Na které oznámení Pixel Fall Launch se těšíte?

Věděli jste, že nadcházející událost Pixel Fall Launch společnosti Google bude zahrnovat více než jen oznámení o chytrých telefonech? Ano, uvidíme i další věci!

oznámení o spuštění pádu pixelůpixel 6 fámy

Pixel 6 a 6 Pro představují velký krok zpět do povědomí technologických fanoušků a jsou také znovuzrozením pro sérii Made by Google. Pozoruhodné upgrady hardwaru mají konečně přijít s novým čipem, špičkovými vnitřnostmi a masivním upgradem fotoaparátu. Duo „malých a velkých“ se také poprvé smysluplným způsobem rozchází.

Pokud jste posledních pár týdnů žili pod skálou, pravděpodobně přesně víte, co přijde. Uvidíme 6,4palcový Pixel 6 a 6,7palcový Pixel 6 Pro oznámený během keynote Pixel Fall Launch. Fotoaparáty dostávají zásadní upgrade s 50megapixelovými snímači, zbrusu novým čipem Tensor, novým designem a dalšími.

Jste softwarový narkoman? Sbíhají se vám po generální opravě Material You + Dynamic Color v rámci opožděného uvedení Androidu 12 na vyhlídku na instalaci do vašeho stávajícího telefonu Pixel? Není nedostatek informací o tom, co přichází s Androidem 12, ale mohlo by se objevit několik dalších překvapení se speciálními funkcemi, které pravděpodobně využívají čip Tensor, který se nemusí dostat na starší modely upgradující OS.

Zvěsti o čipu Google Tensor pixel 6 – oznámení o spuštění pádu pixelu

Čip Tensor je pravděpodobně větší problém než Pixel 6 a 6 Pro. Je vzácné vidět nové čipové sady v mobilním prostoru a Google zjevně chce něco více na míru než standardní čip Qualcomm, aby poháněl řadu Pixel vpřed. Tyto rané kroky by mohly znamenat změnu ve prospěch štěstí, což byla dosud tiše populární série smartphonů.

Oznámení Tensoru během akce Pixel Fall Launch také odhalí některé záhady týkající se hodnocení výkonu kolem čipu. Dokáže se vyrovnat nebo překonat Qualcomm Snapdragon 888? Jsme velmi dychtiví to zjistit.

oznámení o spuštění pádu pixelů

Možná je aktualizovaný stojan Pixel Stand níže ve vašem seznamu očekávaných oznámení během akce Pixel Fall Launch. Je těžké se nadchnout stojánkem pro bezdrátové nabíjení, ale možná vás zaujme rychlejší nabíjení a pár funkcí navíc. Zdá se, že nové uživatelské rozhraní promění Pixel 6 v mini Nest Hub s ovládáním chytré domácnosti, hudebním přehrávačem a dalšími. Mohl by to být skvělý společník na stůl pro stávající Pixel nebo novou řadu Pixel 6.

Na jaké oznámení produktu se nejvíce těšíte před akcí Pixel Fall Launch? Hlasujte v anketě níže a řekněte nám to v sekci komentářů níže.

Android 12

Google Pixel 6

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment