Nejlepší notebooky se systémem Windows Business roku 2019

Lenovo, HP, Panasonic

Pokud cestujete služebně a potřebujete vzít svůj notebook všude s sebou, měli byste průměrný Ultrabook předat dál. Nejsou dostatečně odolné a postrádají určité funkce, které byste mohli potřebovat. Zde jsou některé z našich oblíbených notebooků pro podnikání.

Co je to vlastně pracovní notebook?

Na rozdíl od ultrabooků Intel nikdo nevlastní definici kategorie Business Laptop. Nenajdete tedy stejnou sadu funkcí na každém notebooku, který se prodává profesionálům, ale obecně sdílejí některé stejné funkce.

Firemní notebooky mají obvykle tlumený, jednoduchý design, tvrzené materiály, biometrické čtečky (jako skener otisků prstů nebo čtečka přístupových karet), snadný přístup ke komponentám pro upgrade, systém zámku (obvykle od Kensingtonu) a více portů než průměrný Ultrabook. Kvůli těmto funkcím jsou pracovní notebooky také obvykle těžší než ultrabooky.

Tlumený design neznamená, že pracovní notebooky jsou ošklivé. Ale nemají tendenci mít vizuální doplňky, jako jsou svítící LED nebo efektní barvy. Představte si to jako zralý dospělý, který promoval na mytí těla a nechal Axe za sebou. Není okázalý, ale svou práci zvládne a vypadá reprezentativně do kanceláře.

S ohledem na to zde jsou naše nejlepší tipy.

Celkově nejlepší: Lenovo Thinkpad X1 Carbon

Lenovo Thinkpad X1 Carbon s pracovní plochou sunrise.
Lenovo

Pamatujete si, když jsme řekli, že ne každý popis a funkce výše platí pro každý pracovní notebook? Thinkpad X1 Carbon odložil naše připomínky k designu stranou a flirtoval se statusem ultrabooku.

Elegantní, lehký a na tenké straně, když je zavřený, můžete si X1 Carbon splést s průměrným ultrabookem. Když jej však otevřete, odhalí se všechny známé styly Thinkpadu, od ukazatele Trackpoint až po klasický trackpad Thinkpad. X1 Carbon nešetří na dalších specifikacích; je vybaven výkonným procesorem Intel i7, 16 GB RAM a 512 GB SSD. Nešetří se ani na portech. Má ethernetový konektor, 4 porty USB (včetně 2 portů Thunderbolt USB-C) a port HDMI plné velikosti.

Nejlepší celkový obchodní notebook

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Laptop, vysoce výkonný Windows notebook, (Intel Core i7, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 10 Pro), 20KH002JUS

Lenovo Thinkpad X1 Carbon je elegantní pracovní notebook, který má výkon a porty, které vás dostanou kamkoli.

Amazonka

1899,00 $
1998,00 $ Ušetřete 5 %

Nejlepší konvertibilní: HP EliteBook x360

Konvertibilní notebook HP Spectre x360 2v1.
HP

Pokud potřebujete 2-v-1 (notebook, který se někdy chová jako tablet), je těžké říci ne HP Elitebook x360. Když ji potřebujete, má klávesnice slušnou velikost. Když potřebujete tablet, stačí složit klávesnici za obrazovku.

Elitebook x360 je vybaven porty USB-C a USB-A spolu s portem HDMI v plné velikosti. S procesorem Intel i5 a 16GB RAM zvládne tento notebook HP cokoliv jiného než intenzivní hraní.

Nejlepší konvertibilní obchodní notebook

HP Elitebook X360 1030 G3 13,3″ dotykový LCD notebook 2 v 1 – čtyřjádrový Intel Core i5 (8. generace) i5-8350U (4 jádra) 1,70 GHz – 8 GB LPDDR3-256 GB SSD – Windows 10 Pro 64-bit (anglicky ) – 1920

HP EliteBook x360 je vynikající notebook 2 v 1 s procesorem i5, 16 GB RAM a 256GB diskem. Spousta portů znamená, že byste měli být schopni připojit téměř cokoli.

Amazonka

Nejlepší rozpočet: Lenovo Thinkpad Edge E480

Lenovo Thinkpad Edge E480 se otevře se zobrazenou obrazovkou.
Lenovo

Pokud chcete utrácet méně, Lenovo vám pomůže. A získáte překvapivě velkorysý balíček za mnohem méně než některé jiné firemní notebooky. Thinkpad Edge E480 obsahuje procesor Intel i5, 8 GB RAM a 512 GB SSD.

Stále máte volné porty s plnohodnotným HDMI, ethernetovým konektorem a porty USB-C a USB-A. Nechybí ani Bluetooth a čtečka otisků prstů. S hmotností přes pět liber však cítíte váhu tohoto notebooku, když ho přenášíte. Tato nadměrná hmotnost však znamená, že se snáze rozebírá a upgraduje než Thinkpad X1 Carbon.

Nejlepší levný obchodní notebook

Notebook Lenovo ThinkPad Edge E480 14″ IPS FHD, Intel Dual Core i5-7200U až 3,1 GHz, 8 GB DDR4, 512 GB PCIe SSD, webová kamera, HDMI, čtečka otisků prstů, Windows 10, výdrž baterie až 13 hodin

Přestože je těžší než některé jiné modely, s Lenovo Thinkpad Edge E490 získáte spoustu strojů za méně dolarů. To zahrnuje spoustu portů, silný procesor a dokonce i Bluetooth.

Amazonka

899,78 $

Nejlepší odolná volba: Panasonic Toughbook CF-33

Panasonic Toughbook CF-33.
Panasonic

Většina notebooků podnikové třídy je odolná, ale někdy potřebujete něco navrženého, ​​aby vás porazilo. Pokud pracujete v podmínkách, kde je možné časté pády, vysoké teploty nebo vystavení tekutinám, Panasonic Toughbook CF-33 je notebook, který potřebujete.

CF-33, postavený jako tank, má v rukávu několik překvapivých triků, jako je odnímatelný monitor, který funguje také jako tablet. Získáte slušný procesor Intel i5, 8 GB RAM a 256 GB SSD. Když potřebujete dokovací stanici, HDMI a VGA jsou na desce. Není to špatné pro notebook, který by vás pravděpodobně mohl rozbít.

Nejlepší odolný obchodní notebook

PANASONIC PERSONAL COMP CF-33AFHKZVM Toughbook 33 Tablet PC

Panasonic Toughbook CF-33 je notebook, který umí porazit a taky dát. Díky odnímatelné klávesnici může v nouzi sloužit i jako odolný tablet.

Amazonka

3,00 $

Nejlepší velká obrazovka: HP Spectre x360

Notebook HP Spectre x360 zobrazující ovládací prvky dotykové obrazovky na obrazovce.
HP

Mnoho notebooků, ať už v podnikové třídě nebo jiné, má 13palcové nebo menší obrazovky. To je v pořádku kvůli přenositelnosti, ale někdy práce vyžaduje větší obrazovku. Pokud například hodně používáte Photoshop, velký displej s vyšším rozlišením a grafická karta je nutností.

HP Spectre x360 se k tomuto účtu hodí pozoruhodně dobře. Je to neuvěřitelně výkonný notebook s 32 GB RAM, procesorem Intel i7 a 1 TB SSD. Není to však jen pouhá síla, která dělá tento notebook působivým. Je vybaven 4K, 15palcovým displejem spárovaným s grafikou Radeon RX Vega M Graphics a lze jej složit do tabletu. Dokonce dostanete pero na kreslení. Je to dražší, ale pokud hodně pracujete s vizuálem, tento notebook zvládne všechny vaše potřeby a ještě mnohem víc.

Nejlepší notebook s velkou obrazovkou

Konvertibilní notebook 2v1 HP Spectre x360 15t (Intel 8th Gen i7-8705G 3,1 GHz, 32 GB RAM, 1 TB Sata SSD, 15,6″ UHD 4K Touch 3840 x 2160, Radeon RX Vega, otisk prstu, TPM, TPM, HP Pro)

HP Spectre x360 s 15palcovou obrazovkou s rozlišením 4K je ideální pro práci s médii. Díky výkonnému procesoru a grafické kartě by měl být schopen držet krok s čímkoli, co na něj hodíte.

Amazonka

Pro každý notebook, který jsme zde uvedli, existují desítky dalších, které si můžete vybrat. Ale vybrali jsme tyto stroje na základě jejich cenových kategorií, funkcí a schopností. Jakmile budete mít dobrou představu o tom, co vám ve vašem oboru nejlépe slouží, budete vědět, ze které kategorie notebooků si vybrat.

Modely notebooků se často mění. Možná budete chtít zjistit, zda je k dispozici novější verze požadovaného modelu, nebo zda by vašim potřebám vyhovovala starší, cenově dostupnější verze.

Leave a Comment