Nainstalujte Stock Android 5.1.1 Lollipop na Galaxy J7 SM-J700F [J700FXXU1AOK2]

Pro Galaxy J7 byla vydána nová aktualizace. Tato zbrusu nová aktualizace od společnosti Samsung přenese zařízení na firmware Android 5.1.1 Lollipop. Aktualizace spolu s novou verzí Androidu přináší spoustu zabezpečení a oprav chyb. U tohoto firmwaru lze také pozorovat zlepšení stability.

Uvedený firmware je dodáván s číslem sestavení J700FXXU1AOK2. Přestože je stále založen na Androidu 5.1.1 Lollipop, jedná se o kritickou aktualizaci pro zařízení. Protože aktualizace běží pomalu, můžete buď počkat, až zasáhne vaše zařízení, nebo rovnou flashnout uvedený firmware.

Navíc, pokud jste z jakéhokoli důvodu nainstalovali vlastní ROM nebo jste výrazně upravili firmware, musíte obnovit firmware na sklad, abyste mohli přijímat budoucí aktualizace od společnosti Samsung. Tuto příručku lze také použít k obnovení firmwaru SamsungJ7 na firmware Android 5.1.1 Lollipop.

Chcete-li aktualizovat svůj telefon na nejnovější firmware, potřebujete software Odin dostupný uživatelům Samsung Galaxy pro flashování řady věcí, včetně firmwaru, vlastního obnovení, CF-Auto-Root a dalších. Takže pokud jste v procesu instalace nováčkem, pak jsme pro vás připraveni. Začněme tutoriálem.

Ujistěte se, že máte perfektní zařízení a variantu. Tato příručka je kompatibilní pouze s variantou Galaxy J7SM-J700F a pro ostatní to nebude fungovat jako firmware J700FXXU1AOK2je specifické pro zařízení. Ujistěte se, že máte plně nabito vaše zařízení Galaxy nebo alespoň až60 % baterie.Povolit ladění USB na vašem telefonu. Ujistěte se, že máte Samsung ovladače nainstalovaný na vašem PC. Stáhněte si software 7zip pro rozbalení souboru zip, abyste získali soubor firmwaru, který je v něm.tar.md5 rozšíření.Stažení|Lollipopfirmware pro Galaxy J7 (Soubor: J700FXXU1AOK2_J700FOJV1AOK2.zip)Stažení |Odin3 v3.10.7 nebo starší

Zálohujte své aplikace a data
Stáhněte si firmware E700HXXU1BOJ7 pro svůj Galaxy J7 SM-J700F s vhodnou sítí nebo operátorem. Pokud se jedná o soubor zip, extrahujte jej, abyste získali soubor firmwaru.tar.md5rozšíření. Nyní vypněte telefon a spusťte jej do Režim stahování.Chcete-li to provést, vypněte zařízení a poté na 2–3 sekundy současně stiskněte a podržte tlačítka Snížit hlasitost + Domů + Vypínač. Když uvidíte varovnou obrazovku se žlutým trojúhelníkem, stisknutím klávesy Zvýšit/Snížit hlasitost přejděte ke stažení/Odin. modeStáhněte si požadovaný soubor Odin.zip a rozbalte soubor na vašem PC. ZískáteOdin3_v3.10.7.exe soubor.Otevřete jej jako správce, abyste se dostali do okna Odin.Připojte svůj Galaxy J7 k počítači pomocí kabelu USB.Po připojení zařízení se ID: COM port na Odinu zbarví modře.Také uvidíte淎dded!!滭/strong> zpráva označující úspěšné připojení. Pokud v případě Odin nezjistí vaše zařízení, vyřešte následující potíže: Restartujte telefon a vypněte jej Ladění USB a znovu jej zapněte. Zkuste znovu nainstalovat ovladače USB Samsung. Zkuste vyměnit kabel USB a připojit se k jiným portům. Nyní klikněte na AP tlačítko na Odin a přidejte soubor firmwaru(J700FXXU1AOK2_J700FOJV1AOK2_xxx.tar.md5)V Možnosti sekce, ujistěte se, že pouze Auto Reboot a F. Reset Timepolíčka jsou zaškrtnuta.(V žádném případě nezaškrtávejte políčko Znovu rozdělit)Než přistoupíte k instalaci firmwaru na Odin, ujistěte se, že je vše nastaveno podle snímku obrazovky. Nyní klikněte na Start tlačítko na Odin pro zahájení instalace firmwaru. Jakmile získáte aSLOŽIT!zprávu na Odinu, vaše zařízení se restartuje. Je to zelený signál, který označuje úspěšnou instalaci. V případě, že dostanete Fail! zprávu, projděte si pečlivě průvodce a požadavky.

Jakmile úspěšně zavedete firmware, můžete si nyní užívat svůj nový firmware.

Pokud narazíte na bootloop, může k tomu někdy dojít při instalaci nového firmwaru. Chcete-li tento problém vyřešit, vyjměte baterii a poté ji vložte zpět. Spusťte do obnovy přidrženímSnížení hlasitosti + Domů + Napájení. V Obnovení vyberte možnost 渨ipe data/factory reset a poté vyberte 淵es Tím se odstraní všechna uživatelská data. Nyní vyberte Reboot to System. Pokud chcete podrobný návod na tyto kroky, přejděte na odkaz níže.

Jak provést obnovení továrního nastavení dat na zařízeních Samsung Galaxy

Podrobný návod, jak nainstalovat firmware do zařízení Samsung Galaxy, naleznete na následujícím odkazu:

Leave a Comment