny starší verze, které lze nainstalovat na Windows PC.

Výrobci Android OEM často vyvíjejí interní nástroje, které mohou jejich zaměstnanci používat k diagnostice nebo opravě zařízení. Stejně jako Samsung má ODIN a LG má LG Flash Tool, Xiaomi má Mi Flash Tool. Je to aplikace vyvinutá společností Xiaomi pro flashování firmwaru pomocí jejich souborů rychlého spouštění. Nástroj Xiaomi Flash je velmi užitečný, když své zařízení zprovozníte nebo jen potřebujete upgradovat či dokonce downgradovat firmware. Xiaomi Flashtool funguje, když je vaše zařízení v režimu rychlého spouštění, takže přirozeně budete muset nejprve nainstalovat ovladače ADB a fastboot do počítače. Zde propojíme všechny verze nástroje Xiaomi Mi Firmware Flash, abyste si je mohli stáhnout a v případě, že nevíte, jak jej používat, máme zde také průvodce.

Nástroj Xiaomi flash je také známý jako nástroj Mi flash a je k dispozici pouze pro počítače se systémem Windows.

MiFlash20150601 | ZrcadloMiFlash20150731 | ZrcadloMiFlash20151028 | ZrcadloMiFlash20160401 | ZrcadloMiFlash20160830 | Zrcadlo

Než si budete moci stáhnout a používat nástroj Mi Flash, musíte zvážit požadavky. Jak již bylo zmíněno, potřebujete ovladače adb a fastboot, ale nejsou jediným požadavkem.

Bootloader na vašem zařízení Xiaomi musí být odemčený. Pokud má vaše zařízení odemčený bootloader, můžete požádat o odemykací kód na webu Xiaomi. Musíte se přihlásit pomocí registrovaného účtu Xiaomi a poté postupovat podle pokynů na další stránce. Musíte si nainstalovat ovladače Xiaomi USB Drivers do vašeho PC. Nezbytností jsou také ovladače ADB a Fastboot. Pokud nejste vývojář, nejjednodušší a nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je nainstalovatMinimální ADB a Fastboot.Ujistěte se, že je zařízení nabito alespoň na 50 %. Flash firmware vymaže vaše osobní data včetně obrázků, videí, kontaktů a zpráv z vašeho zařízení. Proto doporučujeme, abyste si před použitím nástroje flash vytvořili zálohu všech svých dat. Po tom všem stále potřebujete fastboot ROM, abyste mohli flashovat na svém zařízení Xiaomi pomocí nástroje flash. Naštěstí Xiaomi uživatelům usnadňuje stahování oficiálního firmwaru nebo ROM pro jejich zařízení. Seznam všech fastboot ROM pro všechna zařízení Xiaomi najdete na této stránce s odkazy ke stažení.

Instalace Mi Flash Tol na PC je stejně snadná jako instalace jakéhokoli softwaru.

Po stažení jednoho z výše uvedených ZIPů jej rozbalte na plochu. V rozbaleném ZIP naleznete soubor s příponou .MSI (MiFlash20170425.msi)

Tuto metodu můžete použít k flashování základního firmwaru na vašem zařízení Xiaomi za různých okolností. To může vaše zařízení s měkkými cihlami vrátit k životu. Pokud jste upgradovali na novou verzi MIU, která nějak nevyhovuje, můžete si stáhnout předchozí firmware a flashovat jej pomocí nástroje flash. Podobně můžete flashovat novější beta firmware, který ještě není dostupný prostřednictvím OTA aktualizací.

Stáhněte si MIUI fastboot ROM a rozbalte ji na plochu. Otevřete Mi flash tool na vašem PC, klikněte na Vybrat a poté vyberte extrahovanou složku ROM rychlého spuštění. Nyní vypněte zařízení Xiaomi. zmáčkni Snížit hlasitost klíč a Napájení současně stiskněte a chvíli podržte pro vstup do režimu Fastboot.
xiaomi režim rychlého spuštění
Klikněte Obnovit na nástroji flash a rozpozná vaše připojené zařízení.Nástroj Mi Flash Než začnete blikat, všimněte si tří přepínačů ve spodní části. Toto jsou tři možnosti blikání, ze kterých si můžete vybrat. Můžete si vybrat ten, který je pro vás vhodný.Vyčistit vše Vymazat všechna data.Uložit uživatelská data Uložte soubory uložené na interním úložišti.Vše vyčistěte a uzamkněte Vymažte svá data a znovu uzamkněte bootloader vašeho zařízení. Vyberte kteroukoli z možností, která vám vyhovuje, a klikněte nablikat Jakmile jsou soubory úspěšně flashovány, obdržíte a úspěch zpráva pod výsledek na nástroji Flash.Miflash v2018.5.28.0Poté můžete zařízení odpojit a restartovat, pokud se automaticky nerestartuje. První spuštění po flashování firmwaru může chvíli trvat.

Související článek:Odemkněte Bootloader, nainstalujte TWRP, ovladače, Flash Stock Images na Android

Asus Zenfone Max Pro M1 zavádí Android 10 Beta

Leave a Comment