Nainstalujte firmware Android Nougat na T-Mobile HTC 10

HTC postupně zaostává na trhu smartphonů s omezenou dostupností, poruchami ve správě a nedostatkem exkluzivních funkcí. Společnost oznámila aktualizaci Nougat pro tři ze svých modelů – HTC 10, HTC One A9, HTC One M9; ačkoli zavádění bylo poměrně pomalé, zejména u kariérních variant. T-Mobile HTC 10 začal přijímat OTA teprve tento měsíc. V tomto příspěvku budeme diskutovat o různých způsobech aktualizace této varianty.

S-ON, Bootloader uzamčen

V tomto případě je aktualizace vašeho zařízení docela jednoduchá. Ujistěte se, že jste připojeni ke stabilní kariérní síti, přejděte na Nastavení a poté Aktualizace systému? Vyberte kontrolu aktualizací a klikněte Stáhnout a nainstalovat. Ujistěte se, že máte alespoň 40% nabití (je lepší, když je zařízení před aktualizací plně nabito).

Pokud se nemůžete připojit ke stabilní síti T-Mobile, můžete aktualizaci nainstalovat pomocí RUU (ROM Update Utility) prostřednictvím PC. Vezměte prosím na vědomí, že tím vymažete všechna vaše data, proto se doporučuje je předem zálohovat.

Nyní jsou zde kroky:

  Stáhněte si vhodnou aktualizaci ROM z tady nebo tady do vašeho PC.Stáhněte si a nainstalujte HTC Sync Manager pokud to ještě není hotové (alespoň Řidiči Mělo by být nainstalováno). Připojte své zařízení k počítači přes USB Jakmile je zařízení rozpoznáno vaším počítačem, spusťte jej poklepáním na stažený soubor Průvodce aktualizací systému.Postupujte podle pokynů na obrazovce.Klikněte Dokončit restartovat.

Pokud vaše zařízení není vaším počítačem rozpoznáno, zkuste použít režim stahování. Vypněte zařízení a stiskněte Napájení a Snížit hlasitost na několik sekund současně.

S-ON, Bootloader odemčen

Za těchto okolností není možné stahovat ani instalovat OTA oficiální cestou.

Můžete provést některou z následujících akcí:

  Znovu zablokujte Bootloader a postupujte podle kroků popsaných výše. Změňte stav zařízení na S-OFF.Použijte nástroj Firmware Update Tool.

S-OFF

S S-OFF je mnohem větší svoboda (a mnohem menší podpora, když se něco pokazí) s tím, co chcete flashovat na svém zařízení.

Zde jsou některé ze způsobů, jak upgradovat zařízení HTC 10:

RUU

Postup je stejný jako u zařízení s uzamčeným bootloaderem.

*Poznámka: Proces flash se zastaví na přibližně 90 % a vy budete muset restartovat telefon ručně. Nejedná se o chybu, ale o možnost zkontrolovat chyby v konzole.

Metoda rychlého spuštění

Předpoklady:

  Založit ADB a Fastbootna vašem PC. Stažení BatchTool_1.4.1_HTC10.exe a nastavte jej podle uvedených pokynů tadyod staršího člena XDA Sneakyghost, protože obecný Google Fastboot z Android SDK není plně kompatibilní.Stáhněte si požadovaný firmware z tady. Umístěte soubor do složky C:Androidcom (adbfastboot, pokud používáte Android SDK). Ujistěte se, že vaše zařízení je zpoplatněno (doporučeno alespoň 80 %). Nainstalujte příslušné zařízení Řidiči.Povolit ladění USB ve vašem androidu.

kroky:

  Připojte svůj mobil k PC přes USB kabel.Otevřeno C:Androidcom (adbfastboot, pokud používáte Android SDK). Stiskněte 楽hift + Rt klikněte a klikněte Zde otevřete příkazové okno.Restartujte zařízení do Režim stahování jedním z následujících způsobů
  V příkazovém okně zadejte: adb restart ke staženíVypněte telefon. Dlouhé stisknutí Napájení a Tlačítka hlasitosti spolu.

Do příkazového řádku zadejte následující: htc_fastboot getvar all

Z výstupu si všimněte CID a STŘEDNÍ. Poté otevřete android-info.txt v souboru firmware.zip a porovnat tato čísla. Pokud se neshodují, upravte tyto hodnoty v souboru txt. Toto je preventivní krok, který zabrání pozdějším chybám.

*Pokud používáte Android SDK, zadejte rychlé spuštění místo htc_fastboot.

  Do příkazového řádku zadejte následující: htc_fastboot flash zip firmware_xx.zip

(Nahraďte firmware_xx přesným názvem souboru zip)

  Pokud vše půjde dobře (žádné chybové zprávy), napište: htc_fastboot restartování bootloaderu

Odtud můžete buď restartovat nebo vypnout zařízení pomocí tlačítek.

*Poznámka: Pokud se zobrazí chybová zpráva, NE restartujte zařízení, jinak se může zablokovat. Pokuste se zjistit, kde je chyba a opravit ji. Můžete získat řešení běžných problémů nebo se sami zeptat v příslušných vláknech XDA.

Metoda SD karty

Tato metoda je velmi užitečná, pokud nemáte po ruce počítač.

Předpoklady:

  A kompatibilní SD karta s dostatečným úložištěmStažení soubor firmware_xx.zip a vložte jej na SD kartuÚroveň baterie alespoň 30 % (doporučeno 80 %)

kroky:

  Přejmenovat soubor firmware.zip jako ?PS6IMG.zip滭/li>Ujistěte se, že je firmware umístěn v kořenový adresář vaší SD karty (ne v žádné složce). Spusťte do Režim stahování.Po nabootování budete dotázáni, zda chcete flashovat firmware. lis Zvýšit hlasitost pro potvrzení. Po několika minutách byste měli vidět tuto zprávu – aktualizace uživatelského rozhraní. Chcete-li pokračovat, stiskněte tlačítko Napájení? Stisknutím tlačítka napájení vypněte zařízení. Opětovným stisknutím a podržením tlačítka napájení jej znovu zapnete.

Související příspěvky

Leave a Comment