Nejlepší příslušenství pro vaše litinové pánve

Irina Rostokina/Shutterstock

Litinová pánev je skvělým doplňkem do každého kuchyňského arzenálu. Už jsme zkontrolovali nejlepší pánve a pánve pro tuto práci, ale co takhle nejlepší příslušenství, které se hodí k vašemu novému nákupu? Čtěte dále a zjistěte více o nejlepších nástrojích pro tento úkol.

Údržba litinových pánví je docela jednoduchá, ale tato práce je ještě jednodušší, když máte správné vybavení pro zefektivnění procesu. Zde máme spoustu skvělých věcí, které udrží pánev v čistotě a také vaše ruce při manipulaci s ní. Díky každé bude vlastnictví litinové pánve o něco uspokojivější.

Zde jsou nejlepší doplňky pro vaši litinovou pánev.

Ocelová špachtle: MANNKITCHEN profesionální nerezová špachtle (25 $)

Profesionální nerezová špachtle MANNKITCHEN
MANNKITCHEN

Špachtle je důležitým nástrojem pro bezpečné převracení palačinek, hašiše nebo čehokoli, co zrovna vaříte. Profesionální nerezová špachtle MANNKITCHEN je špachtle pro každou práci. Vyrobeno z tvrzené nerezové oceli, slibuje rovný povrch pro zvedání.

Jeho rukojeť je vyrobena z jednoho kusu tepelně odolného tvrdého dřeva, takže nemusíte trpět, zatímco součást rovného ostří z nerezové oceli znamená, že jej lze snadno zvednout a také trochu sekát, pokud se něco zasekne (nepravděpodobné jak to může být). Co víc byste mohli potřebovat?

Koupit na Amazonu

Škrabka na pánev: Nylonová sada škrabek na pánve 3 kusy (7 $)

Hýčkaná sada 3 škrabek na nylonové pánve šéfkuchaře
Hýčkaný šéfkuchař

Není to okouzlující součást vlastnictví litinové pánve, ale je důležité pánve oškrábat tak, aby je nepoškrábaly nebo nepoškodily. Sada 3 škrabek na pánev Pampered Chef Nylon odstraňuje zažraný, připečený nepořádek z nerezové oceli, nepřilnavého nádobí a skla, stejně jako na vaší pánvi.

Tato všestrannost znamená, že se rychle stane jedním z vašich oblíbených čisticích nástrojů. Je docela odolný a ostrý, takže nebudete mít velké problémy se seškrabováním minulých jídel.

Koupit na Amazonu

Pan Scrubber: NYKKOLA Litinový čistič (8 $)

NYKKOLA Čistič litiny
NYKKOLA

Čistič železné mříže NYKKOLA Cast Iron Cleaner je vyroben z nejlepšího druhu nerezové oceli, takže nabízí vynikající odolnost proti korozi. Jednoduše jej použijte k drhnutí povrchu vašich pánví a sledujte, jak se ulpívající nečistoty zvedají. Je dostatečně velká, aby pokryla velkou plochu povrchu, takže nebudete muset pánev příliš často obcházet.

Jistě, po dokončení to bude vypadat trochu nechutně, ale díky mnoha dírám se dá snadno umýt. Nahoře je poutko, takže jej můžete snadno zavěsit na kolík pro pozdější použití. Funguje také dobře na nerezovou ocel, měď, Pyrex a další nepotažené nádobí.

Koupit na Amazonu

Alternativní čistící povrch: FlavorMaster Chainmail Scrubber (10 $)

FlavorMaster Chainmail Scrubber
FlavorMaster

FlavorMaster Chainmail Scrubber funguje velmi podobně jako mycí stroj NYKKOLA, ale má jiný tvar, který může lépe vyhovovat vašim potřebám čištění. Čtvercový tvar, je o něco snazší vmáčknout se do mezer a rohů vašich litinových pánví a dostat se do těch nepoddajných míst, kde se jídlo připeklo.

Stejně jako ostatní mycí zařízení je zde smyčka, kterou lze zavěsit na kolík pro uložení, a navíc se snadno čistí a poté umývá.

Koupit na Amazonu

Silikonové rukojeti: Evoio 3 Pack silikonový držák rukojeti (10 $)

Evoio 3 Pack silikonový držák s horkou rukojetí
Evoio

Litinové pánve jsou extrémně horké. A to je skvělé pro vaše jídlo, ale méně pro vaše ruce. Kupte si Evoio 3 Pack Silicone Hot Handle Holder a nad podobnými problémy můžete mávnout rukou. Jedna ze silikonových rukojetí naklouzne na rukojeť pánve dostatečně snadno, další dvě se uchopují po stranách. Každá z rukojetí chrání vaše ruce od -104F do 464F, takže byste nikdy neměli mít další problém.

Rukojeti hladce kloužou po kovu pánve, takže se nemusíte bát smyku. Místo toho získáte pohodlný a stabilní úchop bez ohledu na to, co děláte. Rukojeti lze mýt v myčce nebo je můžete snadno opláchnout ručně.

Koupit na Amazonu

Podložka pod podnožku: Silikonová podložka pod podnožku Smithcraft Lucky Plus 2 balení (14 USD)

Silikonová gumová podložka pod podložky Smithcraft Lucky Plus

Líbí se vám, že vaše kuchyňské povrchy vypadají čisté a nepoškozené? Musíte si koupit podložku na podložku. Kupte si silikonovou gumovou podložku Smithcraft Lucky Plus a svou litinovou pánev můžete bezpečně umístit na kuchyňskou stranu, aniž byste se museli bát, že by něco poškodila.

Podložka pod podnožku je vyrobena ze 100% potravinářského silikonu bez BPA, takže je protiskluzová, pružná a nezpůsobí vám ani vaší rodině žádné problémy. Je to lehká podložka, takže ji můžete snadno odložit, když ji nepotřebujete, ale je pravděpodobné, že pro ni vždy najdete dobrý účel. Za 14 dolarů získáte výhodné dvoubalení.

Koupit na Amazonu

Organizér na pánve: Organizér na pánve pro velké zatížení (27 USD)

Kuchyňský organizér na pánve Heavy Duty
Kuchyně

Dobře, takže své pánve můžete nechat na sporáku po celou dobu, ale to nevypadá úhledně, že? Kupte si organizér Cuisinel Heavy Duty Pan Organizer a můžete je odložit, když se nepoužívá, a vaše kuchyně bude okamžitě mnohem uklizenější. Toto je 5-ti vrstvá odrůda, takže můžete snadno bezpečně nahromadit spoustu pánví a pánví.

Je navržena tak, aby udržela i ty nejtěžší litinové pánve díky silnému kovu použitému v konstrukci. Celý organizér je dlouhý 12,5″ se třemi 2,5″ sloty a jedním 3,5″ slotem.

Koupit na Amazonu

Iron Conditioner: Camp Chef Litinový kondicionér (12 $)

Kuchařský tábor

Litinové pánve a pánve nevyžadují velkou údržbu, ale jednou z užitečných věcí je čas od času je okořenit. Camp Chef’s Cast Iron Conditioner je účinná metoda.

Jednoduše naneste tenkou vrstvu na vaše čerstvě čisté a suché hrnce a pánve a ochráníte je před opotřebením vlivem prostředí. Je to jako doplnění přirozeného koření pánve, čímž se prodlouží životnost a kvalita vaší pánve.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment