Nainstalujte ParanoidAndroid 4.4 AOSP Build na Nexus 4 a Nexus 7

Vítejte, přátelé, takže s vydáním Androidu 4.4 KitKat (přečtěte si více o vydání a funkcích KitKat) se jeden z našich oblíbených vývojových týmů ROM aka ParanoidAndroid rozhodl vložit své úsilí do kompilace a vydání prvního sestavení AOSP KitKat pro Nexus 4. a Nexus 7. A proto jsme zde, abychom vás provedli, jak na zařízení Nexus 4 a 7 použít nejnovější verzi sériové verze 4.4.

Než se vydáme k pokynům, zde je několik věcí o této sestavě.

Plně založeno na AOSP (specifikovaná větev: android 4.4_r1)Žádný kořen (ROM ve výchozím nastavení nemá root, přesto jej lze získat flashováním SuperSU) Zcela skladem (Žádné vlastní doplňky, počasí PA ani žádné jiné)

Toto není oficiální vydání od společnosti Google, kompilované a distribuované společností ParanoidAndroid. Uvádějte, pouze pokud rozumíte riziku. DroidViews v žádném případě nenese odpovědnost za jakékoli poškození vašeho zařízení.

Zálohujte úložiště svého zařízení, SMS, kontakty a další věci, abyste se vyhnuli případným nehodámStáhněte si nejnovější balíček ROM ze serveru ParanoidAndroid [Nexus 4 | Nexus 7]Stáhněte si nejnovější balíček 4.4 GApps [Click here]Připojte zařízení k počítači a stažené soubory ROM a GApps zip na vhodné místo v úložišti zařízení. Odpojte zařízení. Vypněte zařízení. Stiskněte a podržte tlačítka pro snížení hlasitosti a napájení, dokud neuvidíte obrazovku bootloaderu. Když jste na obrazovce zavaděče, zvýrazněte pomocí tlačítek hlasitosti Režim obnovení a stisknutím tlačítka napájení jej vyberte. Vaše zařízení se nyní spustí do režimu obnovení. Vymažte oddíly Data, System, Cache a Dalvik-Cache z nabídky vymazání v obnovení CWM. Přejděte na Nainstalujte > Instalovat ZIP z SD karty a vyberte zip ROM. Po instalaci nainstalujte balíček GApps znovu stejným krokem. Nyní restartujte zařízení.

Vychutnejte si chuť Kit Kat na zařízení Nexus 4 a Nexus 7!

Očekávají se chyby, protože se jedná o první vydání, laskavě spolupracujte a mějte trpělivost, vše bude opraveno a spuštěno s nadcházejícími verzemi. Sestavení již spouštím jako můj každodenní ovladač, takže jej co nejdříve vyzkoušejte a podělte se s námi o své názory prostřednictvím komentářů.

Další články pro vás

Jak flashovat JellyBean 4.3 Factory Image (JWR66V) na Nexus 4/10/7/Galaxy Nexus & Root It

Jak přejít na nižší verzi firmwaru na zařízeních Google Nexus

Stáhněte si tapety Nexus 5 Android Kitkat v různých stylech

Android OS - Historie OS Android - Droid Views

viswavenkatesh686Opraveno. Dík!⁇

DroidViews nebo kterýkoli z jejích členů ponese odpovědnost za jakékoli poškození vašeho zařízení. Změň to.

Co to znamená, když dokončíte krok 5 a místo toho, abyste se dostali do režimu obnovy, zobrazí se, že se android ukládá a říká příkaz 淣o. ?

To jasně naznačuje, že na svém zařízení nemáte nainstalovaný CWM. Nejprve jej nainstalujte a zkuste to znovu 馃槈

Je nějaký dostupný pro Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (Wi-Fi+IR)?

Teď ne, ale doufám, že brzy bude.馃檪

Funguje to na Nexus 7 3G?

Ne přes ParanoidAndroid. Ale pro Nexus 7 (3G) je k dispozici další sestavení 4.4 AOSP: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2508174

Leave a Comment