Pokud jste si užívali chladný tmavý režim macOS Mojave, Microsoft vás připravil o přidání podobné možnosti pro své aplikace Office v operačním systému.

Produktový manažer Microsoft Office Akshay Bakshi přenesl na Twitter tento týden odhalit novou funkci tmavého režimu pro sadu pro produktivitu a poradit zvídavým uživatelům Twitteru, že Insiders tuto funkci získají jako první („od příští týden nejpozději“) a všichni ostatní později.

Tato nová možnost tmavého režimu pro Office na Macu přichází poté, co Windows 10 a Outlook.com přijaly podobný vzhled, protože se zdá, že Microsoft si konečně uvědomil, že ne každý se chce dívat na jasně bílé rozvržení každou sekundu dne a přitom být produktivní. Pokud se nemůžete dočkat, až se všechny vaše aplikace pro zvýšení produktivity začnou shodovat, měla by být brzy zpřístupněna všem.

Tmavý režim Mojave pro celý systém macOS odvádí skvělou práci při přeměně vlastních aplikací na pěkný odstín černé s barvami textu, které vynikají na tmavém pozadí. Nyní můžete psát své další mistrovské dílo v aplikaci Microsoft Office, aniž byste se museli obávat, že si poškodíte oči jasnými a ostrými bílými barvami obrazovky vašeho počítače. Pohodlí je přece král.

přes The Verge

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu
  • › Jak používat Google Maps Music Controls pro Spotify, Apple Music nebo YouTube Music
  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?