Nejlepší kombinované nabíjecí stojany pro iPhone a Apple Watch

To, že jste hluboko v ekosystému Apple s iPhonem, Apple Watch a – možná – dokonce i s AirPods, neznamená, že váš noční stolek nebo stůl musí být jen nepořádek s kabely. Tyto kombinované nabíjecí stojany udrží věci čisté a uklizené.

Pokud jste si právě koupili nové Apple Watch, potřebujete je někde v bezpečí, abyste je mohli nabít. Je možné to jen zapojit a nechat na boku, ale kde je v tom zábava? Stylovějším řešením je použití vyhrazeného nabíjecího stojánku a my jsme vysledovali to nejlepší z celé řady. Nyní si na konci dne můžete sundat hodinky, vytáhnout telefon z kapsy a zaparkovat na stejném místě, kde se nabije.

Nabíjecí stanice Orzly DuoStand (15 USD)

Jeden z nejlevnějších stojanů, Orzly DuoStand Charge Station, dobře využívá své malé rozměry. Jednoduše umístěte své Apple Watch nebo iPhone na přední stranu a další zařízení zasuňte za ně. Je jen na vás, které zařízení chcete zvýraznit, takže se skvěle hodí jako stojánek na noční stolek.

Je kompatibilní se všemi velikostmi a modely Apple Watch a také se všemi typy iPhonů, takže je není potřeba při upgradu vyměňovat. Měl by dokonce fungovat pro většinu ostatních smartphonů, vzhledem k tomu, jak je navržen. Kabely jsou úhledně umístěny schované za vašimi zařízeními, takže tento stojan se do vašeho interiéru velmi dobře hodí, aniž by vypadal nepatřičně.

Koupit na Amazonu

Nabíjecí stojánek pro iPhone a Apple Watch JingooBon (47 $)

Nabíjecí stojan pro iPhone a Apple Watch JingooBon vypadá jako malá abstraktní hliníková hora a je perfektní, pokud máte více zařízení Apple. To proto, že nabíjí nejen váš iPhone a Apple Watch, ale také vaše AirPods. Každé zařízení má své vlastní místo na stojanu s Apple Watch nejvýše ze všech, takže můžete jasně vidět, kolik je hodin, pokud používáte Apple Watch v režimu nočního stolku/budíku.

Je poměrně stylový a má k dispozici několik barev, pokud jej chcete sladit s vaším iPhonem. Je kompatibilní se všemi Apple Watch, AirPods a iPhony, včetně iPhonu X. Za zmínku stojí, že nabíjení Qi funguje pouze u modelů iPhone 8/iPhone X (u starších iPhonů budete muset zapojit nabíjecí kabel pro Qi vložka do samotného telefonu).

Bude také fungovat s jakýmikoli jinými zařízeními s podporou Qi, jako je Samsung S8. Díky jeho všestrannosti je jeho cena docela rozumná, navíc je dodáván s kabely Lightning a Micro USB. Je to skvělý doplněk k vašemu stolu nebo nočnímu stolku.

Koupit na Amazonu

Univerzální hliníkový stolní nabíjecí stojan ZVE 2 v 1 (20 USD)

Univerzální hliníkový stolní nabíjecí stojan ZVE 2 v 1 je poměrně robustní, což znamená, že se perfektně hodí spíše na váš stůl než na noční stolek. Stojan je schopen pojmout jak Apple Watch, tak i iPhone nebo tablet, podle toho, k čemu jej chcete používat. Pojme tablet o velikosti až 12,9 palce, takže je skvělý pro většinu tabletů. Gumové podložky a nožky chrání vaše zařízení před poškrábáním nebo posunutím, přičemž je možné telefon nebo tablet otáčet vodorovně nebo svisle, podle toho, co s ním potřebujete udělat.

Pokud jde o styl, je snadné zasunout kabely do zadní části stojanu a zajistit tak vzhled bez kabelů. Díky možnosti pracovat s většinou smartphonů – nejen s iPhony – je velmi flexibilní. Jen se ujistěte, že kolem něj máte dostatek místa, abyste z něj dostali maximum.

Koupit na Amazonu

Nabíjecí stanice Belkin PowerHouse (96 USD)

Nabíjecí stanice Belkin PowerHouse je zde nejdražším nabíjecím stojanem, ale je také nejpřímější. Jeho základna vypadá jako jakýkoli oficiální produkt Apple a velmi dobře odpovídá estetice Apple. Jednoduše nasaďte svůj iPhone na stojan s Apple Watch na boku a je to. Je minimalistický a přitom vše, co byste od takového stojanu mohli chtít.

K dispozici je vestavěný konektor Lightning pro váš iPhone spolu s integrovaným magnetickým nabíjecím modulem pro Apple Watch, takže se nemusíte bát, že by kabely nešikovně trčely. Nastavitelný ciferník zvedá a spouští konektor, takže pokud máte kolem iPhonu omotané pouzdro, bude stále skvěle fungovat. Jistě, je to drahé, ale pokud chcete něco, co prostě funguje, je to tento stojan. Je dobře stavěný, vypadá ostře a je flexibilní.

Koupit na Amazonu

Hapurs Apple Watch Stand (8 $)

Díváte se na všechny ostatní stojany a nenávidíte plastová a kovová témata? Pokud toužíte po něčem tradičněji vypadajícím, Hapurs Apple Watch Stand je ten pravý. Stojan je vyroben z přírodního bambusu a má plastový/kovový vzhled pro rustikálnější a přirozenější vzhled. Má slušnou hmotnost a pevnou konstrukci, takže se perfektně vejde na váš noční stolek nebo stůl bez rizika pádu.

Vzhledem k tomu, že je vyroben ze dřeva, nejsou zde žádné gumové podložky ani magnetické zásuvky, které by udržely vaše zařízení v bezpečí, ale to je v pořádku. Místo toho byly sloty vyřezány tak, aby vaše Apple Watch a iPhone dokonale zapadly do stojanu a pohodlně spočívaly, dokud je nebudete chtít používat. Slot pro smartphone funguje také pro jakýkoli jiný smartphone, za předpokladu, že má úhlopříčku menší než 5,7 palce, přičemž analogové hodinky lze také snadno nasadit na stojan. Nabíjecí sloty zajistí, že vaše kabely budou diskrétně schované. Je to skvělé, pokud chcete něco trochu jiného než ostatní.

Koupit na Amazonu

XUNMEJ Apple Watch Stand Station (40 $)

Možná to není nejstylovější z možností, ale XUNMEJ Apple Watch Stand Station je docela užitečný. Navrženo s ohledem na více zařízení, nabízí místo, kam si odložíte iPhone, Apple Watch, sluchátka, a sluchátka. Je to druh stojanu, který můžete umístit na prominentní místo ve svém domě a poté uchopit relevantní předměty, právě když vyjdete ze dveří.

Nejsou zahrnuty žádné kabely, ale je snadné je zasunout, aniž by věci vypadaly chaoticky. Každá část stojánku má protiskluzovou gumu a další součásti, které zajistí, že se žádné z vašich zařízení nepoškrábe. Je možné odložit mnoho různých druhů sluchátek, stejně jako náhrdelníky nebo jiné šperky. Je dostatečně robustní, aby podporoval i menší iPady. Je všestranný a ideální, pokud máte spoustu věcí k nabíjení najednou.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment