Nainstalujte firmware Android 6.0.1 Marshmallow MMB29M na Nexus 6P

Backflip Madness je rychlá hra ve stylu parkouru. Vaším cílem je udělat několik kaskadérských kousků, abyste vyčistili úroveň. Hraje se snadno (ne moc, ale cvičením to bude snadné), tlačítko vpravo dole ovládá veškerou akci. Klepněte na něj jednou, abyste chlapa dostali do pozice, klepněte na něj znovu, aby skočil, znovu na něj klepněte, aby se posunul dozadu (tj. pozice backflip), a naposledy klepněte, aby natáhl nohy, aby dokonale přistál.

Celkově tedy musíte stisknout tlačítko čtyřikrát a vaše načasování musí být přesné, abyste udělali perfektní backflip. Máte tři šance na dokončení každé úrovně. Hra skončí, když třikrát spadnete na obličej (tj. uděláte nedokonalý backflip).

skútrový hrdina

Vývojáři uvedli, že Scooter Hero je jednou z nejvíce návykových her na Android Marketu a měli pravdu v roce 2010. Hra je stále zábavná, ale už není návyková. Ve hře ovládáte chlápka na koloběžce a při sbírání mincí ho nutíte skákat z jedné plošiny na druhou. Existují 3 další režimy – superuživatel, plynárna a rutinní dovednosti. Každý režim nabízí trochu jinou hratelnost. V Obchodě Play již není k dispozici; můžete si jej stáhnout odtud.

stickman

Ve hře Stickman Cliff Diving hrajete za stickmana, který je na okraji útesu a chce skákat z výšek, které se neustále zvyšují. Na začátku každé úrovně dostanete skóre, kterého chcete dosáhnout, a typ skoku, který musíte provést. V závislosti na tom, jak blízko byl váš skok od daného cíle, dostanete skóre od pěti rozhodčích.

basketbalová střelba

Basketball Shoot je jedna z mých oblíbených her. Cílem hry je vystřelit míč do koše (odtud název). Co dělá hru trochu obtížnou, je to, že je založena na realistické fyzice, tj. musíte analyzovat vzdálenost a váš úhel, abyste vytvořili perfektní záběr. Máte také omezený počet míčků, takže můžete promarnit jakýkoli úder. V každé úrovni máte povoleno pouze 10 netrefení a dostanete další netrefení, když skórujete perfektní střelu.

Pozice míče se mění pokaždé, když dáte míč do koše, což má za následek změnu vzdálenosti a směru, což zvyšuje úroveň obtížnosti. Existují desítky míčků, které lze odemknout splněním misí, které jsou uvedeny na začátku každé úrovně. Tyto koule neovlivňují hru, tj. nemají žádný speciální účel, fungují pouze jako pobídka k dokončení mise.

V tomto článku se chci podělit o některé staré hry, které je stále zábavné hrát. A protože jsou tyto hry opravdu staré, lze je snadno hrát na telefonech se starým hardwarem.

Chcete si koupit nové zařízení? Chcete prodat/darovat nebo předat své staré zařízení? Před prodejem/darováním svého zařízení počkejte, musíte provést určitá opatření, abyste zajistili, že na zařízení k prodeji nezůstanou žádná důležitá data, aby je kupující nemohl zneužít, a budete mít kopii všech důležitých dat, která na něm jsou přístroj.

Zde je několik věcí, o které byste se měli postarat, než prodáte své staré zařízení Android.

Synchronizací vašich kontaktů a nastavení s Googlem se zálohují všechny vaše kontakty s vaším účtem Google, takže když se přihlásíte pomocí tohoto účtu, můžete obnovit všechny kontakty, které do něj byly synchronizovány. Chcete-li synchronizovat své kontakty a další nastavení, budete muset provést následující kroky (kroky se mohou lišit v závislosti na různých zařízeních):

Otevřete na svém zařízení Android aplikaci Nastavení. Klepněte na Účty> Google a poté zkontrolujte všechny možnosti. Nyní klepněte na tři tečky v pravém horním rohu a klepněte na možnost Synchronizovat.

Snímek obrazovky_20160112-210939

Zálohujte svá data, včetně fotografií, hudby, dokumentů nebo jakéhokoli jiného typu dat, která můžete mít v telefonu. Všechna data můžete zkopírovat do počítače připojením pomocí kabelu USB a poté zkopírovat všechna relevantní data do počítače nebo můžete všechny soubory nahrát do cloudové služby, jako je Dropbox, Disk Google. Pokud potřebujete zálohovat zprávy, protokoly hovorů a další podobná data, pak jsou v Obchodě Play k dispozici aplikace, které zálohují cokoli a vše ve vašem zařízení. Tato aplikace může přímo nahrát vaše data do cloudové služby nebo vytvořit zálohu na úložiště vašeho zařízení. Pokud se rozhodnete uložit data do zařízení, zkopírujte je do počítače nebo na bezpečné místo. Můžete zkusit nainstalovat CM Backup z níže uvedeného odkazu a zálohovat naše data.

I po obnovení továrního nastavení zařízení existují způsoby, jak obnovit některá data ze zařízení. Chcete-li zajistit, aby na vašem zařízení nezůstalo nic, co by se dalo zneužít, šifrování vašeho zařízení je správnou cestou. Šifrování zařízení zajistí, že vaše data nebude možné získat bez použití hesla, které data dešifruje. Chcete-li zašifrovat své zařízení, přečtěte si níže uvedenou příručku.

Číst:Podrobný průvodce šifrováním telefonu Android

Po zašifrování zařízení a zálohování všech důležitých dat musíte věci vymazat. Obnovení továrního nastavení zařízení vymaže všechna uživatelská data z telefonu. Smaže všechny nainstalované aplikace a ponechá pouze systémové aplikace, odstraní všechny účty, pomocí kterých jste se na zařízení přihlásili. Zařízení bude uvedeno do stavu, v jakém jste jej koupili. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je zamířit do Nastavení>Zálohování a reset> Obnovení továrních dat.

Screenshot_20160112-212405

Pokud na svém zařízení používáte vlastní ROM, ujistěte se, že jste na něj před prodejem zařízení nainstalovali Stock. Kupující si přeje mít zařízení ve stavu, v jakém jej nakupuje v obchodě. Nezapomeňte také nainstalovat nejnovější aktualizaci, která je pro zařízení k dispozici. Tím se také ujistíte, že jste zařízení odrootovali. Můžete hledat na Droidviews nebo na fórech XDA určených pro vaše zařízení, kde se průvodce vrátí do stavu skladu.

Komentář níže, pokud chcete, abyste nemohli najít průvodce nebo se vám nedaří postupovat podle průvodce pro vaše zařízení.

Pokud máte rootované zařízení a používáte na svém zařízení vlastní ROM, je pravděpodobné, že jste odemkli bootloader zařízení. Uzamčením bootloaderu se vaše zařízení posune o krok blíže k tomu, aby bylo skladem/jako nové. I když některým kupujícím nebude vadit odemčený bootloader, je vhodné prodat své zařízení tak, jak ho máte. Kroky k tomu se mohou u každého zařízení lišit, ale obecně to lze provést pomocí příkazu 榝astboot oem lock?Kroky k použití tohoto příkazu jsou následující:

Restartujte telefon do režimu zavaděče. Připojte kabel USB k počítači. Stáhněte a nainstalujte si Minimal Fastboot a ADB pomocí této příručky. Otevřete Minimal Fastboot a ADB a zadejte následující příkaz pro uzamčení zavaděče.

Tyto kroky proveďte před prodejem zařízení Android, tyto kroky zajistí bezpečnost vašich dat a zajistí, že kupující dostane zařízení tak, jak by ho získal z obchodu (softwarově). Dejte nám vědět, jaká další opatření byste před prodejem zařízení Android přijali v sekci komentářů níže.

Huawei Nexus 6P

Společnost Google vydala novou verzi systému Android a prvními dvěma zařízeními, která tuto aktualizaci obdržela, jsou Huawei Nexus 6P a LG Nexus 5X. Zde je nová aktualizace firmwaru pro Nexus 6P, která přenese zařízení na verzi Android 6.0.1. Ibišek. Zde je krátký návod na flashování úplného továrního obrazu nejnovějšího firmwaru a tento postup provede čistou instalaci a obnoví vše na skladě.

Google nedávno spustil tyto dva vlajkové telefony s nejnovějším firmwarem Android 6.0 Marshmallow a máme tu další aktualizaci systému. Android 6.0.1 přináší důležité aktualizace zabezpečení a vylepšení stability. Tovární obraz převezme váš firmware s číslem sestavení MMB29M.

Aktualizace probíhá pomalu. Můžete tedy buď počkat, až zasáhne vaše zařízení, nebo se okamžitě rozblikat. Kromě toho, pokud jste upravili svůj skladový firmware nebo zakořenili své zařízení, existuje šance, že aktualizaci neobdržíte vzduchem.

Chcete-li flashovat nejnovější dostupný firmware na vašem zařízení Nexus a obnovit zařízení na skladě, flashingfactory image je nejjednodušší dostupná možnost. Zde jsme uvedli nejnovější tovární obraz dostupný pro Nexus 6P a pomocí tohoto návodu můžete na svém zařízení flashovat libovolnou verzi továrního obrazu.

Varování:My ve společnosti DroidViewswon® neseme odpovědnost za jakékoli poškození vašeho zařízení. Důrazně se doporučuje úplná záloha, protože vymaže všechna data vaší aplikace a systému. Čtenáři se doporučuje uvážit.

Sekce ke stažení

  MMB29M (6.0.1) pro Nexus 6P

   Oficiální tovární obrázek ke stažení| Soubor: angler-mmb29m-factory-8c31db3f.tgz

  MMB29N (6.0.0) pro Nexus 6P

   Oficiální tovární obrázek ke stažení| Soubor:angler-mmb29n-factory-b1463752.tgz
  Tovární obrázky pro všechna zařízení Nexus斅燑a href=”https://developers.google.com/android/nexus/images#bullhead”>Odkaz

Jak nainstalovat firmware Android 6.0.1 Marshmallow MMB29M na Nexus 6P

Předpoklady

  Nastavte ADB a Fastboot na vašem počítači. Zde si můžete stáhnout úplnou sadu Android SDK nebo odtud získat rychlý instalátor ADB a rychlého spuštění. Pro operační systém Mac nebo Linux klikněte sem. Nainstalujte ovladače USB Nexus do počítače. Otevřít Nastavení> Možnosti vývojáře a povolte na svém zařízení ladění USB. Přejděte na Vývojářské možnosti a povolit Allowoem odemknout. Toto je důležité.

pokyny pro instalaci

  Stáhněte si tovární obraz shora a přeneste jej do svého PC. Ujistěte se, že jej máte nastavení ADB a fastboot na vašem PC.Přijměte takéVždy povolit z tohoto počítače když zařízení poprvé připojíte, abyste povolili ladění USB. Nyní vypněte zařízení a odpojte jej od počítače. bootloader nebo režim rychlého spuštění. Chcete-li to provést, stiskněte a podržte současně tlačítko pro snížení hlasitosti a tlačítko napájení po dobu 5-6 sekund. Když uvidíte obrazovku zavaděče, připojte své zařízení k počítači pomocí kabelu USB. (Zvolte rychlé spuštění, pokud je k dispozici). Podívejte se na poznámku níže Můžete také zadat následující kód, když jste připojeni k počítači, abyste zavedli bootloader.
adb reboot bootloader
  Nyní připojte zařízení k počítači a nechte nainstalovat ovladače. Zatímco je složka s extrahovaným továrním obrazem otevřená, spusťte flash-all.bat soubor na počítači se systémem Windows a potvrďte proces blikání. Počkejte na dokončení procesu. Pokud používáte Linux nebo Mac OS, spusťte flash-all.sh a postupujte podle pokynů. Po dokončení restartujte zařízení normálně. Jakmile uvidíte nové bootovací logo, znamená to, že systém byl úspěšně nainstalován.

První spuštění může chvíli trvat, takže buďte trpěliví. Možná budete muset také odemknout bootloader na vašem Nexus 6P.

Poznámka pro zavedení do režimu bootloaderu nebo rychlého spuštění:

  Vypněte telefon Stiskněte tlačítka pro snížení hlasitosti + vypínač, dokud se nedostanete do nabídky výběru, a poté přestaňte tlačítka mačkat

V případě dotazů pište do komentáře níže. Pokud jsme vám pomohli, dejte nám like a sdílejte nás na sociálních platformách. Pokud potřebujete pomoc s jinými zařízeními, dejte nám vědět.

Související příspěvky

Leave a Comment