Nainstalujte oficiální beta verzi OxygenOS 3.0 na OnePlus 2

Společnost Oneplus konečně vydala beta verzi OxygenOS 3.0, která je založena na Androidu Marshmallow 6.01. Aktualizace byla dlouho očekávána mnoha uživateli Oneplus 2. I když to není konečná stavba, něco je lepší než nic. Aktualizace nebude odeslána vzduchem (OTA) do vašeho zařízení, takže ji budete muset na svém OnePlus 2 flashnout ručně. Zde je návod, jak to udělat krok za krokem.

OxgenOS 3.0 přichází s několika vizuálními změnami a všemi skvělými funkcemi Android Marshmallow. Zde je několik novinek v aktualizaci:

Nový fotoaparát OnePlusNové nastavení spouštěče pro podporu výběru tapety Upgrade poličky Zlepšení výkonu systému Vylepšení výkonu tisku prstůPoužitá březnová bezpečnostní záplata

Díky těmto změnám jsem skutečně cítil rozdíl ve výkonu s myOnePlus2. Telefon funguje dobře a jeho používání je plynulé. Snímač otisků prstů je nyní mnohem rychlejší a přesnější ve srovnání s OxygenOS 2.2.1. Ale vzhledem k tomu, že jde o beta verzi, je potřeba opravit několik chyb. Jen málo uživatelů nahlásilo problémy s Wi-Fi, ale pro některé uživatele to funguje dobře.

V nové aktualizaci chybí tuner Maxx Audio, v důsledku toho jen málo uživatelů hlásí špatnou kvalitu zvuku. Některé z vašich nainstalovaných aplikací nemusí fungovat a budou vyžadovat verzi kompatibilní s Marshmallow. Při instalaci aktualizace do zařízení postupujte podle níže uvedených kroků.

Zde je několik snímků obrazovky z nejnovějšího OxygenOS 3.0:

Snímek obrazovky_20160403-012611 Snímek obrazovky_20160403-012642 Screenshot_20160403-012651 Snímek obrazovky_20160403-013135

OnePlus 2Oxygen OS 3.0 Beta|OnePlus2Oxygen_3.0_beta_bb10c034d8a4466d.zipTWRP| Odkaz

Toto je upravený img soubor TWRP požadovaný pro uživatele, kteří již mají TWRP na svém telefonu a používají vlastní ROM na svém zařízení jiném než H2OS.

SupeSU | Odkaz

Stáhněte si tento soubor, pokud chcete mít na svém zařízení přístup root.

Pokud na svém OnePlus 2 používáte neupravenou verzi OxygenOS 2.2 nebo vyšší a máte zamčený bootloader, obnovu zásob a nemáte rootované zařízení, postupujte podle následujících kroků:

Krok 1.Stáhněte si Oxygen OS 3.0 Beta ROM z výše uvedeného odkazu a přeneste ji do svého zařízení.

Krok 2. Nyní vypněte zařízení a poté jej spusťte do režimu obnovení. Chcete-li to provést, stiskněte a podržte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti.

Krok 3Nyní, pokud jste ochotni provést novou instalaci, tj. jste ochotni ztratit nainstalované aplikace a jejich data, vyberte Vymazat data a mezipaměť a proveďte vymazání. Poté se vraťte do domova zotavení. Pokud chcete zachovat nainstalované aplikace, pak můžete tento krok přeskočit.

Krok 4Po spuštění obnovy vyberte svůj jazyk. Poté vyberte Instalovat z SD a vyberte soubor zip, který jste zkopírovali do zařízení.

Krok 5. Kliknutím na Instalovat spusťte proces a počkejte na jeho dokončení.

Krok 6.Nyní restartujte systém a užívejte si!

Poznámka: Pokud mazání neprovedete, zobrazí se chyba služeb Google Play. Chcete-li to překonat, aktualizujte služby Google Play.

Pokud používáte H2OS Marshmallow ROM nebo vlastní ROM na ní založenou, postupujte podle následujících kroků:

Krok 1.Stáhněte si Oxygen OS 3.0 Beta ROM z výše uvedeného odkazu a přeneste ji do svého zařízení.

Krok 2. Nyní vypněte zařízení a poté jej spusťte do režimu obnovení (TWRP). Chcete-li tak učinit, stiskněte a podržte Napájení a Snížit hlasitost tlačítka současně.

Krok 3Vyberte Wipe > Advanced Wipe a poté zaškrtněte Dalvik, System, Data a Cache. Nyní přejetím prstem vymažete tyto oddíly.

Krok 4Nyní se vraťte do domovské stránky obnovy a vyberte Instalovat, poté vyhledejte soubor zip OxygenOS 3.0, který jste zkopírovali do zařízení v kroku 1. Přejetím jej nainstalujte do zařízení.

Krok 5.Počkejte na dokončení instalace a poté restartujte systém a užívejte si!

Pokud používáte vlastní ROM jinou než H2OS, nainstalujte Oxygen OS 3.0 do svého zařízení podle následujících kroků:

Krok 1.Stáhněte si Oxygen OS 3.0 Beta ROM z výše uvedeného odkazu a přeneste ji do svého zařízení.

Krok 2.Zde si také stáhněte upravenou obnovu TWRP a přeneste ji do svého zařízení.

Krok 3 Nyní vypněte zařízení a poté jej spusťte do režimu obnovení (TWRP). Chcete-li tak učinit, stiskněte a podržte Napájení a Snížit hlasitost tlačítka současně.

Krok 4Vyberte Vymazat > Pokročilé vymazání a poté zaškrtněte Dalvik, Systém, Data a Mezipaměť. Nyní přejetím prstem vymažete tyto oddíly.

Krok 5.Nyní se vraťte do domovské stránky obnovy a vyberte Instalovat, poté vyhledejte soubor zip OxygenOS 3.0, který jste zkopírovali do zařízení v kroku 1. Přejetím jej nainstalujte do zařízení.

Krok 6.Nyní se znovu vraťte do domovské stránky obnovení a vyberte Instalovat. V pravém dolním rohu obrazovky uvidíte ikonu Obrázky, klepněte na ni. Poté vyberte upravený soubor TWRP img, který jste přenesli do zařízení v kroku 2.

Krok 7Přejetím prstem nainstalujte upravený TWRP do svého zařízení. Poté se vraťte do domovského TWRP a vyberte Reboot>Recovery a počkejte, až se obnova spustí.

Krok 8.Nyní proveďte znovu kroky 4 a 5.

Krok 9. Restartujte a užijte si to!

Volitelně můžete flashovat soubor SuperSU.zip v TWRP, abyste získali root přístup na vašem zařízení. Také mějte na paměti, když TWRP zobrazí varování pro Disable Stock Recovery, stačí přejet prstem, aby TWRP zůstalo zachováno, jinak TWRP ztratíte a obnova zásob by byla nainstalována.

Gratuluji! úspěšně jste nainstalovali OygenOS 3.0 Beta na vašem OnePus 2. Užijte si nejnovější verzi Androidu, tedy Android Marshmallow 6.0.1 na svém 1+2!

Potřebovat pomoc? Zanechte své dotazy v sekci komentářů níže. Budeme se snažit vyřešit vaše problémy co nejdříve. Zanechte své komentáře o tom, jak aktualizace funguje na vašem zařízení.

Flappy droid hru na android

Leave a Comment