Nejlepší čisticí nástroje pro interiér vašeho auta

ježek94/Shutterstock

Uklizené auto je uklizená mysl – nebo něco takového. I když to tak není, pořád je fajn mít čisté auto. Shromáždili jsme nejlepší čisticí nástroje pro udržení pocitu „nového auta“ po dlouhou dobu.

Interiér auta může být časem pěkně poničen. Vaše boty přinášejí nečistoty pokaždé, když sedíte v autě, chlupy a prach se hojně šíří (o to více, pokud přepravujete domácí mazlíčky), a jedna drobivá svačina může proměnit zadní část auta v nepořádek. Přihoďte nalepené prsty od svých dětí a věci teď nevypadají příliš skvěle, že? Každý z těchto čisticích nástrojů ještě jednou oživí interiér vašeho auta, takže bude opět vypadat skvěle. Jsou také poměrně nenáročné.

Zde je náš výběr nástrojů na čištění interiéru vašeho auta. Jakmile je dokončíte, nezapomeňte dopřát svému čalounění a kobercům královskou péči s našimi oblíbenými čističi interiérů automobilů.

Přenosný vysavač: Black & Decker 20V Max Lithium Flex Vac s kartáčem na chlupy domácích mazlíčků (109 $)

Black & Decker 20V Max Lithium Flex Vac s kartáčem na chlupy zvířat

Přenosný vysavač je masivním pomocníkem při úklidu koberců a dalších povrchů vašeho auta. Loni jsme se na toto téma podívali podrobněji, ale tento nový model je jak ekonomický, tak se opravdu dobře hodí pro práci s detaily auta – Black & Decker 20V Max Lithium Flex Vac with Pet Hair Brush. Nabízí silné sání, které zůstává silné, s 3stupňovým filtračním systémem, který zabraňuje úniku prachu a nečistot.

Díky své síle je ideální pro vysávání náhodných drobků a nečistot na podlaze vašeho auta, které navíc podporuje kartáč na zvířecí chlupy. Snadno se také vyprazdňuje a čistí, takže se nebudete muset starat ani o neustálou údržbu. Nebuďte překvapeni, když zjistíte, že jej používáte i doma místo běžného vysavače. Je dostatečně výkonný, aby zvládl oba úkoly.

Koupit na Amazonu

Utěrka z mikrovlákna: Čisticí utěrky z mikrovlákna Zwipes (18 USD)

Čisticí utěrky z mikrovlákna Zwipes
Čisticí utěrky z mikrovlákna Zwipes

O zázrakech čisticích hadříků z mikrovlákna jsme už dříve šíleli. V brzké době nepřestaneme, protože jsou opravdu neuvěřitelně užitečné. Toto balení čisticích utěrek Zwipes z mikrovlákna vám poskytuje 36 za 18 $, což je trochu výhodná výhoda. Jsou 100% omyvatelné v pračce, super měkké a perfektní pro každou část vašeho auta (interiér i exteriér).

Nepouští vlákna, nebudete se muset bát, že zanecháte nevzhledné stopy nebo šmouhy, s těmito čisticími utěrky snadno přitahují špínu a špínu, stejně jako jakoukoli tekutinu. Můžete na ně nastříkat čisticí kapaliny nebo jimi jednoduše otřít věci do sucha. Nikdy jim neunikne ani pauza. Taková je jejich všestrannost, jedná se o švýcarský armádní nůž z čisticích nástrojů vhodných k čištění skel vašeho auta, palubní desky a dalších s jejich měkkými, ale nečistoty zachycujícími vlákny.

Koupit na Amazonu

Vatové tampony: YHMALL vatové tampony (9 USD)

dřevěné vatové tyčinky
YHMALL

Vatové tyčinky nejsou zdaleka nejzajímavějšími nástroji k nákupu, ale jsou užitečné ve správné situaci. Není vždy snadné dostat se do složitějších částí interiéru auta, jako jsou úzké mezery nebo ventilační otvory. I když byste mohli použít jakékoli staré vatové tyčinky, které si můžete vyzvednout v místním obchodě, doporučujeme dřevěné. Vatové tampony s papírovými stonky se snadno ohýbají, a i když by to mohlo být dobré, abyste si jeden nezasekli příliš daleko do ucha, nejsou příliš pevné, pokud silně zatlačíte, abyste setřeli špínu z malých mezer a švů v autě. řídicí panel. takže tyto vatové tampony YHMALL jsou perfektní, když se dostanete do těch, které se nedají vmáčknout do mezer.

V určitých případech je možná budete chtít ponořit do čisticího roztoku, ale často budou fungovat pouze při přitahování prachu z jakéhokoli koutu nebo skuliny, kam se snažíte dostat.

Koupit na Amazonu

Válec na vlákna: Válec na chlupy pro domácí mazlíčky Scotch-Brite (7 USD)

Válec na chlupy pro domácí mazlíčky Scotch-Brite
Válec na chlupy pro domácí mazlíčky Scotch-Brite

Vysavač Black & Decker by měl vyřešit většinu problémů s chlupy vašich mazlíčků, ale čas od času se vám může stát, že se vám postaví do cesty nějaká obzvlášť nepoddajná srst. Scotch-Brite Pet Hair Roller je vaším posledním přístavem. Docela snadno zachytává žmolky, srst, chmýří, vlasy a nečistoty a je ideální pro úpravu vašeho vhodně dobře vyčištěného vozu.

Toto dvojité balení nabízí 112 listů, takže vám vydrží slušně dlouho, zvláště pokud jej používáte ve spojení s vysavačem. Samozřejmě to funguje i na vašem oblečení, což by se mohlo hodit.

Koupit na Amazonu

Plechovka stlačeného vzduchu: Dust-Off Air Duster (18 $)

plechovky prachovek na stlačený vzduch Dust-Off
Oprášit

Větrací otvory jsou hlavními místy pro přitahování prachu a nečistot, přičemž je také obtížné je vyčistit. Plechovka se stlačeným vzduchem, jako je Dust-Off, je ideální pro otryskání prachu s minimální námahou.

Je 100% bezpečný pro ozón, takže se nemusíte obávat poškození životního prostředí, navíc jeho vůně je poměrně jemná, takže nebude zapáchat vaše auto. Je také dobré pro čištění klávesnic a další drobné elektroniky.

Koupit na Amazonu

Duster: Takavu Interior Car Detail Duster (12 $)

Takavu Interiér vozu Duster
Takavu Interiér vozu Duster

Prachovka, spíše než jen čisticí hadřík, je užitečným doplňkem vaší sbírky čištění aut. Takavu Interior Car Detail Duster využívá šedé mikrovlákno k zajištění měkkého, ale účinného čisticího povrchu. Kdykoli jej můžete jednoduše přejet přes řadicí páku, palubní desku a další části vašeho vozu a okamžitě uvidíte rozdíl.

Prachovka je dostatečně malá, aby se vešla do vaší přihrádky, takže ji lze v příhodný okamžik vytáhnout, například když čekáte, až někoho vyzvednete. K dispozici je také ručník z mikrovlákna zdarma a pamatujete si, co jsme řekli o tom, že nikdy nemůžete mít příliš mnoho? Máš to. Hoď to taky do přihrádky.

Koupit na Amazonu

Nástroj na čištění čelního skla: EasyWipe čistič oken z mikrovlákna (7 USD)

osoba, která utírá vnitřek čelního skla automobilu čističem EasyWipe z mikrovlákna
EasyWipe

Jistě, můžete se natáhnout přes palubní desku a vyčistit vnitřek čelního skla, ale to není zdaleka pohodlné. Kupte si raději čistič oken EasyWipe Microfiber Window Cleaner a nebudete se muset nikde natahovat tak daleko. Je to v podstatě docela pevný hadřík z mikrovlákna na dlouhé rukojeti, takže snadno dosáhnete na okno, aniž byste se natahovali.

14″ rukojeť má otočnou hlavu pro větší pohodlí. Je ideální, když na tu nepohodlnou část čelního skla úplně nedosáhnete a nechcete se příliš zkroutit.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment