Nadcházející Fitbit Charge 5 by vám mohl navrhnout cvičení na základě vaší „denní připravenosti“

@_snoopytech_

Minulý týden uniklé obrázky potvrdily, že nadcházející Fitbit Charge 5 bude používat plnobarevný displej. Ale rysy stopaře byly stále záhadou. Nyní unikla reklama na Fitbit Charge 5 SnoopyTech neponechává nic na představivosti – ukazuje všechny pozoruhodné nové funkce Charge 5, včetně jeho schopnosti navrhovat tréninky na základě vašeho „denního skóre připravenosti“.

Nové denní skóre připravenosti od Fitbitu je podobné funkcím Garmin Body Battery a Whoop’s Recovery. I když neznáme všechny podrobnosti, Charge 5 může navrhnout denní cvičení na základě vaší aktivity, spánku a srdeční frekvence. Pokud jste například strávili týden se špatným spánkem, vaše stránka Denní připravenost může navrhovat řízenou jógu před jízdou na kole venku.

Má to ale háček; Daily Readiness Score je exkluzivní Fitbit Premium. Společnost poskytne šestiměsíční prémii všem kupujícím Charge 5, což je hezké, ale je škoda vidět tak užitečnou funkci zastrčenou za předplatné. (Daily Readiness se pravděpodobně objeví na dalších zařízeních Fitbit, vzhledem k tomu, že existuje pro prodej prémiového členství. Ale to je jen spekulace.)

Obrázek ukazující, jak funguje denní skóre připravenosti v aplikaci Fitbit.
@_snoopytech_

Charge 5 také obsahuje EKG pro monitorování srdce a EDA pro zvládání stresu – dvě funkce, které jsou v současnosti exkluzivní pro Fitbit Sense. Nový plnobarevný displej je také velkým vylepšením, i když vše ostatní na hodinkách se zdá být přenesením z Charge 4. To znamená měření kyslíku v krvi, GPS, sledování aktivity, sledování spánku a ovládání Spotify.

Podle leakera SnoopyTech, Fitbit Charge 5 bude stát 179 dolarů. To je o 30 dolarů více než zaváděcí cena Charge 4, ale hej, možná plnobarevný displej a několik dalších nových funkcí (plus šest měsíců Premium) stojí za peníze navíc. Stále však nemáme datum vydání Charge 5.

Zdroj: Snoopy přes 9to5Google

Leave a Comment