Nejlepší sluchátka s omezením hlasitosti pro děti

Pokud jde o výběr sluchátek pro vaše nejmenší, kvalifikace jsou trochu jiné, než když hledáte sami sebe. Důležitými faktory jsou odolnost, velikost a funkce omezující objem.

Vzhledem k tomu, že děti nemusí nutně vědět, co je nejlepší, chcete se ujistit, že nebudou bombardovat své rostoucí ušní bubínky šíleně hlasitými zvuky (jakkoli to pro ně může být přitažlivé), takže omezení hlasitosti je nutností. Pokud vás zajímá podrobný pohled na omezení hlasitosti a proč by jím měly mít vaše děti sluchátka, podívejte se na našeho podrobného průvodce na How-To Geek zde.

Spárujte omezení hlasitosti se sluchátky dimenzovanými na menší hlavu a máte dokonalý recept na pohodlí a bezpečná sluchátka pro děti. Prozkoumali jsme dostupné možnosti, abychom pro vaši rodinu vybrali ta nejlepší sluchátka.

Nejlepší prémiový výběr: Puro Sounds Labs BT2200 (80 $)

Pokud to bude fungovat jen to nejlepší, Puro Sound Labs BT2200 je skoro tam, kde je. Tato sluchátka se vyznačují dobře navrženým, malým celkovým půdorysem pro malé hlavy, nabízejí vestavěné omezení hlasitosti a jsou vybavena technologií Bluetooth pro provoz bez kabelu. Docela zaškrtávají všechna políčka, která jsme hledali v prémiové sadě sluchátek pro vaše nejmenší.

Hlasitost je omezena na 85 dB, což je maximální doporučený limit hlasitosti doporučený pro delší poslech, s vestavěným posuvníkem hlasitosti na levé straně. Tato náhlavní souprava je také vybavena 82% izolací hluku, což znamená, že omezená hlasitost by neměla ztěžovat slyšitelnost, když je vnější hluk hlasitější. Vzhledem k tomu, že primárním důvodem, proč děti zvyšují hlasitost, je především to, aby slyšely svou hru nebo televizní pořad přes vnější hluk, funkce potlačení hluku pomáhá v prvé řadě vyhnout se zvyšování hlasitosti.

I když jsou sluchátka Bluetooth (v4.0), obsahují také možnost kabelového připojení – to je skvělé v situaci, kdy Bluetooth není možností. A omezení hlasitosti funguje bez ohledu na to, jaký způsob připojení se používá. Nabízejí také až 18 hodin výdrže baterie, která se, doufejme, nevyčerpá během jediné relace.

Za 80 dolarů jsou to nejdražší sluchátka na našem seznamu, ale také obsahují všechny funkce, které byste od náhlavní soupravy vhodné pro děti mohli chtít.

Koupit na Amazonu

Nejlepší cenově dostupné bezdrátové: LilGadgets Untangled Pro (50 $)

Pokud se vám zdá 80 dolarů za náhlavní soupravu trochu strmých, že se vaše dítě stejně pravděpodobně rozbije, ale vy stále hledáte bezdrátové připojení, LilGadgets Untangled Pro jsou dobrou alternativou. Tato sluchátka nabízejí mnoho stejných funkcí jako naše prémiová vybrat, jako je omezení hlasitosti, Bluetooth a redukce šumu.

Omezení hlasitosti na Untangled Pro je o něco vyšší než u některých našich dalších tipů – omezuje hlasitost na 93 dB. To je méně než rozsah 100+ dB, který může mnoho zařízení vytlačit, ale neomezuje se na hranici 85 dB, kterou nařizují bezpečnostní předpisy Evropské unie. Jinak získáte stejnou konektivitu Bluetooth 4.0 a 12 hodin přehrávání – o něco méně než náš prémiový výběr.

Kde však Untangled Pro vyniká, je funkce „SharePort“, která umožňuje více sadám sluchátek sdílet stejné zdrojové zařízení bez potřeby adaptérů. To je skvělé pro rodiny s více dětmi. Vzhledem k nižší ceně těchto sluchátek můžete získat pár párů za něco málo víc než za jednu sadu našeho prémiového výběru.

Koupit na Amazonu

Nejlepší cenově dostupný kabelový výběr: LilGadgets Connect+ Premium (16 $)

Pokud nechcete přemýšlet o tom, zda jsou sluchátka vašeho dítěte nabitá, nebo ne, budete chtít použít kabelový výběr – to může samozřejmě představovat riziko pro mladší děti, takže je to něco, co je třeba zvážit. Stejně jako náš rozpočet Bluetooth výběr, LilGadgets je způsob, jak jít i sem.

Connect+ je velmi podobný Untangled Pro, jen se standardním kabelovým připojením. Hlasitost je omezena na 93 dB, jsou určeny pro děti a mají stejnou technologii SharePort jako u dražšího modelu. Dodávají se také v pěti barvách, což je příjemné.

Za 16 dolarů za kus můžete získat dvě sady za méně než jednu sadu modelu Bluetooth. Zabijácká dohoda, pokud vám nevadí kabelové připojení.

Koupit na Amazonu

Čestné uznání: CozyPhone (20 $)

Občas se venku ochladí. Někdy děti nenávidí nošení skutečných sluchátek, ale vám je špatně z toho, že slyšíte prasátko Peppa. Někdy potřebujete třetí důvod, ale na ten si budete muset přijít sami.

Bez ohledu na to jsou CozyPhones jedinečným pojetím sluchátek pro děti, protože jsou to spíše čelenka / ohřívač uší s vestavěnými reproduktory. Je to super cool. Nebo teplé. To je jedno.

A protože je pro děti, obsahuje naši hlavní kvalifikaci pro dětská sluchátka: omezení hlasitosti. Tato kabelová náhlavní souprava omezuje hlasitost na 90 dB. Je také robustní a má design, který je „vyrobený pro použití dětmi“ – pásek je pružný a neroztrhne se; šňůra je opletená, aby se zabránilo zauzlování a poškození.

CozyPhony jsou nabízeny v různých stylech, jako je Purple Frog, Blue Unicorn, Yellow Smile a můj osobní oblíbený FOX.

Koupit na Amazonu

Poznámka ke sdíleným zdrojům

Pokud máte více než jedno dítě a chcete, aby mohly používat stejný zdroj zvuku, existuje několik možností. Můžete použít sluchátka LilGadgets zvýrazněná výše, která obsahují SharePort pro použití více než jedné sady sluchátek se stejným zdrojem. Pokud však máte na mysli jinou sadu sluchátek, můžete si také vyzvednout audio splitter – model AmazonBasics rozděluje připojení až pěti způsoby za pouhých 10 $. Vyžaduje to ale také kabelová sluchátka.

V opačném případě, pokud chcete získat bezdrátové připojení z kabelové sady sluchátek, můžete přidat adaptér Bluetooth. Shromáždili jsme to nejlepší ze skupiny, takže pokud máte zájem, podívejte se na to.

Leave a Comment