Nejlepší měkké chladiče pro snadné venkovní akce

Steve Cukrov/Shutterstock

Chladiče jsou nezbytností pro kempování, schůzky na pláži a sportovní akce. Ale upřímně, chladiče s tvrdým pláštěm jsou nepříjemností. Možná je čas přinést na vaši příští velkou akci pohodlný, lehký a měkký chladič.

Co hledat v chladiči Soft Cooler

Před nákupem měkkého chladiče je důležité zvážit vaše potřeby. Měkké chladiče mají mnoho tvarů a velikostí, a pokud si jdete koupit první, který uvidíte, budete pravděpodobně zklamáni. Nemá smysl kupovat obří měkký chladič na plážové schůzky a své přátele pouze zklamete tím, že si na setkání přinesete měkký chladič osobní velikosti.

  • Izolace: Na rozdíl od tvrdých chladičů nejsou měkké chladiče nejlepšími izolanty. Měkké chladiče obvykle udrží led asi jeden den. Považujte to za kompromis za přenositelnost. To znamená, že některé měkké chladiče mají lepší zadržování ledu než jiné a Engel HD30 dokáže udržet led až čtyři dny.
  • Trvanlivost: Ve světě měkkých chladičů má životnost tendenci přímo souviset s cenou. Všechny měkké chladiče na tomto seznamu jsou obloženy pro snadné čištění, zabránění úniku a slušnou životnost. Ale pokud chcete měkký chladič, který přežije zneužívání kempování a vyjížďky na lodi, připravte se na to, že vyděláte nějaké peníze.
  • Velikost a přenosnost: Měkké chladiče se dodávají v různých velikostech a v konečném důsledku jsou přenosnější než pevné chladiče podobné velikosti. Největší výhodou mnoha měkkých chladičů je, že je lze složit pro ještě větší přenosnost, jakmile jsou prázdné. Přesto neexistuje žádná skvělá univerzální možnost, takže možná budete chtít zvážit výběr velkoobjemového měkkého chladiče pro větší shromáždění a středně velkého nebo osobního chladiče pro menší výlety.
  • Kapacita: Samozřejmě, preferovaná velikost chladiče je založena na kapacitě. Zjistit kapacitu chladiče online může být náročné, proto uvádíme velikost každého chladiče v litrech. Pro srovnání, deset litrů pojme asi 17 plechovek bez ledu nebo asi osm plechovek s přiměřeným množstvím ledu.

Jakmile si vytřídíte, co od měkkého chladiče potřebujete, je čas začít nakupovat.

Prémiová možnost: Engel HD30 20qt vakuový chladič s těsněním (200 $)

Vakuový chladič Engel HD30 20qt
Engel

Engel HD30 je vodotěsná, dobře izolovaná 20litrová taška s vestavěným vakuovým těsněním. Má odolnost vůči ledu až čtyři dny, což je působivé pro měkký chladič. Opravdu je to perfektní chladič pro venkovní akce nebo cestování. Je to skvělá volba pro každého, kdo uvízl mezi pohodlím měkkého chladiče a zadržováním ledu u tvrdého chladiče.

Koupit na Amazonu

Možnost rozpočtu: CleverMade 31qt skládací chladič (30 $)

Skládací chladič CleverMade 31qt
CleverMade

Samozřejmě nemusíte sáhnout na spořicí účet jen proto, abyste si koupili měkký chladič. CleverMade31qt měkký chladič je velký, skládací a levnější než večeře pro dva. Je nepropustný a dokáže udržet led asi jeden den.

Koupit na Amazonu

Nejlepší sportovní výběr: YETI Hopper 12qt Cooler (200 $)

Chladič YETI Hopper 12qt
YETI

Pokud máte zájem o koupi měkkého chladiče, který zvládne šlehání, pak byste se měli podívat na YETI Hopper. Je to přiměřeně velký 12litrový chladič s nepropustným pouzdrem odolným proti propíchnutí. Dokáže udržet led asi jeden den, díky čemuž je ideální pro nebezpečné vyjížďky na lodi, lovecké výpravy a další venkovní expedice.

Koupit na Amazonu

Nejlepší osobní chladič: Coleman 8qt skládací chladič (14 $)

Skládací chladič Coleman 8qt
Coleman

Nemá smysl kupovat měkký chladič, který je větší, než potřebujete. Pokud vše, co potřebujete, je malý skládací chladič na plážové schůzky nebo cestování, zvažte pořízení osobního chladiče Coleman. Je malý a nepropustný, dokáže udržet led po dobu 16 hodin a lze jej pohodlně složit do kompaktní velikosti, když se nepoužívá.

Koupit na Amazonu

Pro maximální pohodlí: chladič batohu MIER 9qt (70 USD)

Chladič batohu MIER 9qt
MÍR

Měkké chladiče jsou vyrobeny pro pohodlí, ale stále může být trochu nepohodlné je přenášet. Pokud potřebujete chladič, který je dobrý pro pěší turistiku, cyklistiku nebo dokonce den v zábavním parku, pak se podívejte na chladič batohu MIER. Je nastavitelný, odolný, nepropustný a dokáže udržet led po celý den. Má také vestavěnou přední kapsu (na otvíráky na láhve a další nástroje), hrudní popruh, který vede přes hrudník, a dva upevňovací body na řetízek.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment