Nejlepší nabídky pro chytrou domácnost na černý pátek od Googlu

Google vyrábí jedny z nejlepších a nejoblíbenějších zařízení pro chytrou domácnost na trhu. Od Google Home Hub po Nest x Yale zámek dveří, ekosystém je jedním z těch, pokud ne a nejkomplexnější. Ceny v této vánoční nákupní sezóně, ale zejména o víkendu Černý pátek 2018, nyní umožňují lepší čas než kdy jindy jít all-in…

Produkty pro chytrou domácnost si v posledních několika letech pronikly do průměrné domácnosti, ale v poslední době se jejich vyspělost protínají více než kdy jindy a jejich počáteční náklady se prolínají více než kdy jindy, takže se z nich stává nemyslitelné. V ekosystému Google se můžete odvážit a jít do toho ještě dnes s několika chytrými bezpečnostními kamerami, termostatem, Home Hub, některými Google Home Mini, chytrým zvonkem a dalšími, to vše za méně než 1 000 $.

Za předpokladu, že nemáte vůbec žádné produkty pro chytrou domácnost, myslíme si, že toto jsou produkty, které byste si měli koupit dnes (a tento víkend), abyste za svůj dolar získali tu nejlepší hodnotu: Google Home, Google Home Hub, pár Google Home Mini, pár 3. gen Chromecasts, Nest Cam Outdoor, několik detektorů kouře Nest Protect, dvě vnitřní kamery Nest Cam a Nest Hello Doorbell.

Samozřejmě je to jen teoretický plán a můžete si ho upravit tak, aby vyhovoval vašim potřebám, ale pokud si toto všechno koupíte dnes a využijete všechny nejlepší nabídky, které pro vás 9to5Toys vykopalo, můžete na svém smartphonu pořádně zadělat. projekt home-ification za méně než 1 000 $!

Tým v 9to5Toys zabíjeli to pokrytím nabídek Google a některé z nejlepších nabídek tohoto Černého pátku jsou na produkty Google Home. V rámci tohoto teoretického plánu chytré domácnosti vám doporučujeme zakoupit různé domovy Google. Standardní Google Home bude perfektní do obývacího pokoje nebo hlavní koupelny, Google Home Hub je perfektní do kuchyně a my bychom vám doporučili pár dalších Google Home Mini, které si vybavíte doma, kde uznáte za vhodné.

Google Home Hub

Nově spuštěné centrum Google Home Hub (které jsme nedávno zkontrolovali) je podvod99 dolarů, sleva 50 $ jen měsíc nebo tak po uvedení na trh na 150 $. Pokud si myslíte, že byste jich mohli doma potřebovat více, nyní je čas si je vyzvednout. Náš plán má však jen jeden. Můžete ji najít ve Walmartu za tuto cenu právě teď nebo prostřednictvím Google Store, pokud chcete jinou barvu než Chalk and Charcoal.

Na našem seznamu doporučení tento víkend je také Google Home Mini, který se také aktuálně chystá25 dolarů ve Walmartu, a to je perfektní cena pro nákup více než jednoho. Pro náš plán jsme vložili dva. Konečně máme v plánu jediný originální reproduktor GoogleHome Speaker, který se chystá79 dolarůdnes.

(bonus: Pokud hledáte nějaké držáky nebo stojany pro tyto Google Home Mini, na Amazonu existuje půl tuctu možností, které by se mohly hodit, a všechny jsou docela dostupné. Tady jeAMORTEK Závěsný držák Google Home Mini Mount pro 9 $,Mount Genie podstavec pro 11 dolarů, držák na batoh Dot Genie 15 dolarů, a samozřejmě šílený držák dokové zásuvky pro osvětlení 35 dolarů.)

S Google Home Hub, dvěma Google Home Mini a jedním standardním Google Home se díváte na celkem asi 230 $ za krok 1 našeho plánu, pokud využijete ty nejlepší nabídky Černého pátku.

Chromecasty existují již dlouhou dobu, takže si je nemusíte nutně spojovat s produkty pro „chytrou domácnost“, ale nyní se více než kdy jindy propojují se zbytkem vašeho ekosystému chytré domácnosti založené na Googlu. Své oblíbené pořady a kanály YouTube můžete samozřejmě odesílat do televize pouze pomocí hlasu díky Asistentovi Google, ale brzy budou k dispozici ještě další funkce, jako je jejich přidání do skupin reproduktorů, abyste mohli poslouchat své melodie současně na mnoha zařízeních s asistentem.

Minulý měsíc Google představil nejnovější generaci svého proslulého streamovacího dongle a tento Černý pátek už pro něj vidíme nějaké nabídky. „Vyčlenili jsme“ 50 USD na přidání několika Chromecastů do tohoto pomyslného plánu chytré domácnosti (protože předpokládáme, že pravděpodobně již máte některá nebo alespoň zařízení, která již mají Chromecast vestavěný). Doporučujeme dva modely 3. generace.

Jak sleduje tým 9to5Toys, nejlepší nabídky Černého pátku pro Chromecast třetí generace začínají v25 dolarůve Walmartu. To je pro černý model a pěknou slevu 10 $ na zbrusu nový produkt (podívejte se na naši recenzi, pokud jste tak ještě neučinili). Pokud potřebujete pouze jeden Chromecast, je tu Chromecast Ultra s rozlišením 4K49 dolarůz Walmartu dnes… nebo Chromecast Audio na15 dolarůjestli je to spíš tvoje věc.

Vzhledem k tomu, že je vyhrazeno 50 $ na Chromecast (nebo 2.. nebo 3) a 230 $ na Google Homes, máme v tomto rozpočtu asi 700 $, se kterými můžeme pracovat na nejdůležitějším aspektu produktů Nest pro chytrou domácnost poháněnou Googlem.

Nejikoničtějším z produktů Nest je Nest Thermostat a naštěstí nejenže je nyní široce dostupná cenově dostupná verze nazvaná Nest Thermostat E, ale také zaznamenává některé nabídky Černého pátku. Toto je chytrý termostat, který bychom dnes jednoznačně doporučili (nezapomeňte si o něm přečíst náš příspěvek v Deníku Nest, kde se dozvíte více), a zvláště za ceny Černého pátku je to hračka.

Jak je uvedeno u 9to5Toys, Good Guys Electronics má Nest Thermostat E jen tak108 $ odeslánodnes, když využijete 20% slevový kódBF20 u pokladny. Termostat E se běžně prodává za 169 dolarů, takže úspory jsou zde docela značné a některé z nejlepších 9to5Toys kdy viděl.

Pro každou chytrou domácnost jsou také důležité ty chytré produkty, které ve skutečnosti udrží vás a vaši rodinu v bezpečí. Nest Protect existuje již dlouhou dobu a je považován za jeden z nejlepších detektorů kouře a oxidu uhelnatého, které si můžete koupit (měli jsme pro něj také záznam v deníku Nest). 9to5Toys sdílí, že to má BuyDig79 $ odeslánokdyž použijete stejný černý pátekBF20kód na pokladně. Navrhujeme, abyste si vybrali dva z nich za tuto cenu za náš rozpočet pro inteligentní domácnost 1 000 USD.

Abychom se ujistili, že získáte tu nejlepší hodnotu, upřednostnili jsme v tomto plánu produkty Nest, které ve skutečnosti probíhají dnes a tento víkend. S ohledem na to vám doporučujeme pořídit si spousty bezpečnostních kamer. Zejména vidíme některé z nejlepších nabídek na Nest Cam Outdoor, Nest Cam Indoor kamery, Nest Hello Doorbell, z nichž všechny jsou skvělým výběrem bez ohledu na to, kdy si je koupíte.

Pro náš rozpočet 1 000 $ jsme vyčlenili necelých 500 $, abychom mohli využít tyto nabídky Černého pátku. Společnost 9to5Toys vykopala řadu vražedných nabídek Nest Cam a Nest Hello zahájených dnes ráno, včetně Nest Cam Indoor až po129 dolarůve společnostech Newegg, Lowe’s a Walmart. K dispozici je také Nest CamOutdoor149 dolarůve Walmartu a aNest Hello Video Doorbelldeal také ve Walmartu pro179 dolarů.

To završuje náš rozpočet 1 000 $, pokud si koupíte jeden z těchto zhruba 130 $ za Nest Cam Indoor, 150 $ za Nest Cam Outdoor a 180 $ za domovní zvonek Nest Hello. A to znamená, že celková částka pro všechny tyto produkty v krocích 1-4 je těsně pod 1 000 $. Vzhledem ke všem nabídkám je to pravděpodobně nejlepší 1 000 dolarů, které jste kdy mohli utratit za ekosystém chytré domácnosti Google.

Samozřejmě, toto nejsou všechny produkty, které byste kdy mohli zahrnout jako součást velké proměny chytré domácnosti, existuje mnoho věcí, které jsme sem zařadit nemohli. Existují chytré žárovky a pásky od různých výrobců třetích stran, chytré zástrčky a dokonce i některé produkty Google se na seznam nedostaly. A společnost 9to5Toys odvedla skvělou práci, když shrnula některé z nejlepších nabídek od výrobců, kteří nejsou Google.

Především bych důrazně doporučil bezpečnostní systém Nest Secure téměř všem majitelům domů. Tento víkend bohužel nevidíme mnoho nabídek, ale během příštího měsíce budeme dávat pozor. Je to docela drahý balíček a už jsme viděli, že startovací balíček klesl až na 250 $. Za tu cenu by se určitě dostal na tento seznam.

Další nabídky chytrých domácností, o kterých byste mohli uvažovat o Černém pátku a během příštího týdne, najdete na 9to5Toys, v našem průběžně aktualizovaném souhrnu Černého pátku, v Google Store a dalších.

Domovská stránka Google

Hnízdo

Kupte si PixelbookKupte si Chromecast

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment