Nejlepší kompaktní mobilní klávesnice pro psaní na cestách

Takže chcete začít lámat ten scénář v místní kavárně, ale tahat s sebou notebook není ideální. Žádný strach: noste místo toho svůj telefon nebo tablet a jednu z těchto klávesnic.

Tyto ultrapřenosné klávesnice vám neposkytnou plný zážitek ze psaní na ploše, zvláště pokud je používáte s malou obrazovkou telefonu. Ale pro rychlé a přesné zadávání textu na cestách jsou skvělým doplňkem vaší tašky, pokud s sebou nechcete tahat notebook plné velikosti. Dobíjecí baterie a připojení Bluetooth udrží vaši zátěž na minimu a standardizované uspořádání znamená, že nebudete muset svou svalovou paměť nutit, aby se přizpůsobila novým klávesám.

Vybrali jsme nejlepší možnosti pro běžnou klávesnici plné velikosti, nejlepší tu, která se dá složit do superkompaktního cestovního režimu, nejlepší s výklopným stojanem pro běžné telefony a tablety a nejlepší zejména pro uživatele iPadu. . A nakonec jsme vybrali mobilní klávesnici, která uspokojí zaryté vyznavače mechanické klávesnice.

Nejlepší obecná mobilní klávesnice: Anker Ultra Compact Bluetooth klávesnice (24 $)

anker, bluetooth klávesnice, klávesnice tabletu,

Tento design klávesnice Anker je v podstatě kopií kompaktních rozložení Apple a Logitech, které vidíte připojené k trendovým stolním počítačům. Ale s dobře zaslouženou reputací společnosti pro skromnou spolehlivost je to mnohem lepší volba pro něco, co budete házet do pytle. Rozvržení využívá standardní 60% vstupní oblast s pouze malým zmenšením na klávesách se šipkami a celá věc je tlustá jen půl palce. I když je malý, obsahuje baterii, která vydrží měsíce provozu a ruční vypínač, aby se zabránilo náhodné aktivaci, když je uložen.

Klávesnice je kompatibilní s Androidem a iOS, plus také MacOS a Windows, pokud ji potřebujete na ještě více místech. Černé a bílé modely stojí pod 25 USD a mají působivou 18měsíční záruku. Pokud jde o flexibilitu a hodnotu, nemůžete ji překonat.

Koupit na Amazonu

Nejlepší kompaktní mobilní klávesnice: Univerzální skládací klávesnice Microsoft (85 USD)

skládací klávesnice, microsoft, univerzální, bluetooth klávesnice, klávesnice telefonu,

Microsoft se do kompaktních klávesnic pustil už dříve, ale tento skládací model je skutečným vítězem. Univerzální skládací klávesnice, která volně vychází z typových krytů pro tablety Surface, ale s vertikálním rozdělením uprostřed, takže ji lze složit jako peněženku, dokáže univerzální skládací klávesnice vměstnat šestiřadé rozložení v plné velikosti do balíčku s méně než šesti palce široký a pět palců vysoký po složení. To by mělo být dostatečně malé, aby se nepozorovaně schovalo i do těch nejmenších tašek nebo dokonce do opravdu prostorné kapsy.

Klávesnice je překvapivě naprogramována pro práci se zařízeními s Windows, Androidem a iOS a ve svém čtvrtpalcovém tenkém rámečku ukrývá Bluetooth modul a dobíjecí baterii. Pamatujte, že díky zdvihu kláves a plochému sklonu je tato klávesnice podstatně méně pohodlná než klávesnice plné velikosti, takže to nemusí být nejlepší volba, pokud vaše psaní na mobilu může trvat hodiny.

Koupit na Amazonu

Nejlepší mobilní klávesnice pro iPady: Logitech Slim Folio pro iPad (80 $)

logitech, folio, keyboard, ipad keyboard, slim folio,

Oficiální klávesnice Apple pro iPad jsou směšně předražené a abych byl upřímný, společnost v poslední době nechává svůj design až příliš tvrdě skočit do „formové“ strany rovnice forma-funkce. V tomto případě je design Logitech Slim Folio náš výběr, pokud hledáte něco speciálně navrženého pro váš iPad.

Ústředním prvkem je klávesnice ve stylu notebooku, ale sada také obsahuje docela pevné pouzdro po celém obvodu tabletu, doplněné o slot pro Apple Pencil, pokud jej potřebujete. Klávesnice má šest celých řad a díky svému nízkoenergetickému Bluetooth čipu vyžaduje výměnu baterie pouze jednou za čtyři roky (u mincovních baterií ve stylu hodinek). Pouzdro je navrženo pro trvalé používání, takže pokud chcete něco, co vám umožní tablet snadno vyjmout, podívejte se jinde v tomto seznamu. Ale jen za poloviční cenu oproti oficiálnímu pouzdru na klávesnici Apple s lepším zážitkem z psaní je to jasná volba.

Koupit na Amazonu

Nejlepší mobilní klávesnice s integrovaným stojanem: Nulaxy KM12 (18 $)

njulaxy, bluetooth, bluetooth klávesnice, klávesnice telefonu, klávesnice tabletu, stojan,

Prozkoumali jsme poměrně hodně návrhů klávesnic s vestavěným stojanem pro telefony a tablety. Ty s malými drážkami se zdají být příliš nestabilní, stejně jako pro výklopné klipy, posuvné podnosy postrádají spolehlivou podporu pro těžší tablety a odnímatelné stojánky lze příliš snadno ztratit. Pro někoho, kdo potřebuje klávesnici s obecnou podporou a vestavěnou platformou pro prohlížení, tento skromný model Nulaxy vyhovuje.

Skládací origami stojánek si poradí s drobnými telefony a nadrozměrnými tablety, aniž by ztratil stabilitu, a když se nepoužívá, pro ochranu se složí přes klíče. Je kompatibilní s iOS a Android s úplným rozložením kláves (včetně funkční řady) a klávesnici lze vyjmout, pokud ji potřebujete používat na dálku. A za pouhých 18 dolarů je to jedna z nejekonomičtějších a nejuniverzálnějších možností na tomto seznamu.

Koupit na Amazonu

Nejlepší mobilní klávesnice pro mechanické písaře: DareU EK820 (75 $)

mechanická klávesnice, nízký profil, kailh, dareu, choc

Existuje stále více mechanických klávesnic s podporou Bluetooth, ale pokud si nejste ochotni sestavit vlastní, jsou vaše možnosti kompaktního designu vhodného pro cestování omezené. DareU EK820 zaplňuje tuto prázdnotu použitím nových nízkoprofilových přepínačů Kailh „Choc“, což má za následek balení, které je jen asi poloviční velikosti než podobné desky s rozložením 60 %. Supertenké spínače stále používají plný pružinový a posuvný mechanismus, který zachovává dojem mechanické klávesnice, ale s kratší dráhou kláves připomínající notebooky IBM ThinkPad. Tento model je také překvapivě lehký.

Nebudete moci použít své oblíbené klávesy kompatibilní s Cherry, ale na výběr jsou modré klikací a červené lineární spínače. Pro uživatele, kteří požadují rychlost a pohodlí stolní klávesnice v co nejmenším balení, jde o působivý kompromis.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment