Nejlepší posilovací kola pro každý rozpočet

Halová cyklistika je jedním z nejlepších způsobů, jak minutu po minutě zabalit do intenzivního tréninku. Zde jsou některé z nejlepších způsobů, jak roztočit nohy v pohodlí vašeho domova.

Cyklistika je jednou z nejlepších aktivit, které můžete pro své zdraví dělat. Je to skvělé kardio, takže je dobré pro vaše srdce. Má nízký dopad, takže je šetrný k vašim kostem a kloubům. Navíc, když na tom budete dostatečně pracovat, získáte super sexy, roztrhané nohy. Co víc si přát?

A pokud jde o dobrý trénink v krátkém čase, neexistuje lepší způsob, jak to udělat, než strukturovaný indoor trénink. Cvičení může být intenzivnější než jízda venku, takže můžete tvrději tlačit po kratší dobu. Je to win-win.

To nejlepší pro vážné sportovce: Peloton (2 000 $)

Pokud to s halovým spinningem myslíte vážně, je těžké porazit kolo Peloton. Toto technicky náročné kolo je jedním z nejlepších indoorových tréninkových strojů, které můžete získat, i když ještě nejste cyklista. Samotné kolo má plně nastavitelné sedlo a všestranné nastavení řídítek pro více pozic, stejně jako přístupný knoflík pro nastavení napětí pro vylepšení za běhu během jízdy.

Ale to není vůbec to, co dělá Peloton výjimečným – je to masivní 22palcový HD dotykový displej, který je vepředu a uprostřed nad mřížemi. To je místo, kde se kouzlo skutečně odehrává s cyklistickými lekcemi zaměřenými na streaming studio Peloton. Tato strukturovaná cvičení jsou navržena tak, aby vás posunula k (a překonala) vaše limity jako sportovce. A s více než tuctem živých jízd denně by vám mělo umožnit začlenit cvičení do vašeho plánu docela snadno.

Všechny tyto technologie samozřejmě něco stojí.

Za 2 000 dolarů je kolo už dost drahé, ale také je téměř k ničemu bez speciálního tréninkového softwaru Peloton, který vás vyjde na dalších 40 dolarů měsíčně. Takže nejenže vynaložíte pár tisíc, abyste mohli začít, ale také se budete muset zavázat k téměř 500 dolarům ročně, abyste tu věc mohli používat.

Je to těžká pilulka na spolknutí, ale pokud anovědět to je něco, co vás opravdu baví, stojí to za ty peníze. Ale to je také důvod, proč je toto naše volba pro seriózní sportovce: chce to vysokou úroveň nasazení a odhodlání, aby bylo pohodlné hodit tolik mince na kus cvičebního náčiní.

Kup nyní

Nejuniverzálnější možnost: Skutečné kolo a trenér (různé náklady)

Pokud hledáte to nejuniverzálnější nastavení za své peníze, pak se budete chtít poohlédnout po pořízení „skutečného“ kola a trenažéru. To vám umožní jezdit uvnitř, když potřebujete, a venku, když chcete. Je to skvělé řešení.

I když se ceny mohou značně lišit, můžete očekávat, že zaplatíte kolem 500 $ za kolo základní úrovně, poté kolem 200 $ za trenéra na základní úrovni. Takže za přibližně 700 $ můžete získat dobré nastavení pro začátek. Pokud chcete koupit něco nad základní úroveň, 1 500 $ je dobrý rozpočet na kolo, pak kolem 600 $ na trenéra – to vše je jen o něco více než náklady na peloton, ale za mnohem více všestranné nastavení.

Funguje to takto: vyberete si kolo, na kterém byste chtěli jezdit venku – může to být hybridní, silniční kolo nebo dokonce horské kolo (ačkoli to není tak praktické uvnitř) – a poté si vyberete trenažér, který vyhovuje vašim potřebám. . To je náročnější, než si možná myslíte, jen kvůli obrovskému množství možností. Neexistuje žádný limit pro výběr kola, a pak si také musíte vybrat trenéra.

Za tímto účelem vám doporučujeme udělat si výlet do místní prodejny kol. Pomohou vám vybrat to správné kolo pro vaše potřeby a také vám ukáží různé typy halových trenažérů. Chcete-li však začít, zde je super rychlý a špinavý pohled na oba.

Různé typy kol

Silniční kolo Cannondale CAAD12

Pokud jde o výběr kola, existují tři různé styly (a několik podrobnějších podstylů):

  • Silniční kola: Když si představíte Tour de France sprintující k cíli, je to typ motocyklu, na kterém jezdí. Silniční kola mají obecně nejagresivnější (čti: vpřed, naklonění) polohu z různých typů kol.
  • Horská kola: Pravděpodobně to, na čem jste jako malí jezdili všude, jsou tato kola navržena výhradně pro off-road a trailové ježdění. Na silnici s nimi není legrace kvůli váze a valivému odporu.
  • Hybridní kola:„Kombinace“ silnice a hory. Tyto mají rychlejší odvalovací pneumatiky podobné silničnímu kolu, ale vzpřímenější polohu jako horské kolo. I když jsou univerzální a skvělé pro začínající cyklisty, brzy zjistíte, že ve skutečnosti nejsoudobrý v čemkoli. Jack všech řemesel, mistr žádného.

První překážkou je vybrat si, který typ kola vyhovuje vašim potřebám a úrovni zkušeností. Opět vám s tím může pomoci váš místní cyklistický obchod.

Různé typy trenérů

Chytrý trenér CycleOps Magnus

V zásadě existují tři různé typy tradičních trenérů:

  • Fan-based: Tyto používají ventilátory ke generování odporu. Jsou nejlevnější, ale také nejhlasitější a nejméně univerzální.
  • Na magnetu: Ty využívají magnety pro odporový mechanismus. Jsou tišší než ventilátorové a obecně užitečnější. Jsou také dražší.
  • Na bázi tekutiny: Budou to trenéři nejvyšší třídy. Jsou tišší než ostatní a pro odpor používají fluidní válec. Tekutina se zahříváním houstne a postupně zvyšuje odpor. Mají více silniční pocit než ostatní.

Ale jsou tu chytří trenéři. Ty využívají Bluetooth k propojení vašeho trenažéru s telefonem, tabletem nebo počítačem. Poté můžete použít software k dálkovému ovládání odporu trenažéru, díky čemuž budete v interiéru cítit jako na silnici než cokoli jiného. Existují dva typy chytrých trenérů:

  • Na kole:Tito svět mají jako většina tradičních trenažérů v tom, že kolo namontujete za zadní kolo a hlaveň trenažéru se přitlačí ke kolu, aby poskytovala odpor.
  • Přímý pohon: Tyto trenažéry odstraní zadní kolo z rovnice, což vám umožní připevnit kolo přímo k trenažéru. Jedná se o nejlepší z nejlepších, takže jsou také nejdražší na seznamu.
Trenažér s přímým pohonem.

Jakmile vymyslíte svou perfektní kombinaci kola a trenažéru, budete mít skvělé, použitelné a vysoce univerzální nastavení. V tomto okamžiku existuje řada kompatibilních tréninkových plánů, které můžete použít, jako jsou například Zwift a TrainerRoad.

To nejlepší za rozpočet: Exerpeutické skládací magnetické kolo (125 $)

Pokud si nejste jisti, jak moc si užijete spinning na sálovém kole, je těžké ospravedlnit vykašlávání několika stovek dolarů za jeho vyzkoušení. Proto budete chtít udržet nízké náklady a skládací magnetické kolo Exerpeutic je tou nejlepší volbou, kterou jsme našli.

Jedná se o jednoduché, nepraktické kolo, na kterém bude snadné naskočit a točit se po dobu 30 minut, zatímco budete sledovat Netflix. Je vybaven osmi úrovněmi magnetického napětí pro tichý a užitečný provoz, stejně jako vestavěnými snímači srdečního tepu v rukojetích. Vestavěný displej zobrazuje metriky, které byste chtěli od základního nastavení, jako je tato: vzdálenost, rychlost, čas, srdeční frekvence a spálené kalorie.

Vyznačuje se velmi vzpřímenou geometrií, díky čemuž je vynikající volbou pro každého, kdo nehledá dopředu nakloněnou pozici „silničního kola“. Také se dá složit pro snadné skladování, když jej nepoužíváte – skvělá funkce pro ty, kteří se nacházejí ve stísněném prostoru, kteří nemusí mít neustále místo na kolo.

Nevýhodou je, že toto kolo není kompatibilní s žádným druhem tréninkového softwaru, takže vám nezbývá než se točit podle vlastního uvážení. Pokud s tím souhlasíte, klikněte na odkaz níže a kupte si ho.

Koupit na Amazonu

Nejlepší ležící halové kolo: Schwinn 270 (550 $)

Vzpřímená kola nejsou pro každého z různých důvodů (zdraví, pohodlí atd.), takže tam přicházejí na řadu ležící kola. Tato kola mají větší sedadla ve více nakloněné poloze, díky čemuž jsou mnohem pohodlnější než tradiční kolo. Na rozdíl od vzpřímeného kola také nevyžadují žádnou svalovou interakci z horní části těla, což z nich dělá fantastickou volbu pro lidi s problémy se zády.

Pokud jde o nejlepší sálová kola vleže, je tu jedno, které stojí nad ostatními: Schwinn 270. Toto kolo nabízí vestavěné tréninky dostupné na jeho vestavěném displeji, snímač srdečního tepu, více uživatelských profilů, 25 úrovní odporu , palubní ventilátor a držák na láhev s vodou. Bude také sledovat a zobrazovat váš čas, vzdálenost a kalorie pomocí připojení Bluetooth, aby mohla tato data volitelně přenést do MyFitnessPal. 270 má také podporu pro RideSocial pro virtuální sólo nebo skupinové jízdy.

Pokud chcete ušetřit trochu mincí, Schwinn nabízí také 230 za přibližně 100 $ méně, i když nemá tolik zvonků a píšťalek jako jeho větší bratr. Porovnání obou najdete zde.

Koupit na Amazonu

Obrazový kredit: Basyn/Shutterstock.com

Leave a Comment