Nainstalujte Nougat Based Official LineageOS 14.1 ROM na HTC 10

HTC 10 je jedním ze zařízení, které získalo spoustu chvály od kritiků, přestože se jim od spotřebitelů nedostalo stejné vřelosti. Také se těší určité lásce od vývojářů, jak se zdá, protože pro něj má k dispozici oficiální sestavení LineageOS. LineageOS nese dědictví CyangenMod a je již k dispozici pro řadu zařízení Android prostřednictvím oficiálních i neoficiálních zdrojů. V tomto tutoriálu vás provedeme, jak nainstalovat LineageOS 14.1 ROM na HTC 10.

LineageOS je založen na Android Open Source Project

Stejně jako CyanogenMod nabízí LineageOS některé ze základních výhod vlastní ROM a zaměřuje se na poskytování lepšího výkonu než standardní OEM ROM, ale není zatížen luxusními funkcemi. LineageOS je mezi vlastními ROM pravděpodobně jedním z nejbližších Androidu.

V současné době nejsou známy žádné problémy s touto ROM a je poměrně stabilní. Pokud hledáte každodenního ovladače, LineageOS pro HTC 10 je připraven na vše, co na něj hodíte.

Před zahájením procedury nabijte své zařízení alespoň na 50 %. Není to stanovené pravidlo, ale je lepší bezpečné než litovat. Povolit Ladění USB a Odemknutí OEM z Nastavení> Možnosti vývojáře.Zálohujte si všechna důležitá data na SD kartu nebo PC. Ujistěte se, že máte již nainstalovaný přístup root a obnovu TWRP. Pokud ne, můžete se podívat sem.

Zde popsaný postup byl vyzkoušen a otestován vývojářem, ale i mnoha dalšími uživateli. Sledováním našeho příspěvku souhlasíte s tím, že rozumíte souvisejícím rizikům a přebíráte plnou odpovědnost za cokoliv, co se stane s vaším zařízením. Při popisu níže uvedeného postupu jsme byli velmi opatrní a doufáme, že jej budete pečlivě dodržovat. My ve společnosti DroidViews neneseme odpovědnost za nic, co se stane s vaším zařízením v důsledku nesprávného postupu. Pokud jste s tím v pořádku, pokračujte v tutoriálu. Pamatujte, že tento postup zruší vaši záruku.

Stáhněte si flashable ROM zip.Stáhnout a mezery balíček pro Android 7.1 ARM64 od OpenGapps. Přeneste oba stažené soubory do zařízení HTC 10 v případě, že jste je stáhli z jiného zařízení. Vypněte zařízení. Doporučuje se provést úplný Záloha Nandroid vašeho zařízení jen pro jistotu. Můžete to provést výběrem Záloha volba. Toto je volitelný krok, ale přesto důležitý. Vyberte Nainstalujte z hlavní nabídky a vyberte obě ROM a mezery balíčky, které jste si stáhli dříve. Přejetím prstem zablikáte.Restartujte zařízení.

Pokud jste vše dodrželi správně, přivítá vás zbrusu nová animace spouštění LineageOS. První spuštění chvíli trvá, takže se nemusíte bát, že spuštění bude trvat déle než obvykle. Následné bootování bude trvat jen normálně dlouho. Pokud si všimnete nějakých chyb nebo se chcete dozvědět více o vývoji ROM, navštivte původní vlákno XDA.

Změňte číslo modelu zařízení Android

Leave a Comment