Nest Hello přidává strašidelné vyzváněcí tóny včas na Halloween

Jak jsme zjistili minulý týden, videozvonek Nest Hello dostává sezónní motivy. Právě včas na Halloween se dnes začínají vydávat strašidelné vyzváněcí tóny a budou aktualizovány v průběhu roku.

Strašidelné vyzváněcí tóny Nest Hello jsou obzvláště ideální na halloweenskou noc, kdy je spousta triků. To znamená, že to může být nepříjemné v kterýkoli jiný den. Vzhledem k sezónní povaze této náladové funkce budou strašidelné vyzváněcí tóny k dispozici ode dneška „do začátku listopadu“. Později toho měsíce Google přidá „zimní vyzvánění“, aby ukončil rok v rozmarech.

Chcete-li aktivovat strašidelné vyzváněcí tóny Nest Hello, přejděte v aplikaci Nest do nových předvoleb „Sezónní motivy“ a vyberte „Strašidelné zvuky“. K výchozímu nastavení se můžete kdykoli vrátit. Verze 5.40.0.2 klienta Nest je nyní k dispozici.

Další funkcí s halloweenskou tématikou je dlouhotrvající příkaz „淗ey Google, get spooky“. Ideální také na 31. října, kdy se přehrává „hodinový seznam 渟pooktacular zvuků a hudby, který přivítá vaše podvodníky nebo hosty večírku“.

Více o Nest Hello:

Nest Dobrý den

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment