Nest Cam IQ Outdoor je oficiálně uveden s rozpoznáváním obličeje, odolností proti povětrnostním vlivům, cenovkou 349 $

Nest neustále pracuje na vylepšení své řady produktů a dnes na akci v San Franciscu uvádí na trh několik nových produktů, počínaje Nest Cam IQ Outdoor.

To zahrnuje vylepšený 4K senzor, který je schopen rozpoznávat obličeje díky vylepšeným vnitřnostem a softwaru „FaceNet“ od společnosti Google. Tím se sníží počet upozornění, která můžete dostat, protože kamera dokáže rozpoznat rozdíl mezi osobou, která upozornění spustí, a zvířetem, autem nebo jinou činností.

Nest Cam IQ Outdoor má „odolný vůči povětrnostním vlivům“ s hodnocením IP66, což je mírný upgrade oproti standardnímu Nest Cam Outdoor. Dalším vylepšením IQ Outdoor oproti běžnému Nest Cam Outdoor je nový držák. Tento nový držák odolný proti neoprávněné manipulaci provlékne kabel montážním otvorem a nevyžaduje další otvor pro drát, který mohou vetřelci snadno přeříznout.

Cena za nový IQ Outdoor následuje spolu s IQ Indoor a přistává na statných 349 $. To není malá požadovaná cena, ale rozhodně to není vyloučené pro to, co je snadno jednou z nejlepších venkovních bezpečnostních kamer na současném trhu.

Aktualizace…

Hnízdo

Nest Cam IQ Outdoor

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment