Moto G9 Power je oficiálně uveden s masivní 6 000 mAh baterií

Nedávné oživení společnosti Motorola je částečně způsobeno množstvím přiměřeně solidního hardwaru a konkurenceschopnými cenami. Nejnovější oficiálně oznámený přírůstek je Moto G9 Power, který přichází se skromnými vnitřnostmi, ale s neuvěřitelnou 6 000 mAh baterií.

Vzhledem k tomu, že u modelů Moto s velkou baterií se obvykle šetří konvence pojmenování „ower“, dává zatraceně smysl, že Moto G9 Power bude mít velký vnitřní článek. Pro informaci, toto je ve skutečnosti dosud největší baterie v zařízení značky Motorola.

Velikost baterie samozřejmě není všechno, protože Moto G9 Power přichází s některými dalšími vnitřními prvky. Spoléhá na čipset Qualcomm Snapdragon 662, 4 GB RAM a zmíněný masivní 6 000 mAh vnitřní článek.

6,8palcový HD+ IPS LCD displej obsahuje levý horní děrovací zářez, zatímco panel s nižším rozlišením 720 x 1 640 pixelů v kombinaci se skromnými vnitřnostmi by měl pomoci celodenní životnosti. Motorola nabízí až 60 hodin nepřetržitého používání na jedno plné nabití, ale pro nenáročné uživatele to může být mezi nabitími ještě déle.

Na zadní straně se nachází trojitý fotoaparát, který se skládá z 64megapixelového hlavního senzoru, 2megapixelového makro objektivu a 2megapixelového hloubkového senzoru. Otvor pro děrování je domovem 16megapixelového selfie fotoaparátu. V žádném případě se nejedná o nejpůsobivější kolekci fotoaparátů, ale na tak dostupném zařízení je solidní.

Vrací se také ikonický Moto důlek, který má dvojí účel jako kapacitní čtečka otisků prstů. Vlevo je také vyhrazené, ale velmi otravné tlačítko Google Assistant. Největší nevýhodou je, že Moto G9 Power se bude dodávat s předinstalovaným Androidem 10. Nebylo sdíleno ani slovo o tom, zda nebo kdy přijde Android 11 na zcela nový hardware.

Pokud jde o dostupnost tohoto hraničního telefonu s power bankou, bude se prodávat ve vybraných regionech včetně Latinské Ameriky a Evropy za cenu 99,99 鈧? nebo kolem 240 $. Dodává se ve dvou barvách: Metallic Sage a Electric Violet.

Leave a Comment