Nainstalujte Stock Android 5.1.1 na Galaxy S5 Mini USA, Indie a ruské varianty [SM-G800H, SM-G800R4]

Máme dobré zprávy pro lidi, kteří vlastní Galaxy S5 mini, protože pro tento telefon je k dispozici nejnovější verze Lollipop pro Android. Aktualizace na Android 5.1.1 Galaxy S5 mini je nyní k dispozici pro modelové číslo SM-G800R4 a SM-G800H. Tato aktualizace byla vydána pro USA, Rus a Indianvariants minulý měsíc a zde je jednoduchý návod k instalaci tohoto firmwaru do vašeho zařízení.

Tato aktualizace převádí firmware na sestavení G800R4VXU1BOI1 pro model SM-G800R4 a G800HXXU1BOI2 pro model SM-G800H. Aktualizace přináší zásadní aktualizace zabezpečení a vylepšení stability. Aktualizace Androidu 5.1.1 pro Galaxy S5 mini je dostupná pouze pro vybrané regiony a další země by ji měly obdržet dostatečně brzy. Pro ty, kteří nemohou čekat nebo neobdrželi aktualizaci bezdrátově, může tento průvodce získat Android 5.1.1.

Postup zahrnuje software Odin, díky kterému je flashování firmwaru na zařízeních Samsung mnohem jednodušší. Než začneme, ujistěte se, že máte pro tento účel perfektní zařízení a variantu. Dovolte nám, abychom vás provedli celým procesem.

Ujistěte se, že máte perfektní zařízení a variantu. Tento návod je vhodný pro Galaxy S5 Mini USA, Indii a ruské varianty s číslem modelu SM-G800H a SM-G800R4. Tím se do vašeho zařízení nainstaluje firmware Lollipop 5.1.1.Povolit ladění USB na vašem zařízení Galaxy. Ujistěte se, že máte Samsung ovladače nainstalovaný na vašem PC. Stáhněte si software 7zip pro rozbalení souboru zip, se kterým získáte soubor firmwaru.tar.md5 rozšíření.Ujistěte se, že máte plně nabito vaše zařízení Galaxy nebo alespoň až60 % baterie. Galaxy S5 Mini Aktualizace Android 5.1.1:USA OI1 [SM-G800R4] Stáhnout| Soubor: G800R4VXU1BOI1_G800R4USC1BOI1_USC.zip (1,2 GB)Indie OI2 [SM-G800H] Stáhnout| Soubor: G800HXXU1BOI2_G800HODD1BOI3_INU.zip (1,2 GB)RuskoOI2 [SM-G800H] Stáhnout| Soubor: G800HXXU1BOI2_G800HOXY1BOI2_SER.zip (1,2 GB)Stažení Odin3 v3.10.7

Zálohujte své aplikace a data
Stáhněte si Lollipopfirmware pro váš Galaxy S5 Mini. Pokud se jedná o soubor zip, rozbalte jej, abyste získali soubor firmwaru .tar.md5rozšíření. Nyní vypněte telefon a spusťte jej do Režim stahování.Chcete-li to provést, vypněte zařízení a poté na 2–3 sekundy současně stiskněte a podržte tlačítka Snížení hlasitosti + Domů + Vypínač. Když uvidíte varovnou obrazovku se žlutým trojúhelníkem, stisknutím klávesy Zvýšení/Snížení hlasitosti přejděte do režimu stahování/OdinStahování požadovaný souborOdin.zip a extrahujte soubor na vašem PC. VyhledejteOdin3_v3.10.7.exe soubor ve složce.Otevřete jej jako správce, abyste se dostali do okna Odin.Připojte svůj Galaxy S5 mini k počítači pomocí kabelu USB.Když připojíte zařízení, port ID:COM na Odinu zmodrá.Také uvidíteZpráva 淎dded!!滭/strong> označující úspěšné připojení.odin-3.10.6-firmware-flash2Pokud v případě, že Odin nerozpozná váš telefon, vyřešte následující potíže: Restartujte telefon a vypněte jej Ladění USB a znovu jej zapněte. Zkuste znovu nainstalovat ovladače USB Samsung. Zkuste vyměnit kabel USB a připojit se k jiným portům. Nyní klepněte naAPtlačítko na Odin a přidejte soubor firmwaru. Mělo by to vypadat takto (G800R4VXU1BOI1_G800R4USC1BOI1_USC.tar.md5).V Možnosti sekce, zaškrtněte Auto Reboot a F. Reset Time zaškrtávací políčka. (V žádném případě nezaškrtávejte políčko Znovu rozdělit)Než budete pokračovat v instalaci firmwaru pomocí Odinu, ujistěte se, že je vše nastaveno podle snímku obrazovky. Nyní klikněte na Start tlačítko na Odinu pro zahájení instalace.odin-3.10.6-firmware-installation-pass1Jakmile získáte aSLOŽIT!zprávu na Odinu, vaše zařízení se samo restartuje a zahájí instalaci firmwaru. Zelený signál znamená úspěšnou instalaci. V případě, že dostanete Fail! zprávu, ujistěte se, že jste pečlivě prošli celým postupem a zvážili výše uvedené požadavky.

Jakmile úspěšně zavedete firmware, můžete si nyní svůj firmware Lollipop užívat.

Pokud narazíte na bootloopy, může k tomu někdy dojít při instalaci nového firmwaru. Chcete-li tento problém vyřešit, vyjměte baterii a poté ji vložte zpět. Podržením spusťte obnoveníSnížení hlasitosti + Domů + Napájení. V Obnovení vyberte možnost 渨ipe data/factory reset a poté vyberte 淵es Tím se odstraní všechna uživatelská data. Nyní vyberte Reboot to System. Pokud chcete podrobný návod na tyto kroky, přejděte na odkaz níže.

Jak provést obnovení továrního nastavení dat na zařízeních Samsung Galaxy

Podrobný návod, jak nainstalovat firmware do zařízení Samsung Galaxy, naleznete na následujícím odkazu:

Leave a Comment