Některým lidem se ve Feedu Google začínají zobrazovat reklamy

Není žádným tajemstvím, že se Google podporuje primárně mimo reklamy, ale s Androidem je operační systém od reklam docela čistý. Něco se vám může zobrazit pouze při procházení webu nebo otevření aplikace. To se však může brzy změnit, protože několik uživatelů zaznamenalo reklamy ve Feedu Google.

Google Feed, který na některých spouštěcích programech a prostřednictvím aplikace Google najdete na domovské obrazovce zcela vlevo, přináší uživatelům automaticky upravovaný seznam novinek a další. Vždy to byla oblast bez reklam, ale může to být způsob, jak pokrýt náklady zdroje.

Nikdo v tyto reklamy ve zdroji ještě viděl, takže je celkem jasné, že to Google stále testuje v malých dávkách. Existuje šance, že Google to nikdy nezpřístupní všem. Pokud na svém telefonu vidíte reklamy, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Google

Mějte přehled o novinkách z centrály Google. Buďte první, kdo se dozví o plánech pro Android, Google Plus, Google Apps a další!

Jsem spisovatel se zkušenostmi v oblasti IT a vývoje pro Android. Sledujte mě na Twitteru a přečtěte si moje toulky o technice a pošlete mi e-mail na adresu [email protected] Tipy jsou vždy vítány.

Příslušenství Amazon Basics USB-CNabíjecí dok smartphonu USB-C

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment