Nejlepší aromaterapeutické difuzéry pro osvěžení vašeho domova

Aromaterapeutické difuzéry jsou každým rokem stále populárnější a začínají být docela levné. Proč nezavést uklidňující vůni bez chemikálií do vašeho domova?

Možná byste rádi propadli blaženosti levandule a eukalyptu po vyčerpávajícím dni v práci. Nebo možná žijete s nějakými domácími mazlíčky (nebo lidmi), kteří si nemohou pomoci a znečišťují celý byt svým chraplavým zápachem. Bez ohledu na vaše pachové okolnosti jsou difuzéry levným a účinným způsobem, jak vytvořit příjemnější aromatickou atmosféru u vás doma.

Tak jak tyhle věci sakra fungují? Nejprve nalijete trochu vody do nádržky difuzéru a poté do vody přidáte pár kapek esenciálního oleje. Ráda to přeženu a natřepu co nejvíc kapek, ale stačí jich pár. Když zařízení zapnete, vytvoří jemnou mlhu pomocí malé ultrazvukové podložky v nádrži a vypustí příjemnou mlhu (někdy s pomocí malého ventilátoru nebo se jen rozlévá, jako vodopád, z vrcholu).

Trh s aromaterapeutickými difuzéry je trochu nasycený, takže jsme si dali čas, abychom našli ty nejlepší difuzéry, které si můžete koupit. Všechny tyto difuzory jsou jedinečné a užitečné pro různé okolnosti, ale můžete očekávat, že každý bude pracovat tiše (přibližně 15 db), automaticky se vypne, když je nádrž prázdná, a bude mít nějaký druh LED zvýraznění.

Difuzér InnoGear 500 ml (24 USD)

InnoGear 500m je okamžitě nejdostupnější vysokokapacitní aromaterapeutický difuzér, který si můžete koupit. Vypadá dobře, má světlo měnící barvu a vydává mnohem silnější mlhu než menší difuzory.

Chcete-li, aby celý váš dům voněl jako sladký pomeranč, můžete tohoto zlého chlapce spustit v režimu „silné mlhy“ po dobu 10 až 15 hodin, než bude nutné jej doplnit. Pokud se jen snažíte provonět ložnici nebo kancelář, můžete InnoGear nastavit na režim „slabé mlhy“ na 15 až 20 hodin. Takže ti z vás, kteří zůstali vzhůru 15 až 20 hodin denně, mohou nyní strávit tyto neklidné hodiny se sladkou vůní levandule a šalvěje.

Máte všechny důvody vážně uvažovat o InnoGear 500 ml. Je levný, spolehlivý, výkonný a může běžet celý den. Pokud chcete něco menšího, chytřejšího nebo přenosnějšího, pokračujte v našem seznamu.

Koupit na Amazonu

InnoGear 100ml difuzér (16 USD)

InnoGear 100 ml je jednoduchý a spolehlivý aromaterapeutický difuzér. Má klasický design, na který jste již pravděpodobně zvyklí, pokud jste vůbec obeznámeni s trhem difuzérů a některými standardními nastaveními doby trvání (1 hodina, 3 hodiny a běh do vyprázdnění). Můžete procházet 7 nastaveními barev v případě, že chcete noční světlo nebo nějaké romantické náladové osvětlení. Tento difuzér má také režim „přerušované“ mlhy, což znamená, že se spouští a zastavuje v krocích po 30 sekundách. Během standardního režimu mlžení funguje InnoGear 100ml 7 až 9 hodin. V „přerušovaném“ režimu může pracovat 9 až 11 hodin.

Opravdu, o InnoGear 100ml toho není moc co říct, a to je dobře. Je to levné, spolehlivé a snadno se používá. Nepůsobí kýčovitě ani okázale a je dobrý k tomu, aby váš domov provoněl. Jedinou nevýhodou tohoto difuzéru je jeho kapacita a výkon. Ano, 7 až 9 hodin je dlouhá doba provozu, ale to znamená, že tento difuzér odpařuje vodu velmi pomalu a vytváří velmi málo mlhy najednou. Nízký výkon je vhodný pro malou místnost, ale tento difuzér nijak dramaticky nezmění vůni vašeho domova.

Koupit na Amazonu

Difuzér Aptoyu 200 ml (12 USD)

Pokud hledáte něco roztomilého a přenosného, ​​Aptoyu 200 ml může být přímo ve vaší uličce. Je napájen USB kabelem, takže jej můžete zapojit do počítače v práci nebo spárovat s přenosnou baterií v metru. Pokud se rozhodnete nosit Aptoyu na veřejnosti, můžete na lidi udělat dojem procházením nastavení barev LED.

Pokud jste se zamilovali do vzhledu Aptoyu, pak budete rádi, když zjistíte, že to není jen laciný vtip. Tato věc pojme dvakrát více vody než InnoGear 100 ml a má stejný režim „přerušované mlhy“, který zapíná a vypíná difuzér v 30sekundových intervalech.

Ale běh Aptoyu vás může zklamat. Navzdory skutečnosti, že pojme dvakrát více vody než InnoGear 100 ml, může Aptoyu běžet pouze asi 6 hodin, než je nutné jej doplnit. Na druhou stranu to znamená, že proud mlhy Aptoyu je silnější než proud, který pochází z InnoGear 100 ml, ale nemůže běžet ani zdaleka tak dlouho.

Koupit na Amazonu

ALOVECO 300ml dálkový difuzér (23 USD)

Pokud vás zajímá požitkářský a gaučový difuzér, pak byste se měli podívat na dálkový difuzér ALOVECO 300 ml. Toto dítě je dodáváno s dálkovým ovládáním, takže můžete zůstat sedět při změně barvy LED difuzéru nebo režimu mlhy. Stejně jako některé z našich dalších difuzérů má ALOVECO režim „přerušovaného“ zamlžování, který vypne a zapne mlhu za 30 minut. intervalech. Mezi režimy silné a slabé mlhy může ALOVECO běžet přibližně 10 hodin v kuse.

Dálkové ovladače jsou super cool, ale tady je ta věc. Někteří lidé rádi naplní svůj aromaterapeutický difuzér až po okraj, zapnou odsávačku a nechají ji běžet, dokud se nevyprázdní. Pokud jste takový člověk, pak můžete také zapomenout na dálkové ovládání. ALOVECO je nejlepší pro nešikovné lidi, kteří každých pár hodin přepínají nastavení na svém difuzéru. Možná chcete jednu z těchto věcí umístit na vysokou polici nebo ji možná chcete zastrčit za nějaký nábytek. V každém případě je to skvělý difuzér, ale někteří lidé nebudou mít z dálkového ovladače žádné využití.

Koupit na Amazonu

Inteligentní difuzér Sierra Modern Home 400 ml (37 USD)

Nechtěli byste být obklopeni dekadentní mlhou jasmínu a máty, aniž byste museli vstávat a zapínat difuzér? Na rozdíl od běžného staromódního aromaterapeutického difuzéru lze Sierra Modern Home Smart Difuzér ovládat pomocí smartphonu, zařízení Google Home nebo zařízení Alexa. To znamená, že můžete ovládat barvu LED difuzéru, intenzitu mlhy a dobu trvání časovače, aniž byste zvedli prst.

Ale nejužitečnějším aspektem chytrého difuzéru Sierra je jeho funkce plánování. Chytrý difuzér můžete naprogramovat tak, aby byl aktivní v určitou dobu během týdne. Představte si, že se bez rozmýšlení vrátíte domů s vůní eukalyptu nebo čajovníku?

Sice nemůžete telefonu přikázat, aby chytrý difuzér naplnil, ale pravděpodobně se nebudete muset starat o jeho neustálé doplňování. 400 ml je hodně vody a chytrý difuzér můžete spustit 12 hodin, než uschne. Pokud byste tuto věc provozovali hodinu denně, vydržela by bez doplňování asi dva týdny. To je docela luxusní.

Koupit na Amazonu

Bezvodý přenosný difuzér AromaAllure (22 USD)

Ne každý aromaterapeutický difuzér potřebuje produkovat mlhu. Možná jste učitel nebo administrativní pracovník, který chce přijmout vůni sladkého pomeranče bez použití chemikálií nebo vytváření mlhy. Možná máte zájem vzít si vůně eukalyptu a čajovníku na cesty, ale nemůžete doplnit typický difuzér v autě. Bezvodý přenosný difuzér AromaAllure nevytváří mlhu, protože nespotřebovává vodu. Je to diskrétní, silný generátor vůní, který lze napájet USB kabelem nebo AAA bateriemi.

Jak tato dang věc funguje? Kouzlo? Když otevřete AromaAllure, uvidíte malou látkovou podložku zavěšenou nad malým ventilátorem. Na látku nakapete trochu esenciálního oleje, zavřete difuzér a zapnete. Malý malý ventilátor vytváří teplý proud vzduchu v difuzéru a z víka vychází silný zápach.

I když AromaAllure nemusí být tak romantický jako typický aromaterapeutický difuzér, je mnohem přenosnější a diskrétnější. Opět je to skvělá volba pro lidi, kteří si chtějí vzít esenciální oleje na cesty nebo kteří se chtějí vyhnout tvorbě mlhy.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment