Nejnovější notebooky Lenovo se samy zapnou, když se k nim přiblížíte

Lenovo

LenovoThinkPadyjsou dobře známé a uznávané pracovní stroje, ale to neznamená, že nepřicházejí s luxusními funkcemi. Ve své nejnovější sérii aktualizací řady ThinkPad přidalo Lenovo do svých oblíbených notebooků T14s, X13, X13 Yoga detekci člověka a čtečku otisků prstů v tlačítku napájení.

Někdy je nuda dobrá věc, zvláště když hledáte notebook, který zvládne všechny věci a vydrží tak dlouho, jak potřebujete. To je místo, kde přichází na řadu Lenovo ThinkPady. Zatímco model X1 Extreme si své jméno zaslouží, ostatní ThinkPady si s větší pravděpodobností získají místo ve vašem pracovním životě nebo dokonce v každodenním životě řidiče.

Je tedy dobré sledovat nejnovější aktualizace řady ThinkPad. Lenovo rozšířilo specifikace, aby zahrnovaly nejnovější procesory, Intel i AMD, lepší monitory a Wi-Fi 6. Díky této poslední specifikaci jsou notebooky odolné vůči budoucnosti; jak bude vaše Wi-Fi rychlejší, notebooky Lenovo budou držet krok.

Ale aktualizace T14s, X13, X13 Yoga přinášejí nejzajímavější nové funkce. Zachovají si stejný základní vzhled jako předchozí modely, i když X13 a X13 Yoga přejdou na poměr stran 16:10. Po cestě zachytí detekci lidské přítomnosti. Když se k notebooku přiblížíte, sám se probudí, aby se práce dostal mnohem rychleji.

Dodávají se také se čtečkou otisků prstů, která funguje také jako tlačítko napájení, což je docela šikovná funkce pro každého, kdo dává přednost otiskům prstů před odemykáním obličejem (zejména v době nošení masky). A pokud potřebujete šmrnc, notebooky řady T mají volitelnou přídavnou grafickou kartu NVIDIA GeForce MX450.

ThinkPad T14 s procesorem Intel bude dostupný v březnu od 1 499 USD, zatímco T14 s procesorem AMD dorazí v květnu za 1 279 USD. Intel X13 Yoga dorazí v dubnu za 1 379 $, zatímco AMD verze X13 vyjde v květnu za 1 139 $.

Zdroj: Lenovo

Leave a Comment